Сумісність знака Козеріг у любові і шлюбі

Estimated read time 1 min read

Знак Зодіаку Козеріг символізує силу, відповідальність і надійність.

У представників цього знака досить рішучості, вони йдуть до своєї мети повільно, але завжди досягають її. В глибині душі вони дуже емоційні, але партнеру потрібно багато терпіння і любові, щоб розбити тверду зовнішню оболонку і виявити справжні почуття. Але якщо така людина не зустрінеться на життєвому шляху, любов Козерога так і залишиться невираженою. Це головна причина, чому не всі можуть сподіватися на сумісність в коханні і шлюбі з Козерогом.Щоб привернути увагу Козерога, необхідно бути стильним, цікавим і займати високе положення. Щоб завоювати їх любов, потрібно довести, що ти послідовний, надійний, незалежний у фінансовому плані і вірний. У відносинах вони можуть бути гнітючими партнерами, але їх безсумнівні переваги переважують недоліки.У Козерога найкраща сумісність в коханні і шлюбі зі знаками Зодіаку земної стихії: Телець (21 квітня – 20 травня), Діва (24 серпня – 23 вересня) і Козеріг (22 грудня – 20 січня). Вони добре сумісні зі Скорпіоном (24 жовтня – 22 листопада) і Рибами (19 лютого – 20 березня).Несумісними знаками для Козерога є Терези (24 вересня – 23 жовтня) і Овен (21 березня – 20 квітня), хоча союз з Терезами може бути корисний для кар’єри, а з Овном для емоційної підтримки. Союз з Водолієм (21 січня – 18 лютого) може бути вигідним у фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів для шлюбу буде Рак (21 червня – 22 липня). Для духовного розвитку плідно партнерство зі Стрільцем (23 листопада – 21 грудня).

КОЗЕРІГ-ОВЕН

Сумісність Овна і Козерога в любові не обнадіює. Овен неспокійний, імпульсивний, любить експерименти. Навпаки, Козеріг позбавлений цих якостей. Обидва партнери хочуть лідирувати у відносинах, можуть бачити один в одному конкурентів. Проблеми також будуть виникати через гроші, Овен любить витрачати, а партнер обачний. Козеріг проста душа, а Овен може бути для нього іноді приголомшуючим через свою бурхливу енергію і схильності ризикувати. Через ці особливості будуть спалахувати конфлікти, а також і по багатьом іншим приводах.Овнам не до душі песимістичний і похмурі вигляди партнера, який гасить його ентузіазм. Еротична сторона відносин також залишає бажати кращого, Козеріг має власні стандарти, які не влаштовують іншу сторону. І все ж шлюб між ними краще короткочасного зв’язку, хоча цій парі потрібно тривалий час, щоб побудувати успішний союз.

КОЗЕРІГ-ТЕЛЕЦЬ

Сумісність Тельця і ​​Козерога в любові і шлюбі 90%. Ці два знаки Зодіаку знаходяться під управлінням стихії Землі, що створює хороше взаєморозуміння, спільні цінності та цілі зміцнюють їх союз. Обидва партнери розуміють особливості особистості один одного. І Козеріг, і Телець люблять гроші і впевнені, що фінансова стабільність – це дійсно важливо. Вони можуть продуктивно працювати разом, поєднуючи наполегливість Тельця і ​​працьовитість Козерога. При необхідності кожен з них може запропонувати один одному підтримку в складних ситуаціях.Обидва мають земну, пристрасну натуру. Чуттєвість Тельця розбудить романтичність, що лежить глибоко в заповідниках душі Козерога. Ця пара може дозволити собі реалізувати найрізноманітніші еротичні фантазії – за умови взаємності. Чуттєвість Козерога більш стримана, це може навіть створювати внутрішнє напруження, але Телець розуміє цю особливість партнера і здатний зняти напругу. Сприятлива сумісність, перспективи любовних і шлюбних відносин для цієї пари хороші. Їх союз може виявитися стабільним і благополучним.

КОЗЕРІГ-БЛИЗНЮКИ

У пари Близнюки і Козеріг сумісність в коханні така, що вона принесе труднощі в стосунки. Близнюки зазвичай поверхневі і закохуються, а партнер неквапливий і обережний. Козерогові потрібно багато терпіння для взаємодії з партнером, який, на його думку, примхливий і непослідовний. Щоб любовні відносини були щасливими, їм потрібно буде докласти багато зусиль. Початковий інтерес один до одного може бути дуже сильним, але він навряд чи триватиме довго.

