Що можна продавати в інстаграмі: 9 прибуткових ідей

Estimated read time 1 min read

Бізнес в “Інстаграм” почати може будь-хто. Мінімальні вкладення, швидке навчання, віддалена робота.

Проблема одна – правильно вибрати ідею бізнесу, в якому саме ви зможете домогтися успіху.

На сьогоднішній день Instagram є найпопулярнішою соціальною мережею. Особливий розвиток вона отримала в 2015 році, і за три роки перетворилася на потужну площадку для спілкування, а й для заробітку. Основна аудиторія – це люди від 18 до 29 років. За статистикою, близько 60% користувачів перевіряють свою стрічку мінімум раз в день. Тому бізнес, в якому використовуються можливості Інстаграма, є таким популярним і прибутковим.

Дохід від соціальної мережі може бути отриманий різними способами. Можна заробляти за допомогою свого облікового запису в Інстаграмі або надаючи послуги з ведення чужого акаунта. Найпоширенішим варіантом заробітку в Інстаграмі є розміщення рекламних постів в профілі. Однак це далеко не єдиний спосіб отримати прибуток з популярності соціальної мережі.Рекламна ефективність Інстаграма збільшується з кожним роком. На жаль, багато підприємці чіпляються тільки за ідею, але швидко втрачають мотивацію, так і не починаючи заробляти. Відбувається це з різних причин: хочуть швидкої віддачі і не готові чекати, не вистачає досвіду, перевищені очікування, допускаються помилки на старті. Щоб застерегти від подібного, пропонуємо прочитати загальні поради для бажаючих побудувати бізнес в Інстаграмі.Вивчіть основи SMM (просування в Інтернеті), щоб самостійно просувати свій бізнес в Інстаграм. Для цього існує спеціальна література, курси, онлайн-школи.Не займайтеся накруткою читачів. Дуже часто в рекомендаціях по бізнесу в Інстаграмі можна зустріти рада накрутити передплатників. Але хочемо вас застерегти: ця маніпуляція не дасть вам ніякої користі і не дозволить заробляти! По-перше, який толк від неактивній аудиторії, якщо більшість Інстаграм-бізнесів зав’язані на діях передплатників. По-друге, накручених підписників видно неозброєним оком.Якщо з вами захочуть співпрацювати, то накручені читачі відлякають будь-яку адекватну людину. По-третє, накрутка читачів – задоволення не безкоштовне. Ви витратите гроші на «ведмежу послугу». Краще ці кошти направити на правильне просування – рекламу у блогерів, таргетинг і т.д.Якщо ви хочете розвивати свій аккаунт як бізнес в Інстаграм, то потрібно подбати про якісний контент: корисні, цікаві пости, гарне візуальне оформлення, приваблива концепція. Створити Інстаграм-продукт, який сподобається багатьом користувачам, не так просто. Однак якщо ви відчуваєте в собі сили цим займатися, то все може вийти. Звертаємо увагу, що ви можете вести не тільки особистий блог, але також бути адміністратором тематичних пабліків – наприклад, публікувати смішні відео, огляди книг, новини шоу-бізнесу, новинні статті вашого міста, і т.д. Тільки не забувайте про авторське право: використовуючи чужий матеріал, вказуйте його автора.Будьте готові до того, що заробляти на бізнесі в Інстаграм зможете не відразу. У більшості випадків вкладення в Інстаграм окупаються з плином часу. Ця соціальна мережа постійно розвивається, конкуренція вже досить велика і продовжує зростати. Бізнес в Інстаграмі – не найпростіше справа, проте вона здатна приносити істотний дохід при правильній організації.

Розглянемо докладніше 9 ідей актуальних в 2021 році того, як правильно реалізувати свій бізнес в Інстаграм.

Ідея для Інстаграм 1.

Продаж своїх товарів або послуг

Просувати свій товар або послуги, хороший спосіб заробити в інстаграм. Пристойні гроші, можуть заробляти в інстаграмі навіть акаунти з невеликою кількістю передплатників.

