Привітання з Днем Ангела Олександра та Олександри

Estimated read time 1 min read

Що означає ім’я Олександр?

У перекладі з грецької Ім’я Олександр означає – «захисник людей».Ім’я Олександр має грецьке походження.У деяких європейських країнах, таких як Росія, Швеція, Україна, це ім’я в десятці фаворитів серед чоловічих імен. Цією ж тенденції дотримується і США. У багатьох країнах Європи ім’я Олександр тримається в 20-ці рейтингу найпопулярніших чоловічих імен.

У чоловічого імені Олександр є парне жіноче ім’я – Олександра. Жіноче ім’я не поступається чоловічому в широті поширення, і до того ж має більшу кількість похідних форм, які стали самостійними іменами. Найбільш відомі – Сандра, Олександрія, Олександріна, Олександрін, Сандрін, Лізандра, Аластріна, Алістріна, Алекса, Олеся, Леся.Володар імені Олександр дуже впевнена, товариська і життєрадісна людина його деяка легковажність робить його симпатичною людиною, яка знає, що у нього велике серце, добра душа, і що сам він володіє певною харизмою.Це знання не псує його, а тільки зміцнює. Це надзвичайно пристосована людина. Олександр швидко може освоїтися і відчувати себе невимушено всюди, куди б він не пішов.

Привітання з Днем Ангела

***

Твоє ім’я – найкраще із імен,Яким тебе благословила мати,І ангел взяв тебе під свій покров,Щоб до кінця життя оберігати!Хай він з тобою разом довгий шлях пройде,З тобою разом хай сумує і радіє,Ти вір йому, бо він не підведе,На нього завжди буде й є надія!

Привітання з Днем Ангела Олександра та Олександри***Всю доброту, яка існує в світі,Всю радість, що живе серед людей,Найкращі, всі, що до вподоби, квітиДарую вам, імениннице, у цей прекрасний день!Хай Матір Божа вас охороняє,В душі панує світла доброта,Ісус Христос здоров’я посилаєНа многії і благії літа!

Привітання з Днем Ангела Олександра та Олександри***Хай ангел завжди тебе вберігає,І в усьому, завжди, тобі допомагає!Хай тобі Господь із неба,Додає усе що треба.Щоб добре серце мала,І усім допомагала,Розцвітала, багатіла,І з роками молоділа.Друзі щоб добра бажали,На роботі поважали,Щоби жити було мило,Щоб завжди була щаслива!

Привітання з Днем Ангела Олександра та Олександри***Нехай під крилами своїмитвій ангел береже тебе,Дарує лиш приємні миті,і долю добру хай пошле.

Привітання з Днем Ангела Олександра та Олександри***Бажаю неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

  • Привітання з Днем Ангела Олександра та Олександри

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

You May Also Like

More From Author