Міноксидил – Які переваги міноксидилу для волосся?

Estimated read time 1 min read

Витончення волосся викликає у вас кошмари повного облисіння? Ну, ви не самотні. Враховуючи сучасне стрімке та напружене життя, порідіння волосся стало постійним супутником.

Зайве говорити, що багато людей шукають рішення, щоб зупинити випадіння волосся. Одним із таких рекомендованих засобів для витончення волосся є міноксидил. Це місцева сироватка для догляду за волоссям, яка вирішує низку проблем волосся. Тут ми обговоримо все, що вам потрібно знати про міноксидил і який результат ви можете очікувати від нього!

Що таке міноксидил?

Міноксидил - Які переваги міноксидилу для волосся?

Міноксидил є професійно рекомендованим препаратом для догляду за волоссям. У 1960-х роках ліки було вперше розроблено для лікування високого кров’яного тиску. Але під час досліджень його ефективності було відзначено поліпшення росту волосся.

Зараз його використовують як для лікування артеріального тиску, так і для покращення росту волосся. Фактично, після кількох років досліджень, Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило місцеве використання міноксидилу для лікування випадіння волосся у чоловіків. Пізніше люди почали використовувати його також для лікування жіночого випадіння волосся. Міноксидил для місцевого застосування доступний у вигляді гелю, піни або сироватки.

Як діє міноксидил?

Щоб зрозуміти, як діє міноксидил, потрібно зрозуміти основні причини витончення волосся. Випадання волосся зазвичай має спадковий характер і відбувається повільно, але неухильно. Згодом волосся починає рідшати, а фолікули перестають виробляти нове волосся. Ось тоді починаєш лисіти .

У чоловіків це називається облисінням за чоловічим типом, оскільки воно починається з візерунка. Спочатку починає стоншуватися скронева зона голови, а потім маківка. У жінок витончення волосся не відбувається за певною схемою. Ще однією важливою причиною зростання випадіння волосся серед дорослих є стрес і гіпертонія.

Міноксидил належить до групи препаратів, які називаються вазодилататорами. Його настійно рекомендують для лікування випадіння волосся повязаного з облисінням. Він розширює ваші кровоносні судини та допомагає багатій киснем крові до волосяних фулікулів. Це скорочує фазу спокою вашого повного циклу волосся та збільшує анаген або цикл росту. 

Як ефективно використовувати міноксидил?

Міноксидил доступний на ринку в концентраціях 2% і 5% розчинів для місцевого застосування. Хоча оригінальна торгова назва міноксидилу була Rogaine, пізніше різні версії міноксидилу були доступні в галузі догляду за волоссям. Клінічне випробування, яке порівнювало ефективність 5% і 2% міноксидилу, показало, що чоловіки, які використовували 5% концентрований міноксидил, почувалися на 45% краще, ніж група 2%.

Кроки для виконання

  1. Розчешіть волосся і розділіть їх на невеликі частини.

2. Нанесіть невелику кількість, наприклад 1 мл продукту, на шкіру голови.

3. Помасажуйте шкіру голови пальцями.

4. Залиште принаймні на 4 години.

5. Найкращий час для використання міноксидилу – перед сном або перед укладанням волосся.

Які переваги міноксидилу?

1. Прискорює ріст волосся

Міноксидил використовують для росту волосся. Фахівці кажуть, що після чотирьох місяців правильного лікування можна побачити помітний ріст волосся. Дослідження показують, що від 60% до 70% пацієнтів отримують хороший результат після правильного прийому міноксидилу. Але відростити волосся на повністю лисій шкірі голови практично неможливо.

2. Збільшує густоту волосся

Міноксидил не тільки стимулює ріст волосся, але й збільшує густоту волосся. Це означає, що коли ви використовуєте міноксидил для росту волосся, воно робить ваше волосся набагато сильнішим і здоровішим.

3. Підходить для більшості типів волосся

Міноксидил безпечний для всіх типів волосся в цілому. Люди з будь-яким типом натурального волосся не повинні стикатися з серйозними проблемами під час застосування міноксидилу. Однак ті, у кого фарбоване волосся, можуть відчувати легке подразнення після використання міноксидилу.


Міноксидил - Які переваги міноксидилу для волосся?

Хто повинен або не повинен використовувати міноксидил?

A. Люди, які повинні використовувати:

1. Люди старше 18 років з проблемами випадіння волосся.

2. Люди, які страждають на втрату волосся, пов’язану з облисінням.

3. Люди з сімейною історією облисіння.

B. Люди, яким не слід користуватися:

1. Особи молодше 18 років.

2. Вагітним жінкам або годуючим матерям.

3. Люди з червоними, сверблячими ураженнями на шкірі голови.

4. Ті, у кого випадає волосся через інші захворювання

5. Випадання волосся після використання деяких засобів по догляду за волоссям.

Яке дозування міноксидилу?

Дозування міноксидилу для чоловіків і жінок практично однакова. Якщо ви використовуєте розчин міноксидилу, то достатньо 2% або 5% концентрації. Як чоловіки, так і жінки можуть наносити 1 мл або 20 крапель сироватки безпосередньо на шкіру голови.

Якщо ви використовуєте піну, то рекомендується 5% концентрація міноксидилу. Подібно до сироватки, 1 мл на кожне застосування достатньо для обох статей.

Слідкуйте за тим, щоб доза не перевищувала 2 мл протягом 24 годин. Зазвичай для видимих ​​результатів необхідно не менше 4 місяців постійного застосування.

Які побічні ефекти міноксидилу?

A. Поширені побічні ефекти

1. Відчуття печіння або поколювання на шкірі голови.

2. Подразнення шкіри голови

3. Сухість і свербіж

B. Менш відомі побічні ефекти

1. Посилене випадіння волосся

2. Запалені волосяні цибулини

3. Набряк обличчя

4. Поява прищів

C. Серйозні побічні ефекти, які потребують медичної допомоги

1. Небажане волосся на обличчі чи тілі

2. Нерегулярне серцебиття

3. Набряк пальців або стоп

4. Біль у грудях

5. Запаморочення

6. Неочікуване збільшення ваги

7. Важкі алергічні реакції

8. Оніміння

Скільки часу потрібно для дії міноксидилу?

Типовий термін прогресування після використання міноксидилу становить чотири місяці. У більшості випадків у пацієнтів спостерігається ріст волосся протягом чотирьох місяців. Спочатку після застосування може спостерігатися посилене випадання волосся. Це лише питання часу, коли ваші волосяні фолікули перейдуть із фази спокою в активну фазу. Якщо кілька місяців застосування також не приводить до результатів або покращення, рекомендується припинити застосування та звернутися до лікаря.

Висновок

Міноксидил довів, що він дуже допомагає багатьом для росту волосся. Він починає діяти відразу, але для досягнення фактичних результатів потрібно від 4 до 6 місяців. За винятком деяких особливих захворювань, таких як ураження шкіри голови, вагітність і фарбоване волосся, міноксидил безпечний для всіх. Однак будьте уважні, застосовуючи ліки, оскільки надмірна кількість може викликати роздратування.

Також перевірте, чи немає у вас алергії на будь-які інгредієнти, що входять до складу ліків, інакше існує ризик розвитку серйозних алергічних реакцій. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, якщо у вас виникли серйозні побічні ефекти після застосування міноксидилу.

You May Also Like

More From Author