Сумісність знаку Терези в любові і шлюбі

Estimated read time 1 min read

Терези прагнуть до досконалості у всіх аспектах свого буття, і в любові теж.

У них хороша сумісність в коханні і шлюбі з людьми тих знаків Зодіаку, які поділяють їх цінності. Недбала людина навряд чи буде сумісною з ними. Одна з найбільш помітних рис Терезів – їх тепла усмішка, і якщо вони посміхнулися вам від щирого серця, ви не зможете пройти повз.Найкраща сумісність в коханні і шлюбі у Терезів зі знаками Зодіаку Близнюки (з 21 травня по 21 червня), Терези (з 24 вересня по 23 жовтня) і Водолій (з 21 січня по 18 лютого). Вони добре сумісні з Левом (23 липня – 23 серпня) і Стрільцем (23 листопада – 21 грудня).Несумісними знаками для них є Рак (22 червня – 22 липня) і Козеріг (22 грудня – 20 січня), хоча союз з Раком може бути корисний для кар’єри, а з Козерогом для емоційної підтримки. Відносини зі Скорпіоном (24 жовтня – 22 листопада) можуть дати Терезам перевагу в фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів є Овен (з 21 березня по 20 квітня). Для духовного розвитку плідного партнерство з Дівою (24 серпня – 23 вересня).

ТЕРЕЗИ-ОВЕН

Сумісність Овна і Терезів в любові 70%. Між цими двома протилежностями є сильний природній потяг, кожен з них бачить в іншому те, чого йому не вистачає. Активність Овна врівноважується балансом Терезів. Обидва люблять еротичні задоволення, а Овен, ймовірно, спробує піти занадто далеко і занадто швидко. Терези схильні все ідеалізувати, але в цьому союзі можуть швидко втратити все ілюзії. Пізніше Терези будуть шукати когось менш вимогливого, а Овен зв’яже себе з кимось іншим. Союз може виявитися недовговічним. Для любові вони сумісна пара, але шлюб рідко буває успішним.

ТЕРЕЗИ-ТЕЛЕЦЬ

Сумісність Тельця і ​​Терезів в любові і шлюбі 60%. Хоча цими двома знаками Зодіаку управляє одна і та ж планета – Венера, між ними дуже багато відмінностей для того, щоб створити гармонійні відносини. Ця пара може розділити любов до музики і мистецтва, але понад те, у них мало спільного. Телець по натурі власники і недостатньо романтичні для Терезів. Телець любить планувати всі дії, але Терези не готові до такого стилю життя, і це може привести до дисгармонійний ефектів для обох сторін.Терезам навряд чи сподобаються диктаторські замашки Тельця, він або вона швидко втратять терпіння, і відносини стануть важкими для кожного з партнерів. Більш того, Телець ревнивий, а у Терезів романтичний і непостійний характер. Еротична сторона відносин гармонійна, що може утримувати пару разом деякий час, але для тривалих відносин і шлюбу цієї сумісності навряд чи достатньо.

ТЕРЕЗИ-БЛИЗНЮКИ

Сумісність Близнюків і Терезів в любові 90%. Вони завжди знають, що потрібно один одному. Обидва представники знаків Повітря і добре сумісні в любові, в інтелектуальному і в усіх інших відносинах. Їм досить важко контролювати свої емоції, і якщо між ними спалахне любов, вони змусять весь світ обертатися навколо них.

Це ідеальний союз, обидва партнери здатні розділити інтереси один одного, включаючи інтелектуальні заняття, мистецтво та ін. Їх характери мають багато спільного, і вони прекрасно розуміють один одного. Обидва пристрасні і в той же час не дуже ревниві. Їхнє спільне життя ніколи не буде нудним. Це відмінний союз, вони здатні стати люблячою і щасливого подружнього парою.

ТЕРЕЗИ-РАК

Сумісність Рака і Терезів в любові і шлюбі 60%. Ці партнери дуже різні і їх відмінності можуть створювати дисгармонію в любові. Рак хоче любові, щоб досягти емоційного єднання, Терези шукають ідеального інтелектуального спілкування. Терезам складно мати справу з мінливим настроєм партнера. У свою чергу, Рак відчуває невпевненість і тривогу, оскільки переваги другої половинки не відповідають його власним. Терезів привертає емоційність Рака, але він або вона вважає за краще уникати викликаних цим проблем.Раку потрібно буде привнести у відносини більше пристрасті і гламуру, якщо він або вона хоче утримати увагу Терезів. Якщо Рак не зможе втриматися від критичних зауважень, особливо щодо екстравагантності партнера, Терези почнуть шукати задоволень в іншому місці. Сумісність між ними суперечлива. Любовний зв’язок можливий, але стабільний шлюб – під питанням.

