Яким повинне бути ідеальне перше побачення?

Estimated read time 1 min read

Як тільки дівчина чує запрошення на перше побачення від хлопця, який її справді зацікавив, у її голові в одну мить виникає сотня запитань. Що одягнути на перше побачення? Про що говорити? Чи слід робити яскравий макіяж? Можливо макіяж взагалі не потрібний? Як краще вкласти волосся? Чи варто відразу відкривати всі карти?  Це далеко не весь список тем, які тривожать прекрасну половину людства у такий хвилюючий момент. Саме тому ми вирішили написати для вас декілька порад, що допоможуть заспокоїтись та знайти відповіді на свої запитання.

Основне правило першого побачення з хлопцем

Яким повинне бути ідеальне перше побачення?Дуже часто дівчина, котру зацікавив хлопець, робить при першому побаченні стільки помилок, що сама руйнує можливі стосунки у майбутньому. Щоб цього не сталось із вами, слід пам’ятати головне правило – завжди залишайтесь собою. Повірте, чоловіки добре знають, який тип жінок їм до вподоби, і, якщо він вас запросив, то саме такою, якою бачив вас у повсякденному житті. Якщо йому сподобалась скромна дівчина, що сидить у сусідньому кабінеті і завжди мило посміхається, то не слід робити на побачення яскравий макіяж та прикидатись веселун кою, яких мало. Те ж саме правило діє і в протилежному напрямку, якщо ви душа компанії, постійно багато жартуєте та привертаєте увагу, то не слід зображати із себе тиху та сіру мишку на першому побаченні.

Наступний крок – геть всі страхи

Не слід думати, що усі чоловіки дуже добре знають, як поводитись з дівчиною на першому побаченні. Вони теж хвилюються. Проте у сильної половини людства це хвилювання не таке виражене, адже вони не мають звички накручувати себе, як часто роблять дівчата. Переш побачення – це всього лиш шанс познайомитись ближче та знайти спільні інтереси. Не слід будувати у своїй голові планів на далеке майбутнє, адже чоловіки зазвичай будують плани максимум на наступний тиждень, і цим ви їх можете налякати. Усьому свій час – геть ваші страхи та вперед назустріч невідомому.

Корисно буде добре підготуватись до побачення, тоді ви будете значно менше хвилюватись та отримаєте більше впевненості.

Що одягнути на перше побачення?

Зустрічають по одязі – вірите у цю фразу ви чи ні, але правильний образ на побаченні справді має значення. Тут є одне правило – знайдіть баланс. Важливо залишатись собою, при цьому ви не можете одягти у кафе чи, навіть, ресторан, джинси, в яких кожного дня ходите на роботу. Проте і відверта вечірня сукня також буде перебором.

В першу чергу одяг слід обирати відносно місця, де пройде перше побачення. Якщо чоловік вирішив зробити вам сюрприз, тоді прийдеться обрати універсальний та стильний наряд, що добре впишеться, як на вечірку в клуб, так і в ресторан, так і на прогулянку по вечірньому місту. Саме тому не слід обирати занадто високі підбори чи туфлі, які ви щойно купили і не встигли розносити, тому що кавалер може виявитись романтиком і запропонувати довгу прогулянку парком. Найкраще підходить стиль кежуал, який підкреслює жіночність, але не є вульгарним.

Не забувайте про вибір аксесуарів. Правильно підібрані сережки чи підвіска можуть стати центральною частиною образу та стати приводом для компліментів.

Який макіяж найкращий для побачення?

Більшість жінок використовують макіяж і в повсякденному житті, проте для першого побачення слід обрати щось дуже ніжне та романтичне. Найкраще підійде нюдовий макіяж, який підкреслить вашу природну красу, не буде надто кричущим, проте додасть образу певної родзинки.

Навіть, якщо ви ніколи не користуєтесь косметикою, то використайте для першого побачення хоча б ніжний блиск для губ. Він гарно виділить губи та має приємний аромат.

Також слід пам’ятати про час побачення, якщо це вечір, то можна дозволити собі більше яскравих тонів, аніж для денного побачення. Плюс – нікуди не зникло правило про акценти або на губи або на очі, не обирайте надто яскраві акценти для всього обличчя.

Зачіска для першого побачення

Вона повинна відповідати вашому образу. Проте не слід надто акцентувати на ній. Навіть, якщо ви звернули за допомогою до перукаря чи подруги, попросіть їх, щоб зачіска виглядала максимально природно. Крім того такі зачіски зараз на піку моди, тому ви точно не прогадаєте. Головне правило – акуратність. Як-небудь зібраний хвіст чи пучок явно не додадуть вам балів.

Останній штрих – хороший парфум

Аромат говорить про нас не менше, ніж сам образ. Він повинен бути вдало підібраний до загального луку та підкреслювати вашу індивідуальність. Чоловіки, як і дами, дуже звертають увагу на аромат жінки, тому постарайтесь обрати щось, що заінтригує та притягне мужчину. При цьому не переборщіть, бо якщо ваш шлейф буде чутно на 20 метрів, то, навряд, хлопцеві буде приємно дихати цим різким запахом весь вечір. Усього має бути в міру, аромату це також стосується.

Про що говорити на першому побаченні?

Вдалий образ – це лише крихітна частина успіху на першому побаченні. Куди важливішу роль зіграє ваша поведінка та спілкування. Деякі жінки настільки комунікабельні та харизматичні, що навіть у повсякденному образі, можуть справити на чоловіка набагато сильніше враження, аніж красунечка, що ретельно готувалась до побачення.

Ми, звісно, не можемо вам дати сценарію чи підготувати до кількох можливих поворотів подій, бо це життя і усі ми зовсім різні люди. Тут знову повторюється основне правило, про яке ми писали вище, – залишайтесь собою. Не слід робити те, що вам не до вподоби чи погоджуватись із тим, що на вашу думку безглуздя. Можливо саме в цей момент чоловік і перевіряє ваше ставлення до певних речей. Не будьте скутими, проте і намагайтесь не заходити занадто далеко, піднімаючи глибокі філософські теми. Перше побачення повинне бути легким та спонукати хлопця зателефонувати вам і запросити ще раз.

  • Яким повинне бути ідеальне перше побачення?

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts

You May Also Like

More From Author