Воскова епіляція – Які побічні ефекти воскової епіляції обличчя?

Estimated read time 1 min read

У підлітковому віці ви досягли того моменту, коли хочете позбутися волосся на обличчі. правильно? Незалежно від того, чи це ваша майбутня прощальна вечірка, чи просто прогулянка з друзями, ви хочете мати чисте обличчя.

Але чи розглядаєте ви депіляцію обличчя воском для видалення волосся? Якщо так, ви повинні знати про всі побічні ефекти, пов’язані з ним, і способи їх запобігання, перш ніж потрапити в салон.

На що ти чекаєш? Прокрутіть вниз, щоб дізнатися.

Що таке воскова епіляція обличчя?

Воскова епіляція - Які побічні ефекти воскової епіляції обличчя?

Віск для обличчя буває двох видів – гарячий і холодний. На обличчя наноситься віск, який робить небажане волосся жорсткішим. Це дозволяє легко видалити волосся, якщо потягнути в протилежному напрямку.

Найбільшою перевагою воску для обличчя є видалення волосся з коренем, що забезпечує гладку поверхню обличчя щонайменше на 15-30 днів, залежно від частоти росту волосся.

Воскова епіляція відразу видаляє з вашої шкіри велику частину волосся. Тому більшість дівчат віддають перевагу епіляції воском замість інших традиційних процедур видалення волосся, таких як вищипування, гоління тощо. Однак це також супроводжується масою дискомфорту та іншими побічними ефектами.

Які побічні ефекти воскової епіляції обличчя?

1. Біль

Біль є постійним супутником воскової епіляції обличчя. Коли ви витягуєте смужки для депіляції, щоб видалити волосся зі шкіри, це викликає сильний біль. Але біль різниться від людини до людини та рівня вашої терпимості.

Якщо у вас чутлива шкіра, ви можете відчувати більше болю, ніж інші типи шкіри. Крім того, важливу роль у визначенні болю відіграє ріст вашого волосся та області обличчя. Сильний ріст волосся та чутливі ділянки обличчя, як-от верхня губа, викликають більше болю.

2. Висипання

Шкірний висип є поширеним побічним ефектом епіляції обличчя. Як правило, це триває два-три дні. Якщо ваші висипання залишаються довше або стають серйозними, зверніться до лікаря. Також припиніть використовувати восковий продукт, яким ви користувалися.

3. Шишки

Ви також можете відчувати невеликі горбки після депіляції обличчя. Ці нерівності з’являються, коли ви видаляєте волосся з коренем. Використовуйте крем для обличчя з алое віра або будь-який заспокійливий крем на нерівності шкіри. Ці шишки не залишаться довше кількох годин.

4. Почервоніння та запалення

Іншим поширеним побічним ефектом воскової епіляції обличчя є легке почервоніння та легке запалення. Незважаючи на короткий проміжок часу, він викликає дискомфорт. Якщо ви помітили почервоніння, спробуйте нанести на нього заспокійливий гель. Уникайте використання будь-яких агресивних хімікатів протягом кількох днів.

5. Алергія

Не всі продукти підійдуть вашій шкірі. Існує ймовірність алергічної реакції як побічного ефекту депіляції обличчя. Найкращий спосіб перевірити, чи немає у вас алергії на віск, — це протестувати його на невеликій частині руки. Якщо ви відчуваєте будь-який дискомфорт, то продукт точно не для вас.

6. Вросле волосся

Вросле волосся після епіляції — рідкісний сценарій. В основному вросле волосся виникає внаслідок гоління. Однак це може статися і під час депіляції воском. Якщо ви не видаляєте волосся з коренем під час епіляції воском, велика ймовірність появи врослого волосся.

7. Чутливість

Якщо у вас сонячний опік або глибокий загар на обличчі, ви можете зіткнутися з чутливістю під час нанесення воску. Уникайте воску для обличчя, коли у вас є такі проблеми. Крім того, особливо доглядайте за своїм обличчям (після воскової епіляції), якщо виходите на вулицю серед білого дня.

8. Незначна кровотеча

Кровотечі в певних областях досить поширені, особливо для початківців. Навіть якщо ви професіонал у депіляції воском, ви можете зіткнутися з невеликою кровотечею, оскільки шкіра обличчя зазвичай м’яка та чутлива. Якщо ви зіткнулися з патологічною кровотечею через депіляцію обличчя, негайно зупиніть її. Це може призвести до інфікування.

9. Рубцювання

Як правило, воскова епіляція обличчя не викликає рубців. Але все ж це може статися. Дотримуйтеся особливої ​​обережності під час епіляції обличчя воском, щоб уникнути таких шрамів.

Воскова епіляція - Які побічні ефекти воскової епіляції обличчя?

Як запобігти побічним ефектам депіляції обличчя?

Оскільки воскова епіляція обличчя має багато побічних ефектів, ви можете хвилюватися. Але ми підтримаємо вашу спину!

Ось кілька методів, які можуть допомогти вам запобігти побічним ефектам воскової епіляції обличчя:

  • Перед покупкою прочитайте інструкцію на етикетці товару. Обирайте продукт, розроблений спеціально для догляду за обличчям.
  • Людям з надзвичайно сухою або чутливою шкірою слід повністю уникати воскової епіляції обличчя.
  • Не наносьте віск на місця висипань або рани. Епіляція воском на пораненій шкірі може призвести до серйозної інфекції.
  • Тримайте віск для обличчя подалі від бородавок або родимок, якщо вони є.
  • Якщо у вас діабет або проблеми з кровообігом, воскова епіляція може завдати шкоди.
  • Якщо ви не впевнені в депіляції обличчя воском, зверніться до професійної допомоги.

Поради щодо воскової епіляції обличчя

  • Зробіть пілінг обличчя за день до воскової депіляції, щоб очистити весь бруд і забруднюючі речовини, що застрягли в порах шкіри. Це зробить процес депіляції більш плавним.
  • Увечері перед депіляцією воском подбайте про своє обличчя. Ретельно очистіть обличчя заспокійливим гелем для обличчя та нанесіть сироватку для обличчя.
  • Якщо ви використовуєте гарячий віск, стежте за температурою воску. Не дозволяйте воску обпалити шкіру.
  • Не голіть обличчя, оскільки це може спричинити вростання волосся та інфекції.

Висновок

Незважаючи на те, що воскова епіляція обличчя має побічні ефекти, її варто спробувати. Нікому не подобається рости волосся на обличчі, а воскова епіляція допомагає видалити їх якомога чистіше. Майте на увазі, що воскова епіляція обличчя не призначена для чутливої ​​шкіри, і її повинен робити професіонал. Сподіваємося, що ваш наступний сеанс воскової депіляції пройде без подразнень і буде ефективним!

You May Also Like

More From Author