З 28 січня в Tinder з’явиться тривожна кнопка для небезпечних побачень

Estimated read time 1 min read

Компанія Tinder має намір додати в свій додаток додаткові функції безпеки – так, в сервісі з’явиться тривожна кнопка, якщо побачення здасться користувачеві небажаним, а також можливість виклику поліції, якщо є підстави побоюватися за своє життя.

Компанія Tinder вирішила проявити турботу про своїх користувачів і проанонсувала нові функції, пов’язані з безпекою як в онлайні, так і поза ним. Незабаром в Tinder з’явиться тривожна кнопка, за допомогою якої користувач зможе заявити про те, що знаходиться в небезпеці на побаченні.

У зв’язку з цим компанія об’єднає свої зусилля з сервісом Noonlight.

Noonlight виступає в ролі мовчазного охоронця в ситуаціях, коли ви один або зустрічаєтеся з кимось вперше. Тепер, завдяки нашій інтеграції з Tinder, він може служити підтримкою на побаченнях, допомагаючи уникнути поганих ситуацій і допомагаючи користувачам зустрічатися один з одним без побоювань.

– йдеться в заяві Бріттані Лекомт, співзасновника та головного керуючого компанії Noonlight.

Крім того, в додатку з’явиться можливість заздалегідь передавати інформацію про дату і місце проведення побачення, а також кнопка для виклику поліції прямо туди, де проходить зустріч – якщо у користувача є підстави вважати, що він знаходиться в небезпеці.

Якщо користувач натискає на тривожну кнопку в Noonlight, йому надходить повідомлення з проханням ввести код. Якщо через якийсь час код від користувача не приходить, диспетчер відправить йому текстове повідомлення. Якщо і воно залишиться без відповіді, диспетчер зателефонує правоохоронним органам.

Якщо ви власник дейтинг-сервісу, то повинні керувати ним так, як ніби ви чиясь мати. Я багато думаю про безпеку, особливо на наших платформах, і про те, що ми можемо зробити, щоб уникнути поганих ситуацій.

– заявила Менді Гінсберг, виконавчий директор компанії Match Group, що володіє Tinder.

У Tinder також пояснили, що користувач не буде передавати свої особисті дані, наприклад, геолокацію безпосередньо в сервіс – ця інформація буде знаходитися лише в розпорядженні Noonlight. “Noonlight не передає і не продає будь-які дані, ми використовуємо їх лише для того, щоб допомогти вам у разі надзвичайної ситуації”, – заявила представник Noonlight Едді Бхасін.

Вона додала, що користувачі зможуть вмикати або вимикати передачу даних про геолокації на свій розсуд. “Таким чином, коли ви йдете на побачення, ви можете залишити його включеним, а коли ваше побачення закінчено – виключаєте”, – пояснила представник компанії.

Нові функції з’являться в Tinder з 28 січня 2020 року.

Раніше дейтинг-додатки не раз піддавалися критиці за те, що вони не докладають жодних зусиль щодо захисту своїх користувачів від харассмента – як на платформі, так і в реальному житті. У грудні минулого року зарубіжні ЗМІ писали про те, що Match Group не захищає юзерів від користувачів, які спеціально реєструються в подібних сервісах для домагань.

За останні десять років стало відомо про 157 інцидентів, пов’язаних з насильством під час побачень, які стали результатом використання дейтинг-сервісів. При цьому жертви, в більшості своїй жінки, які познайомилися зі своїми ґвалтівниками в додатках, що належать Match Group.

Тоді представник компанії заявив про те, що 157 випадків не йдуть ні в яке порівняння з десятками мільйонів користувачів, які використовували продукти компанії і не постраждали. Крім Tinder до Match Group належать такі сервіси, як OkCupid, PlentyOfFish, Hinge і Match.com.

  • З 28 січня в Tinder з’явиться тривожна кнопка для небезпечних побачень

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

You May Also Like

More From Author