Їх роблять усі: головні помилки тих, хто худне

Estimated read time 1 min read

Що потрібно знати під час схуднення.

Лікарі-дієтологи розповіли про головні помилки, яких припускаються люди, охочі скинути вагу.

Фахівці зазначили, що помилково вважати, нібито голод і пропуск приймання їжі допоможуть схуднути: насправді ефект буде зворотним.

За словами експертів, однією з головних помилок тих, хто худне, є створення дефіциту калорій, голод і пропуск приймання їжі. У цьому разі організм швидко адаптується і починає економити енергію. Після повернення до звичайного раціону вага тільки зростає.

У зв’язку з цим лікарі не рекомендують обмежувати раціон більш ніж на 25% від належної калорійності з урахуванням віку, статі та способу життя. Вони підкреслили, що пропуск приймання їжі не прискорює схуднення.

Лікарі порадили їсти через рівні проміжки часу і дотримуватися питного режиму. Головним напоєм для тих, хто худне, підкреслили медики, має бути вода. Крім того, корисним буде зелений чай, який допомагає вивести з організму зайву воду і прискорити метаболізм. Також він добре втамовує спрагу.

Крім того, не слід створювати дефіцит білка та виключати жири з раціону. Останні необхідні організму для здоров’я шкіри та суглобів.

Чудовим перекусом може стати сир низької жирності, горіхи, свіжі овочі та кефір. Фрукти і сухофрукти між прийманнями їжі не варто їсти часто, бо через свою солодкість вони швидко спровокують відчуття голоду.

You May Also Like

More From Author