5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

Estimated read time 1 min read

Набридло дарувати тільки квіти і парфуми, хочете щиро вразити кохану та подарувати їй те, що принесе їй море радості та позитивних емоцій? Тоді ви на вірному шляху, адже ми пропонуємо вам ТОП-5 ідей, що можна подарувати дівчині на день народження чи інше важливе свято.

Для початку поговоримо про три важливі компоненти, якими слід керуватись при виборі подарунків:

  • Оригінальність – жінки цінують її, як ніхто інший, адже кожна дівчина хоче бути особливою, хоче потішитись перед подругами тим, чого їм ще ніхто і ніколи не дарував та поділитись цим з усіма;
  • Бажаність – не менш важливий пункт, адже оригінальною може стати і паяльна лампа, але чи вона є бажаною, то зовсім інше питання. Зважайте на вподобання вашої коханої, старайтесь подарувати те, про що вона давно мріє, постійно говорить чи просто весь час заглядається у магазині. Також можна обрати подарунок, який просто відповідатиме її хобі та заняттям, з таким важко прогадати;
  • Оформлення та сам процес вручення подарунка – повірте, якщо упустите ей момент, то навіть дуже крутий подарунок може перейти у список звичайних. Жінки звертають увагу на деталі, тому дуже важливо, що упакування було оригінальний, красивим, креативним та логічним (підійшло під смаки вашої половинки).

Ну, і не слід забувати про такий пункт, як щирість. Робіть усе від щирого серця, і навіть коробка цукерок і улюблена квітка зможе принести вашій кохані море радості та позитивних емоцій.

Про складові ми розповіли, тепер час перейти до 5 крутих ідей, які ми зібрали для вас, щоб ви могли обрати не просто хороший подарунок дівчині на день народження, а найкращі враження та емоції.

Політ на повітряній кулі5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

Мабуть, будь-хто погодиться, що яскраві враження часом набагато цінніші за матеріальні речі, то чому б не подарувати їх дівчині. Політ на повітряній кулі сподобається усім, крім того ви можете провести час у польоті разом, і якщо ви захопите із собою пляшечку шампанського та корзинку з фруктами, то проведете найромантичніше побачення у небі.

Як подарувати?

Просто зробіть їй сюрприз, запропонувавши поїхати із вами в секретне місце з зав’язаними очима , це заінтригує та розігріє емоції, а коли перед нею виявиться куля, то радість буде переповнювати.

Навчання та саморозвиток5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

У будь-якій професії та хобі потрібно постійно вчитись та самовдосконалюватись, добре, що в наш час робити це набагато простіше, завдяки всесвітній мережі та онлайн-навчанню. Якщо ви знаєте, що ваша кохана давно захоплюється, приміром, візажем, то банально буде подарувати їй набір косметики, подаруйте їй навчання у крутого майстра. Зовсім не обов’язково самому шукати куди та як, можна розвідати у її подруг чи спитати у неї самої, у кого вона б хотіла навчатись, просто зробивши вигляд, що ведете розмову. Жінки постійно залишають чоловікам безліч натяків, слід просто до них прислухатись.

Як подарувати?

Чудова ідея – заховати сертифікат у звичайну косметичку та припіднести її у гарній упаковці, разом з букетом улюблених квітів. Коли дівчина трішки розчарується побачивши звичайну косметичку, вона відкриє її та безмежно зрадіє.

Дзеркало “Серце” 3в1

5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

Купити

Дзеркальце має багато корисних функцій – підсвічування, вбудований PowerBank, підігрів для рук і все це в одному стильному і модному гаджет.

Сертифікат на покупки5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

Гроші не є найкращі подарунки дівчині на день народження, проте купувати аби-що, лиш би не іти з пустими руками теж не варіант. Замість того, щоб обирати набір косметики чи парфуми, які потім будуть припадати пилом, якщо ви не вгадаєте зі смаками, просто подаруйте своїй дівчині сертифікат  у магазин косметики чи одягу.

Як подарувати?

Дуже крутий варіант – замовити коробку з квітами, та у ній заховати сертифікат, який стане приємним сюрпризом.

Те, що пов’язане з хобі вашої коханої5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

Якщо ви не знаєте, що подарувати дівчині на 16 років, 20 чи будь-який інший вік, тоді даруйте те, з чим її душа відпочине. Зазвичай ми відпочиваємо, коли робимо те, що любимо. Даруйте дівчині те, що зв’язано з її хобі. Примірок, для тої, що любить малювати, гарним подарунком буде набір фарб, кісточок та багато інших цікавих речей.

Як подарувати?

Спробуйте розкласти речі, які ви купили до ї приходу, щоб вона одразу змогла насолодитись ними та випробувати. Наприклад, розставите мольберт, відкрийте фарби, підготуйте кісточки і воду. Можете навіть спробувати творити разом.

Інтерактивний набір для малювання в темряві

5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

Купити

Подарунок зроблений своїми руками5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

Це завжди найбільш приємний подарунок, адже у нього ви вкладаєте частинку своєї душі та любові. Подумайте добре, що їй би хотілось та що вам під силу зробити самому. Не обов’язково до речі абсолютно усе робити самостійно, ви можете зробити це разом із професіоналом і відзняти на відео, показавши її процес створення подарунку. Приміром, зверніться до ювеліра та разом із ним зробіть підвіску чи каблучку, що будуть символом вашої любові. Такі речі залишаються з людиною на все життя, а сам факт, що ви їх зробили своїми роками переносить їх на щабель вище за інші подібні подарунки.

Як подарувати?

Тут усе просто – запросіть дівчину на романтичну вечерю, в ідеалі, якщо ви самі її приготуєте чи принаймні самі накриєте на стіл, а їжу замовите із ресторану. Після вечері увімкніть на телевізорі чи іншому пристрої відео з процесом вашої роботи, на яке можна начитати приємні слова, які були у вас в думках, коли ви це все для неї створювали. Лише після закінчення відео дайте їй коробочку. Повірте, пре цей подарунок вона захоче розповідати усім, і це буде просто незабутньо.

  • 5 небанальних ідей, що подарувати дівчині на день народження

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts

You May Also Like

More From Author