Які за площею квартири обирають жителі Чернівців?

Estimated read time 1 min read

Чернівці — прекрасне місто на заході України. Тут є все: історична та культурна спадщина, навчальні заклади та приваблива природа. Своє місто обожнюють місцеві жителі, а також до нього із задоволенням ідуть туристи. В наш час до Чернівців вимушено переселились українці з окупованих територій. І вони не пошкодували про це, а закохались у Чернівці.

Ринок нерухомості протягом останнього року значно пожвавився. Багато хто вирішив залишитись у місті та хоче придбати житло. Попит став доволі високим, і більшість бажає купити 2 кімнатну квартиру в Чернівцях, про що свідчить статистика агентства нерухомості Atlanta. Цей варіант є оптимальним для молодих родин з однією дитиною. Також на такому проєкті зупиняються літні пари, які живуть окремо від дітей.

Які за площею квартири обирають жителі Чернівців?

Переваги проживання в Чернівцях

Перлина Буковини є доволі колоритним містом. Архітектура, найбільший університет, парки та історичні пам’ятки складають неповторний образ. Центральна вулиця Ольги Кобилянської є візитівкою Чернівців, а театр її імені вважається взірцем Австро-Угорської імперської архітектури. 4 музеї, Турецька площа, що збереглася з часів правління тут Османської імперії, зацікавлять прихильників історії.

Хоча місто та область є невеликими в порівнянні з іншими обласними центрами України, тут буде комфортно й затишно будь-кому. До послуг дітей та юнацтва — найкращі навчальні заклади та розважальні центри. Розвинута й інфраструктура: транспортні розв’язки, медичні заклади, дитячі садки та школи роблять життя зручним.

Високий попит на двокімнатні квартири

Саме двокімнатні квартири найбільш бажані під час купівлі житла. Це пояснюється доволі просто:

  • практичність, функціональність та достатність простору для родини з 2-3 людей;
  • оптимальне поєднання ціни та якості;
  • ідеальне поле для дизайнерської фантазії;
  • розумне інвестування — такі квартири популярні для оренди.

За коливань цін на житло вартість «двушок» страждає найменше. Ця кількість кімнат завжди була найпопулярнішою серед покупців. Агенція нерухомості Atlanta має неабиякий досвід у операціях із житлом. Спеціалісти допоможуть вибрати оптимальний варіант у Чернівцях за найкращою ціною. На нашому сайті широкий вибір житлових об’єктів, і ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Агенція супроводжує замовника від вибору до оформлення угоди.

You May Also Like

More From Author