Колаген – Які переваги колагену для росту волосся?

Estimated read time 1 min read

Ти обожнюєш своє волосся. Як і всі інші, ви хочете, щоб воно завжди виглядало блискучим і об’ємним, чи не так? Колаген може відіграти величезну роль!

Колаген, який є будівельним матеріалом багатьох частин людського тіла, включаючи шкіру та волосся, є найпоширенішим білком, який міститься в нас. Він становить 45 відсотків сухої маси шкіри і 30 відсотків загальної маси тіла.

Але з віком швидкість виробництва колагену в організмі зменшується, що призводить до появи ознак старіння, таких як зморшки, в’ялість шкіри та випадання волосся. Давайте дізнаємося, як колаген діє на ваше волосся та як можна запобігти випаданню волосся через низький рівень колагену.

Що робить колаген для вашого волосся?

Колаген - Які переваги колагену для росту волосся?

Колаген може допомогти відновити пошкоджене волосся та заповнити випадання, сприяючи росту волосся. Зберігає ваші локони здоровими та блискучими.

Коли ваше тіло починає втрачати колаген через вік, добавка колагену може стати вашим рятівником.

Ось деякі з основних переваг колагену для волосся:

1. Колаген додає об’єм

Дослідження, проведене групою вчених з Японії, виявило, що рівень певного типу колагену біля волосяних фолікулів зменшується з віком, що призводить до втрати волосся.

Крім того, амінокислота під назвою пролін допомагає захистити волосся, зберігаючи його від шкідливого впливу вільних радикалів. Таким чином, антиоксидантні властивості колагену допомагають збільшити об’єм волосся, зміцнюючи волосяні фолікули.

2. Колаген робить ваше волосся блискучим

З віком ваше волосся може стати ламким і тьмяним. Це відбувається тому, що під волосяними фолікулами знаходяться сальні залози, які виділяють жир, щоб зберегти волосся вологим.

Колаген відіграє важливу роль у загальному функціонуванні всього цього процесу, що призводить до блиску та блиску волосся.

3. Колаген зберігає ваше волосся здоровим

Колаген утримує дермальний шар і волосяні фолікули разом, що, у свою чергу, зберігає ваше волосся сильним і здоровим.

Коли вироблення колагену зменшується через старіння, ваш волосяний фолікул стає крихким, а шари шкіри висихають, що призводить до випадіння волосся.

4. Колаген зменшує посивіння волосся

Волосся отримує свій природний колір завдяки меланіну, пігменту, який виробляють клітини, що виробляють меланін. Коли ми старіємо, клітини, що виробляють меланін, починають відмирати, через що волосся стає сивим.

Хоча посивіння волосся значною мірою контролюється генами, вільні радикали, які накопичуються внаслідок стресу, неправильного харчування та хімічних накопичень від фарби для волосся та шампунів, можуть ще більше спричинити посивіння волосся. Відомо, що колаген має антиоксидантні властивості, які запобігають посивінню волосся від вільних радикалів.

Який колаген найкращий для росту волосся та як використовувати?

Ви можете включити колаген у свій раціон різними способами. Колагенові добавки виготовляються шляхом вилучення колагену зі сполучних тканин інших тварин, включаючи риб, корів і курей.

Кістковий бульйон є одним із найбагатших джерел дієтичного колагену, який ви можете додати до свого раціону. Ви можете пити його як напій або суп.

Якщо ви не їсте морську рибу або кістковий бульйон, ви можете вибрати бичачий колаген, який отримують від корів, яких годували на пасовищі. Ці колагенові добавки поставляються у вигляді порошку.

Додайте у свій раціон багато продуктів, багатих на вітамін С, щоб підвищити вироблення колагену в організмі. Наприклад, болгарський перець, апельсини, полуниця, паростки тощо багаті вітамінами, які можуть посилити природну здатність організму виробляти колаген.

Ви також можете додати до свого раціону колагенові добавки. Добавки випускаються у формі таблеток і порошку, які можна додавати в соки або смузі. Добавки колагену зазвичай знаходяться в розщепленій формі, щоб ваше тіло могло їх швидко засвоїти.Колагенова добавка зазвичай безпечна для використання, але деякі люди можуть мати печію або дискомфорт у шлунку. 


Прочитайте етикетку, щоб переконатися, що ваша колагенова добавка не містить MSG, відповідає USP/NF, а інгредієнти відповідають заявам, які вона робить.


Скільки колагену потрібно вживати щодня для росту волосся?

Колаген - Які переваги колагену для росту волосся?

Якщо ви хочете використовувати колагенові добавки для росту волосся, вам потрібно спочатку визначити, скільки колагену потрібно вашому організму.

Пам’ятайте, що не всі люди однакові, тому потреба в колагені також різна. Наприклад, якщо ви регулярно тренуєтеся, колаген розщеплюється швидше. Так само, якщо ви перебуваєте в стані стресу, ви можете швидше втратити колаген.

Залежно від потреб вашого організму ви можете регулювати потреби в колагені. Визначаючи кількість колагену, яку ви хочете споживати, також враховуйте джерела їжі. Наприклад, шкіра лосося є багатим джерелом утворення колагену. Якщо ви регулярно їсте лосось, відповідно відрегулюйте споживання колагену.

Якщо ви шукаєте колагенові добавки, вибирайте чисту форму колагену без ароматизаторів. Ваш лікар може порадити вам дозування добавки колагену після того, як оцінить, скільки колагену розщеплює ваше тіло та скільки білка ви отримуєте з дієтичних джерел.Золоте правило полягає в тому, щоб включати в свій раціон стільки грамів білка, скільки ви важите в фунтах.


Чи занадто багато колагену шкідливо для вашого волосся?

Як і будь-яка інша добавка, надмірна кількість колагену також не корисна для вашого організму. Це може спричинити розлад шлунка, висипання та переповнення шлунка.

Аутоімунне захворювання під назвою склеродермія виникає, коли організм виробляє надмірну кількість колагену. У той час як локалізована склеродермія може вражати шкіру, системна склеродермія може вражати як шкіру, так і внутрішні органи.Завжди вживайте колагенові добавки лише за суворою медичною порадою.

Висновок

Колаген – це найважливіший білок, який утримує ваше волосся разом, надає йому об’єм і зберігає його природну вологість. З віком ви можете почати втрачати колаген, що призводить до випадіння волосся. Колагенові добавки — чудовий спосіб відновити втрачений колаген і зміцнити здоров’я волосся. Однак приймати всі добавки слід тільки після консультації з лікарем.

You May Also Like

More From Author