Що продають в Інстаграмі?Товари: продукти харчування, одяг і взуття, квіти, вироби handmade, аксесуари, предмети декору і посуд, косметика і т.д .;Послуги: дизайнери, копірайтери, веб-майстри, фотографи, художники, психологи, бізнес-тренери, юристи, програмісти, салони краси, спорткомплекси, розважальні проекти.На сьогоднішній день майже будь-який товар або послугу можна продати за допомогою Інстаграма. Найголовніше – правильно його подати. Якщо ви володієте будь-то хобі – можна продавати свої роботи. Якщо у вас є підприємницькі навичи – відкривайте інтернет-магазин. Якщо ви фахівець вузького профілю, наприклад, юрист або візажист, створіть акаунт, де будете ділитися своїм досвідом, давати корисні поради, відповідати на питання, що цікавлять людей. Люди тягнуться до безкоштовної інформації, якщо вона корисна.Для кожного виду аккаунта, орієнтованого на продажу, висуваються різні вимоги. Наприклад, для інтернет-магазину важливий візуальний контент – чим якісніше будуть фотографії, тим привабливішим буде сам товар, на них зображений. Для аккаунта, орієнтованого на надання будь-яких професійних і консультаційних послуг (юридичних, медичних, психологічних) набагато важливіше корисні тексти. Але добре, коли в блозі поєднуються обидві складові.Для того, щоб ваші послуги або товари користувалися попитом, потрібно зібрати в блозі свою цільову аудиторію. Перш ніж просувати аккаунт, розробляти його оформлення і планувати пости, ви повинні чітко уявити портрет свого передплатника: скільки йому років? В якому місті живе? Чим займається? Який рівень його доходу? Чим цікавиться?

Як ще можна заробити в інстаграм просуваючи свої товари і послуги?1. Надавати їх блогерам на умовах бартеру: ви – товар/послугу, вони – рекламу вашої продукції.2. Влаштовувати розіграші, конкурси, акції, знижки в Інстаграмі.3. Використовувати правильні хештеги, популярні геолокації.

Лайфхак для продажів в Інстаграмі:Діліться зі своїми передплатниками процесом створення вашого продукту. Але не перевантажуйте деталями – пости повинні бути розважальними.

Завжди відповідайте на коментарі.Пишіть ціну на свій товар/послугу. Дуже часто в інтернет-магазинах можна побачити магічну фразу «пишіть в директ» – це для тих, хто раптом захоче дізнатися ціну на продукцію. Відсутність ціни може відлякати клієнта. По-перше, не кожен захоче витрачати час на переписку, щоб просто дізнатися вартість. По-друге, це наштовхує на думку, що ціни у даного продавця вище, ніж у конкурентів. А по-третє, існує міф, що продавці коректують ціни, оцінюючи достаток людини, який задає питання. Ваше завдання, як продавця, максимально спростити процес покупки. Тому вказуйте ціну відразу.Заохочуйте своїх передплатників. Розміщуйте їх фото з відгуками.Ідея для Інстаграм 2.

Рекламні пости

Це, мабуть, найпростіший і найпоширеніший спосіб заробітку на просторах Інстаграма. Єдина важлива умова – у вас повинно бути досить передплатників, щоб заробляти на рекламних постах. Зазвичай, пропускний квиток до цього «джерела» починається з 10 тисяч передплатників, однак, і при меншій аудиторії можна заробляти на рекламі – тільки дохід буде скромніше. Головне, щоб вся ваша аудиторія була справжньою, а не штучно роздута шляхом накрутки.

Алгоритм заробітку:1. Ви створюєте рекламний пост (це може бути фотографія або відео)2. Ви вставляєте фірмовий хештег, згадка або посилання для просування бренду3. Ви ділитеся ним зі своєю аудиторією4. Ви отримуєте гроші

Де шукати клієнтів?Вам пощастить, якщо клієнти прийдуть до вас самі. Це поширене явище. Люди переглядають ваш аккаунт, оцінили його, переконалися, що цільова аудиторія збігається, і написали вам. Якщо ви хочете, щоб така історія траплялася частіше, то згадайте про таку послугу в своєму акаунті. Або створіть окремий акаунт для набору на рекламу. Тільки не переборщіть з кількістю рекламних постів. У гонитві за грошима можна забути про якість контенту. Великої кількості власних передплатників можна позбутися, якщо перевантажувати свій профіль рекламними постами. Тому ретельно продумувати цей момент, заробляючи в інстаграм.Сьогодні існує безліч майданчиків, які допомагають блогерам і рекламодавцям знайти один одного. Adstamer, Epicstar, Sociate – все це сервіси по соціальному просуванню. Тут можна знайти завдання про розміщення реклами у себе в акаунті і порахувати, скільки ти за це отримаєш.Ідея для Інстаграм 3.