ТЕРЕЗИ-ЛЕВ

Сумісність Лева і Терезів в любові і шлюбі 80%. Ця пара завжди буде викликати захоплення оточуючих. Вони сумісні в любові, здатні задовольнити потреби і бажання один одного. Лева більше цікавить фізична сторона любові, в той час як Терези більш орієнтовані на спілкування. Терези нерішучі і Лев, природно, візьме на себе відповідальність за партнера. Інтимна сторона відносин гармонійна.У разі, якщо відбувається зіткнення характерів, Терезам краще поступитися. Для них це не представляє будь-яких труднощів, оскільки вони відрізняються здатністю до співпраці. У цьому партнерстві для Терезів найкраща зброя – це правильна стратегія і такт. Любов між ними може легко перерости в теплі подружні стосунки.

ТЕРЕЗИ-ДІВА

У знаків Зодіаку Діва й Терези сумісність в коханні і шлюбі суперечлива. Обох об’єднує прагнення до гармонії, але Діва живе відповідно до власних правил, а Терези навряд чи зможуть відповідати їм. У представників цих знаків є і інші проблеми в сумісності. Діву більше цікавлять гроші, ніж романтика, але Терези сприймають все навпаки. Діві подобається проводити час вдома, товариськість і прагнення партнера до задоволення не будуть їм або нею вітатися.Смаки Терезів коштують дорого, а Діва обережна у витратах, якщо не сказати скупа. Терези знаходять Діву метушливою, критичною і абсолютно непохитною. Діва іноді може поводитися з партнером як буркотлива особистість з диктаторськими нахилами. Терези не будуть чекати від нього або неї багато чого і почнуть шукати підтримки в іншому місці. У Діви досить простий підхід до інтимної сторони відносин, і переваги партнера можуть змусити його або її нервувати.

ТЕРЕЗИ-ТЕРЕЗИ

Сумісність жінки Терези і чоловіка Терези в любові і шлюбі 90%, це вдалий союз. Підтримуючи один одного, партнери здатні втілити в реальність найсміливіші мрії. Деякі тертя у відносинах можуть мати місце, але немає нічого непереборного.Люди знаку Терези люблять розмови, тому немає сумнівів, що у них будуть бесіди та обговорення з найрізноманітніших приводів. Разом з тим, для жінки Терези важливо не дозволяти друзям і родичам підштовхувати її сперечатися з коханим або чоловіком.Знак Зодіаку Терези представляє прагнення до балансу, так що їм необхідно рівну кількість активності і відпочинку. Для них характерно, що періоди невгамовної активності і ентузіазму змінюються періодами бездіяльності. Якщо у вас спостерігаються такі цикли, їх необхідно синхронізувати, щоб не було суперечностей. Тоді не буде такого, що один з партнерів щось активно вживає, дратуючи своєю суєтою іншого, не готового надати допомогу. Плюсом цієї пари є здатність логічно оцінювати ситуації, вони обидва приймають рішення на підставі здорового глузду.Дипломатія і романтика допоможуть цій парі створити стійкий союз. Це цілком сумісна в любові пара, якщо вони проявлять досить мудрості у відносинах. Вони обидва повні енергії і дуже вимогливі один до одного, що може перетворити цей зв’язок в обтяжливу для однієї зі сторін. Серед плюсів їх союзу те, що партнери мають багато спільного, вони орієнтовані на соціальне життя, товариські і легко йдуть на контакт. Вони разом здатні оцінити красу і гармонію.Початок їх відносин може бути дуже романтичним, але в подальшому сувора реальність в будь-якому випадку внесе корективи. Найбільшою їхньою проблемою можуть стати невирішені конфлікти, так як їм складно прийти до компромісу. Їхнє спільне життя, швидше за все, буде неспокійним, і вони будуть проводити більше часу з іншими людьми, ніж один з одним. Сумісність така, що любовні відносини можуть бути цікавими, в той час як шлюб зажадає від партнерів зрілості.