КОЗЕРІГ-РАК

Сумісність Рака і Козерога в любові і шлюбі 70%. Ці знаки в Зодіаку протилежні, тому сумісність в коханні суперечлива. Козеріг не в змозі приділяти дуже багато уваги партнеру, тому що у нього занадто багато інших інтересів, а це не відповідає потребам Рака. Вони обидва добре справляються з грошима, не вітають марнотратство, і навряд чи у них буде багато фінансових проблем.Козеріг здатний стати своїй другій половинці вірним і відданим партнером, якого менш емоційний тип Рака може оцінити по достоїнству, навіть якщо спільне життя дійсно стане трохи нудним.Між представниками цих знаків існує сильне фізичне тяжіння, в спальні все буде відмінно до тих пір, поки Раку не стане нудно з практичним і стриманим Козерогом. Любовний союз і шлюб між цими двома знаками з однаковою ймовірністю може принести як щастя, так і розчарування.

КОЗЕРІГ-ЛЕВ

У пари Лев і Козеріг сумісність в коханні суперечлива. Організований Козеріг не розуміє і не схвалює імпульсивність партнера, який легко забуває щось важливе. Козеріг неквапливий і спалахи гніву готує довго, але образи рідко прощає. Лев вважає, що партнер підходить до любові занадто “економічно”. Вони є представниками знаків Зодіаку, які схильні домінувати в повсякденному житті, що створить ситуації суперництва у відносинах.Обидва люблять владу, їм необхідно домовитися про її межі. Сумісність для тривалих стабільних відносин тут низька, партнери є протилежністю один одному. У любові їх відмінності можуть здаватися незначними, але в разі вступу в шлюб їм буде складно довго залишатися щасливими разом.

КОЗЕРІГ-ДІВА

Загальні цілі, мрії, бажання – формула успіху їхнього союзу. Ці знаки Землі, Діва і Козеріг, мають відмінну сумісність в коханні. Акуратність і впорядкованість Діви добре поєднуються з самодисципліною і здатністю Козерога до напруженої роботи. Вони будуть пишатися своїм будинком, їм більше сподобається мати кілька близьких друзів, ніж багато знайомих, вони будуть захоплюватися інтелектуальними здібностями один одного. Характерна для Козерога практичність відмінно підходить партнеру.Можливі розбіжності в області інтимних відносин, але вони розуміють і відчувають один одного настільки добре, що ці непорозуміння не будуть їх занадто турбувати. Вони обидва розумні, консервативні і терплячі. У відносинах може бути відсутнім любовна романтика, як правило, обидва партнери досить стримані в проявах почуттів. У них є хороші перспективи для любові і тривалого шлюбу.

КОЗЕРІГ-ТЕРЕЗИ

Сумісність Терезів і Козерога в любові непроста, між ними багато протиріч. Партнери дуже привабливі один для одного фізично, сильний взаємний інтерес може виникнути раптово. Коли перші пристрасні зустрічі залишаться позаду, вони виявлять багато невідповідностей. Схильність Терезів до ліні буде дратувати Козерога, який звик працювати без відпочинку. Романтичним Терезам не доведеться за смаком тверезий практицизм Козерога, а тому не зрозуміти постійне прагнення Терезів бути в центрі загальної уваги.Козеріг настільки захоплений роботою, що в буквальному сенсі не до любові, і це не буде влаштовувати партнера, який очікує більше тепла і романтики від відносин. Терези не зможуть миритися з цим довго, рано чи пізно відправляться на пошуки більш чуйного партнера.

КОЗЕРІГ-СКОРПІОН

Сумісність Скорпіона і Козерога в любові і шлюбі 90%. Їхні стосунки можуть стати дуже успішними, пара має хороші перспективи в любові. Власницький інстинкт Скорпіона не викличе протесту з боку партнера, для нього або неї це буде означати впевненість в стабільності відносин. Вони можуть працювати як команда, Козеріг здатний стати організатором, а Скорпіон відрізняється проникливістю. Скорпіон більш винахідливий, але Козеріг виключно витривалий і працелюбний, що може створити основу для задоволення кожного партнерського зв’язку.Представники цих знаків Зодіаку мають сильну волю, але Скорпіон більше схильний до домінування. Якщо Козеріг готовий прийняти таку особливість характеру партнера, їм вдасться уникнути багатьох проблем. Любовний зв’язок між ними може бути повною пристрасті і привести до успішного шлюбу.

