Приклади невдалих офісних меблів: помилки, які слід уникати.

Estimated read time 1 min read

Начебто тільки нещодавно обставили офіс, але відчуваєте повний розбрат в інтер’єрі, оснащення не радує око, а співробітники скаржаться на дискомфорт? Звичайно, причин для цього може бути багато, але найімовірніша в тому, що меблі було неправильно підібрано. Розглянемо основні помилки, яких припускаються під час вибору, які допоможуть правильно придбати комп’ютерний стілець, стіл, шафу та інше меблювання, яким захочеться пишатися.

Приклади невдалих офісних меблів: помилки, які слід уникати.

«Промах» із висотою

Високий або навпаки низький стіл вельми ускладнює процес роботи. Пропрацювавши за ним цілий день до вечора співробітник відчуватиме сильну втому, а також болі в спині, голові та шиї. Для здоров’я надзвичайно небезпечно постійно сидіти в некомфортному положенні. Підбирати потрібно модель, що відповідає зросту, рівню положення рук. Ідеальним рішенням в такому разі буде регульована конструкція.

Низька якість

Деякі компанії, котрі прагнуть заощадити, купують меблі у сумнівного продавця, не стежачи за якістю. У підсумку меблювання не відповідає очікуванням, приносить дискомфорт, стає шкідливим для здоров’я й швидко ламається. Найбільший фахівець у цій галузі Новий Стиль рекомендує насамперед звертати увагу саме на матеріал, тим паче, що навіть у бюджетних моделей він може бути на доволі хорошому рівні. Також не зайвим буде при оформленні замовлення запросити сертифікат якості.

Обмежений простір

Занадто маленька стільниця може призвести до незручностей і труднощів у роботі. Робоча поверхня стола має бути досить просторою, аби розмістити всю необхідну техніку та документи.

Меблева непродуманість

Поспішаєш, але не можеш знайти або дістати потрібні документи – знайомо? Проблема може полягати в системах зберігання. Високо розташовані полиці до яких неможливо дотягнутися, дрібні або навпаки великі секції шафи спричиняють багато труднощів.

Модель крісла

Незручно сидіти, повертатися, спиратися на спину і тримати руки в потрібному положенні – все це значно знижує працездатність та завдає шкоди здоров’ю. Тому перед тим як придбати комп’ютерні стільці зверніть увагу, щоб:

  • сидіння були досить м’якими, не жорсткими, але й такими, що не створюють ефект сидіння на подушці;
  • було оснащення необхідними механізмами та регулюваннями;
  • підлокітники перебували на потрібному рівні, краще зі зміною нахилу;
  • спинка надавала правильну підтримку хребта, попереку, а в деяких моделях – шиї;
  • коліщатка були досить рухливими та підходили до покриття підлоги.

Не ергономічні рішення

Деякі меблеві конструкції, такі як стійки для моніторів, висувні панелі, консолі, стелажі, крісла, столи, що не дають змоги регулювати висоту, можуть призвести до незручності. Меблі мають бути ергономічними та давати змогу регулювати рівень і кут нахилу для найкращого комфорту.

Модельна невідповідність

Забезпечити всіх співробітників однаковим меблюванням, навіть якщо воно найвищої якості – не найкраща ідея. Насамперед мають бути продуманими столи з кріслами під певну діяльність і тип кабінету.

You May Also Like

More From Author