ТЕРЕЗИ-СКОРПІОН

Сумісність Терезів і Скорпіона в любові і шлюбі 60%. Терези – це знак Повітря, а Скорпіон – знак Води. Поєднання цих двох стихій, Вода і Повітря, породжує туман. Перспективи їхнього кохання дійсно можуть бути туманними. Скорпіон занадто ревнивий для безтурботних Терезів. Вони товариські і мають схильність до флірту, що викличе підозри партнера, який не здатний прощати зраду.Проблеми в стосунках можуть в кінцевому підсумку підштовхнути Терези на пошук нового партнера, який не стане його або її занадто обмежувати. Щоб відносини були гармонійними, Скорпіон повинен бути лідером, а Терези прийняти роль веденого партнера. Між ними існує сильний взаємний потяг, ця сумісність здатна породити бурхливі пристрасті, але, в кінцевому підсумку, вони ж можуть привести до розриву.

ТЕРЕЗИ-СТРІЛЕЦЬ

Сумісність Терезів і Стрільця в любові і шлюбі 80%. Філософія, спілкування, взаємодія – тут все гармонійно, ці знаки добре сумісні. Людям, народженим під знаком Стрільця, подобаються пригоди, так що Терезам ніколи не буде нудно з партнером. Стрільці не ревниві, їх не буде занадто турбувати схильність Терезів до флірту і встановленню численних контактів. Представники знаку Терези розумні і привабливі, він або вона добре знає, як захопити партнера спільними інтелектуальними заняттями, і захоплення переросте в щирі почуття.Головна проблема полягає в тому, що Стрілець не любить довго залишатися на одному місці і прагне до незалежності. Навпаки, для Терезів дуже важлива надійність партнера, що друга половинка не завжди може забезпечити. Якщо їм вдасться подолати ці труднощі у відносинах, у них є хороший шанс на тривалі подружні відносини.

ТЕРЕЗИ-КОЗЕРІГ

Сумісність Терезів і Козерога в любові непроста, між ними багато протиріч. Партнери дуже привабливі один для одного фізично, сильний взаємний інтерес може виникнути раптово. Коли перші пристрасні зустрічі залишаться позаду, вони виявлять багато невідповідностей. Схильність Терезів до ліні буде дратувати Козерога, який звик працювати без відпочинку.Романтичним Терезам не доведеться за смаком тверезий практицизм Козерога, а тому не зрозуміти постійне прагнення Терезів бути в центрі загальної уваги. Козеріг настільки захоплений роботою, що в буквальному сенсі не до любові, і це не буде влаштовувати партнера, який очікує більше тепла і романтики від відносин. Терези не зможуть миритися з цим довго, рано чи пізно відправляться на пошуки більш чуйного партнера.

ТЕРЕЗИ-ВОДОЛІЙ

Сумісність Терезів і Водолія в любові 80%. Творча пара, їх союз є стимулюючим для кожного з партнерів. Ці два знаки Повітря відмінно підходять один одному. Вроджена дипломатичність допоможе Терезам мати справу з упертістю Водолія. Терези в цьому союзі чекатимуть від партнера підтримки. Разом у них буде активне громадське життя, але не дивлячись на те, що у пари багато друзів, вони не забудуть про свої інтереси. Думки інших людей значать для Водолія дуже мало, йому або їй буде складно зрозуміти, як Терезів можуть поранити зауваження когось ще і, можливо, він або вона буде сприймати другу половинку як дуже чутливу особистість.Хоча у кожного з них є риси, які здатні дратувати партнера, їм легше, ніж більшості інших знаків Зодіаку, йти на компроміс. У них хороша сумісність, тут існує сприятливий прогноз для любові і подружніх відносин.

ТЕРЕЗИ-РИБИ

Сумісність Терези і Риби в любові і шлюбі 50%. Цими знаками Зодіаку керують різні планети (Венера для Терезів і Нептун для Риб), вони пов’язані з різними стихіями, тому їм нелегко буде разом. Подув Повітря, стихії Терезів, може привести Воду, стихію Риб, в нестійкий стан. Між ними легко виникає взаємне притягання, любов може принести їм незабутні моменти. Багато в чому вони схожі, обидва хочуть втілити свої романтичні мрії в реальність. Є потяг і романтика, але відносини рідко довго тривають так, як починалися, тому що в їх сумісності багато складнощів.Терези легко знаходять спільну мову з більшістю людей, але Риби більш перебірливі, і в цьому джерело їх розбіжностей. Ніщо не зробить Терези найнещасніші, ніж вид пригнічених і повних претензій Риб. Крім того, Терези швидко втомить бажання партнера знайти в них опору. У свою чергу, Риб не влаштує те, що у другої половинки багато різноманітних інтересів і знайомих. У такому союзі Терези легко стають дратівливими, а Риби занурюються в зневіру. Звучить сумно? Так і є.

  • Сумісність знаку Терези в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

You May Also Like

More From Author