Чому купити VPS це кращє чим звичайний хостинг та які є відмінності?

Estimated read time 1 min read

Технологія створення віртуальних машин відома ще з початку 1980-х років. У цей час компанія IBM запропонувала своїм клієнтам користуватися лише частиною потужного мейнфрейму, збільшивши кількість одночасних підключень і зменшивши собівартість послуг. Проте насправді оренда віртуального сервера стала популярною лише на початку 2000-х, коли з’явилася потреба у створенні сотень тисяч невеликих сайтів з обмеженими системними вимогами програмного забезпечення. Розповідаємо про цю послугу докладніше.

Чому купити VPS це кращє чим звичайний хостинг та які є відмінності?

Оренда віртуальних серверів: на що звернути увагу

Ключовий фактор, що впливає на вибір певної пропозиції, — технічні характеристики комп’ютера. Якщо вам потрібен VPS/VDS в Україні, купити краще той варіант, який відповідає системним вимогам ваших застосунків за такими параметрами:

  • кількість процесорних ядер;
  • об’єм оперативної пам’яті;
  • тип і місткість накопичувача інформації.

Важливо також розуміти, що в разі оренди VPS ви отримуєте тільки частину ресурсів комп’ютера. Проте, на відміну від звичайного віртуального хостингу, вам не доведеться ділити її з іншими користувачами. Ваш проєкт стабільно працюватиме незалежно від загального рівня навантаження на машину й мережу.

Які чинники є вирішальними для оренди віртуального сервера

Наразі існує багато провайдерів, які надають своїм клієнтам широкий спектр віртуальних серверів — від найпростіших до найпотужніших. Коли вам потрібен VPS в Україні, купити можна буде комп’ютер на будь-який бюджет. Тому вирішальними будуть такі чинники:

  • стабільність з’єднання — оптимальним вважається відсоток збоїв менш ніж 1%, ідеальним — до 0,01%;
  • якість обслуговування та технічної підтримки — перелік робіт у стандартному пакеті, час реагування на повідомлення про помилку;
  • наявність додаткових послуг — встановлення та оновлення програмного забезпечення, професійне адміністрування, налаштування графічних інтерфейсів тощо.

Вигідна купівля віртуальних серверів в Україні

Якщо вас цікавить послуга VPS/VDS, зверніть увагу на пропозицію компанії «Дельтахост». Ви можете ознайомитися з усіма можливими конфігураціями віртуальних серверів за посиланням https://deltahost.ua/vps.html.

Компанія пропонує розміщення ваших проєктів у дата-центрах України, Нідерландів і США, що дає можливість адаптувати сайти та застосунки до потреб конкретної цільової аудиторії. Її пропозиція оптимальна з точки зору ціни та якості, адже разом із VPS ви отримуєте встановлення операційної системи й панелі управління, а також перенесення сайту з іншого хостингу та створення додаткових IP-адрес. Щоб протестувати можливості віртуального сервера, можна скористатися безкоштовним 2-добовим періодом.

You May Also Like

More From Author