Прості способи сподобатись людям

Estimated read time 1 min read

Якщо ви хочете сподобатись співрозмовнику, але не знаєте як, хвилюєтесь чи взагалі губитесь у подібній ситуації, тоді наша стаття для вас. Ми пропонуємо декілька простих, але дієвих варіантів, як сподобатись людям.

Намагайтесь проводити більше часу з тим, хто вас зацікавив

Прості способи сподобатись людямДуже легко пояснити цей пункт, адже для того щоб людина сподобалась, її слід знати. Якщо ви хочете сподобатись своїм одногрупникам приміром чи знайти друзів через співробітників, то намагайтесь частіше ходити у місця, де вони перебувають.

Віддзеркалюйте співрозмовника

Вчені розповіли, що більшу симпатію викликають люди, котрі мають схожі з нашими манери поведінки. Міміка, жестикуляція і пози співрозмовника дуже впливають на виникнення цієї симпатії. Ми не маємо на увазі, що ви повинні копіювати його, як у дитячій грі, просто зауважте декілька улюблених рухів чи мімік, та спробуйте ними скористатись.

Похвала

Прості способи сподобатись людямТут слід одразу пояснити, що слід хвалити не лише вашого співрозмовника, а й людей про яких ви розмовляєте. Адже вчені довели, що люди асоціюють похвальні речі, які ви говорите з вашим власним характером. В науці цей феномен називають переносом якостей. До речі, те саме діє і в протилежному напрямку, якщо ви постійно когось критикуєте та ображаєте, то ці негативні якості можуть приписати вам самим.

Будьте собою

Дуже часто, в погоні за ідеальним образом, ми робимо із себе зовсім іншу людину. Повірте недоліки та дрібні помилки трапляються у кожного. Вчені навіть довели, що люди, котрі виглядають занадто ідеальними відштовхують, а не притягують. Тому – просто будьте собою, помиляйтесь та не бійтесь зробити щось безглузде, якщо вам цього дуже хочеться.

Будьте позитивними

Прості способи сподобатись людямЗнаєте вислів про те, що є заразний сміх, так от сум теж буває заразним. Якщо ви будете постійно сумувати, хвилюватись чи злитись, то ваші співрозмовники можуть перейняти такий же настрій. Саме тому ми радимо бути на позитиві та заражати усіх лише хорошими емоціями.

Говоріть про спільні інтереси

Кожна людина більше симпатизує тим, хто має такі ж зацікавлення, як і вона сама. Тому, якщо ви хочете комусь сподобатись, то слід більше говорити про спільні зацікавлення та акцентувати на них. Коли ви вже знайдете спільну мову, то зрозумієте, що цих зацікавлень може бути дуже багато.

Поділіться особистим

Максимальне відчуття взаєморозуміння та симпатії можуть викликати лише ті люди, які поділились з тобою чимось особистим. Саме тому, якщо ви справді хочете комусь сподобатись і завоювати серце цієї людини, то не слід боятись говорити про найсокровенніше.

Сприймайте людей так, як вони хочуть бути сприйнятими

Для того щоб людина вас любила та довіряла вам, вона повинна бути впевнена, що ви її сприймаєте так само. Всі ми прагнемо виглядати у чужих очах саме так, як ми самі себе бачимо. Якщо ви будете так сприймати співрозмовника, то швидше сподобаєтесь йому і завоюєте його довіру.

Завжди давайте людині можливість говорити

Прості способи сподобатись людямВсі люди люблять говорити про себе та своє життя. Учені із США, навіть, відмітили, що емоції, котрі ми відчуваємо, коли говоримо про себе, можна зрівнювати з задоволенням від грошей, їжі та сексу. Тому, якщо хочете комусь сподобатись, то дозвольте йому говорити про себе.

Покажіть співрозмовнику, що він вам подобається

Більшу симпатію викликають люди, котрим ми самі симпатичні. Це означає, що для того аби завоювати чиюсь симпатію, слід спочатку продемонструвати свою симпатію до цієї людини.

Ми надіємось, що завдяки нашим порадам ви зможете легко влитись у будь-який колектив, сподобатись людям, що вас оточують та насолоджуватись спілкуванням з ними.

  • Прості способи сподобатись людям

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts

You May Also Like

More From Author