Цікаві зачіски на кожен день

Estimated read time 1 min read

Зачісок для волосся на кожен день існує величезна кількість. Правильно підібравши зачіску, ви не тільки зможете заощадити дорогоцінний ранковий час, але і позбавитеся від непотрібних клопотів. До того ж цікава зачіска дозволить зробити образ гармонійним. Незалежно від довжини волосся зачіска повинна бути зручною і практичною, максимально простою у виконанні. Крім цього гармонійно поєднуватися зі стилем одягу і відповідати вашій професії. Ми розкажемо найкращі легкі зачіски на довге та середнє волосся. А також – 7 жіночих стрижок на довге волосся.

Об’ємний хвіст

Краса зачіски в її простоті. Виглядає дуже красиво, а ось часу на створення такого хвоста знадобитися небагато. Все що потрібно, це зібрати волосся у високий хвіст. Для того щоб створити особливий обсяг, слід зробити невеликий начос біля коріння. Потім завити волосся, зібране у хвіст, в локони використовуючи щипці.

Цікаві зачіски на кожен день

Гладкий хвіст – стильна і сувора

Якщо щоденний образ це строгий костюм, спідниця олівець і блуза, то стильний хвіст може стати хорошим доповненням до образу. Головне при такому укладанні ретельно випрямлене волосся. У цьому допоможе праска і засоби для укладання.

Цікаві зачіски на кожен день

Хвіст може бути високим і низьким. Щоб заховати гумку, необхідно збирати не все волосся, а залишати пасма біля лиця, які потім обертають навколо резинки і фіксують невидимками.

Цікаві зачіски на кожен день

Супер швидкий хвіст, зав’язаний на вузлик

Цікаві зачіски на кожен день

Пучок – легка зачіска на кожен день

Строго і елегантно, а може бути жіночно і стильно – все це пучок з волосся. Варіантів виконання дуже багато. Він може бути низьким, недбалим, високим, з плетінням. Для урочистого вечора, до плаття в підлогу, підійде об’ємний пучок. А ось на кожен день швидко та зручно зробити гладкий пучок.

Низький пучок

Ще один варіант пучка. Для такого варіанту потрібні волосся нижче плечей і однієї довжини, без градуювання. На перший погляд може викликати труднощі, але все досить просто. Все необхідне для такого способу – тонка гумка, плойка і пару шпильок.

 • Волосся зібрати низький хвіст
 • Завити за допомогою плойки
 • Пропустити волосся через гумку, але не до кінця
 • Кінчики волосся, не туго, обернути навколо основи хвоста і закріпити
 • невидимками знизу

Цікаві зачіски на кожен день

Ось ще декілька варіантів, як зробити пучок:

Цікаві зачіски на кожен день

Цікаві зачіски на кожен день

Цікаві зачіски на кожен день

Зачіска з плетінням та косами на кожен день

Найкрасивішими, оригінальними і ніжними зачісками для дівчат, є зачіски на основі коси або плетіння. Сплести косу зовсім нескладно і для цього є багато варіантів коси – колосок, риб’ячий хвіст, висока коса, набік і багато інших.

Цікаві зачіски на кожен день

Відокремте передні пасма волосся і заплетіть дві легкі (НЕ тугі) косички, закріпіть їх тонкої гумкою і з’єднайте їх на маківці за допомогою невидимок. Вийде дуже красива і романтична мальвинка.

Цікаві зачіски на кожен день

Зачіска «черепашка»

Зачіску «черепашку» знають багато. Як правило, вона робиться на довгому волоссі і захоплює їх все. Однак зробити подібну зачіску можна і на волоссі середньої довжини. Для цього задню частину волосся потрібно укласти «черепашкою» і закріпити шпильками, а передню – підкрутити плойкою або на бігуді. Після цього передню частину потрібно розділити на проділ і акуратно укласти, фіксуючим лаком.

Цікаві зачіски на кожен день

Цікаві зачіски на кожен день

Просто і ефектно: ранкові п’ятихвилинки

При освоєнні ранкових варіантів на кожен день можна істотно скоротити час створення зачіски. Для створення стильної укладки готують пару гумок, невидимки і шпильки. В основі зачіски лежить хвіст, низький або високий. На потилиці збирають низький, а на тім’ячку – високий.

Цікаві зачіски на кожен день

При створенні п’ятімінуток слід пам’ятати про правила вдалої зачіски.

 • Перше – волосся повинні бути чистими. На такий шевелюрі будь-які зачіски виглядають вдало.
 • Друге – при сушінні використовують термозахист, виставляючи фен в режим прохолодного повітря. При сушінні мокрого волосся на максимумі, волога википає, волосся не сохнуть, завдаючи шкоди волоссю.
 • Користуватися невидимками важливо акуратно, щоб не травмувати шкіру і волосся. Для дбайливого укладання в вузол використовують шпильки.

Цікаві зачіски на кожен день

Довше тримається щільно заплетена коса або виконаний з декількох джгутів вузол. Варіанти гарні для перебування на роботі цілий день.

 • Цікаві зачіски на кожен день

  Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

  View all posts

You May Also Like

More From Author