КОЗЕРІГ-СТРІЛЕЦЬ

Сумісність Стрільця і ​​Козерога в любові і шлюбі 50%. У цьому союзі між партнерами існують серйозні суперечності. Козеріг консервативний і обережний, він або вона дуже зацікавлені в стабільності відносин. Навпаки, Стрілець сприймає любов як гру і не відрізняється постійністю. Стрільця буде дратувати обмеженість інтересів партнера. Інтимна сторона стосунків може бути неприємною для кожного з них, хоча Стрілець відчує це гостріше. У них не найкраща любовна сумісність, що може привести до невдалого шлюбу.

КОЗЕРІГ-КОЗЕРІГ

Сумісність жінки Козерога і чоловіки Козерога в любові і шлюбі 90%, їх зв’язок може стати досконалим союзом. Вони обидва самостійні особистості, разом здатні подолати всі випробування. Їхні стосунки тільки зміцнюються з плином часу.Козеріг поважає людей, подібних собі, тому між ними не буде нестачі взаємної поваги. Вони обидва обережні і стримані в почуттях, здатні наполегливо працювати і люблять економити гроші. Сумісність їх така, що найбільша проблема полягатиме в підтримці теплоти і свіжості відносин. Вони дуже схожі, що може як зближувати, так і створювати проблеми. Якщо розбіжності між ними стають серйозними, періоди відчуження можуть тривати довго через їх негнучкість.Є кілька причин, за якими жінці Козерогу як ідеальний партнер підходить саме чоловік Козеріг. Перш за все, вона буде поважати його за силу характеру. У них однакові погляди на життя, як у фінансовому відношенні, так і в романтиці. Чоловік Козеріг вміє бути відданим і вірним, як ніхто інший, він здатний побудувати міцний фундамент любовних відносин і шлюбу.Для чоловіка Козерога ідеалом, якого він шукає, також стане жінка Козеріг. Вона може побачити його таким, яким він є насправді, заглянувши йому глибоко в душу. Вона знає, що за його зовнішньою стриманістю ховається чутливість і м’якість. Вона стане його другою половинкою на багато років і десятиліття. Це не те ж саме, що задовольняти лише емоційні та фізичні потреби, це набагато більше – бути потрібною йому в усіх відношеннях.Козероги не мають звички починати відносини необдумано, кидатися в любов “як у вир з головою”. Вони рідко закохуються з першого погляду. Швидше за все, у них займе досить багато часу навіть те, щоб визначити, що прийшло кохання. Але якщо вони переконалися в істинності почуттів – це надовго, їх відносини практично неможливо зламати. Якщо партнерів зближують ділові інтереси, перспективи зв’язку з цим ще більш сприятливі, для них життя стає прекрасним, коли вони досягають вершини успіху.Добре, якщо вони мають на меті тривалий і стабільний шлюб, але для романтичних відносин Козерогу міг би краще підійти більш безтурботний партнер. Обидва занадто багато уваги приділяють роботі і власній кар’єрі, так що для особистого життя залишається не так багато уваги. Для любові це не ідеальна сумісність і в результаті може породити нудні відносини.

КОЗЕРІГ-ВОДОЛІЙ

Сумісність Козерога і Водолія в любові і шлюбі 70%. Ідеї ​​Водолія і практичність Козерога можуть об’єднати пару. У цьому союзі обидва партнери володіють сильним характером, але Водолій хоче бути вільним, а Козеріг хоче лідирувати у відносинах, що створює складності.Незважаючи на відмінності, вони обидва досить розумні, щоб прийняти партнера таким, як він є. Особливість цих знаків Зодіаку полягає в тому, що з плином часу союз стає міцнішим, сумісність поліпшується. Таке поєднання набагато краще для тривалих відносин і шлюбу, ніж для любові і романтики.

КОЗЕРІГ-РИБИ

Сумісність Козерога і Риб в любові і шлюбі 80%. Ці знаки Зодіаку знаходяться під управлінням дружніх стихій (Земля для Козерога і Вода для Риб), тому у любові тут хороші перспективи. Разом вони відкривають більш глибокі рівні буття. Риби, ймовірно, спробують обдурити Козерога, тому що це в їхньому характері, але у земного знака Козеріг досить здібностей, щоб визначити це. Він буде лідером у відносинах, і Риби скоро вирішать слідувати за ним. Риби ласкаві і щирі істоти, і партнер здатний створити йому або їй життя, повну радості.Козеріг дасть Рибам необхідну їм стабільність, оскільки мрійливість часто забирає їх від реальності. Крім того, він або вона забезпечить порядок в житті, що викличе захоплення Риб. Захоплення – це саме те, що Козеріг.

  • Сумісність знака Козеріг у любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

You May Also Like

More From Author