Продаж фотографій

Одна сім’я завжди брала у відпустку фотоапарат, робила в подорожі безліч фотографій на тему «сім’я на відпочинку», а потім продавали їх на стоках на кшталт Shuttersrock. Кажуть, заробляли на цьому пристойно і відбивали хороший відсоток від вартості відпочинку.Ось вам реальна історія про те, як на фотографіях можна заробляти. Сьогодні існує безліч сервісів, які зводять масового виробника контенту і покупця. Ви просто реєструєтеся через свій аккаунт Інстаграма на сервісі, відзначаєте, які фотографії хочете продати – і отримуєте прибуток.

Сьогодні цей спосіб заробітку в Інстаграме є одним з найпопулярніших. Як це працює?1. Ви шукаєте клієнта через біржу або самостійно.2. Домовляєтеся про ціну реклами.3. Робите якісне фото по запиту клієнта і віддаєте йому відзнятий матеріал.4. Та отримуєте гроші.

І в завершенні кілька корисних порад для тих, хто вирішив заробляти на продажу фотографій. По-перше, робіть природні, а не постановочні фотографії. Бренди полюють за живими кадрами. По-друге, не використовуйте квадратний формат. Хоча спочатку Інстаграм вийшов з квадратних, по типу полароїдних, кадрів, але портретний формат 4:5 виглядає більш професійно.Підрахувати заробіток на цій справі досить важко – все залежить від того, який сервіс ви виберете і скільки фотографій продасте. Вартість 1 фотографії становить 5-15 доларів.Ідея для Інстаграм 4.

Просування акаунтів (консультант з маркетингу)

Просування акаунтів – ще один супер-популярний бізнес в Інстаграм, що приносить хороші гроші. Зараз багато компаній, ведуть свої профілі в цій соціальній мережі, потребують фахівців з просування. У чому полягає робота?

 • оформлення профілю компанії;
 • створення контенту і контент-плану, який буде збирати аудиторію і приводити клієнтів;
 • SEO оптимізація;
 • партнерство з іншими блогерами;
 • рекламне просування аккаунта різними способами;
 • настройка таргетинговой реклами;
 • підвищення активності (лайки, коментарі, відповіді).

Як шукати клієнтів?

Моніторте оголошення в Інстаграмі і вакансії на спеціалізованих сайтах. На сьогоднішній день пропозицій про роботу багато.Ідея для Інстаграм 5.

Адміністрування акаунтів

Ідея близька попередньої, проте передбачає роботу зі створення контенту. Якщо фахівець з просування працює з маркетинговими інструментами, то адміністратор аккаунта відповідає за весь аккаунт.

Завдання адміністратора в Інстаграмі:

 • регулярне створення постів;
 • редагування фото/відео;
 • аналіз статистики;
 • спілкування з передплатниками;
 • генерування нових ідей;
 • створення контент-плану;
 • пошук і співпраця з рекламодавцями.

Головне завдання адміністратора – підтримання якості контенту.

Знайти собі подібну роботу можна на біржах фріланса. Також можна особисто написати свою пропозицію блогеру на пошту.

Ідея для Інстаграм 6.

Продайте свій досвід

Якщо ви володієте якимись знаннями і навичками і хочете ними поділитися, ви можете створити цифровий продукт. Є тільки одна проблема: для просування свого продукту, необхідно створити аудиторію з нуля, яка буде довіряти вам і готова купувати ваші послуги. Наприклад, ви копірайтер зі стажем і хочете поділитися своїм досвідом з початківцями копірайтерами. Або маркетолог, який хоче навчати новачків. Або стиліст, який пропонує своїм клієнтам авторський курс.Припустимо, активна аудиторія у вас вже є. А якщо немає – повертайтеся в початок статті і читайте про просування і порадах по веденню аккаунта. Тепер давайте поговоримо про те, як створити той самий продукт.

Як придумати оригінальний продукт?Один із способів – вивчити книги у вашій ніші. Інший спосіб – це дослідження аудиторії, яка сформувала ваш обліковий запис. Можете поцікавитися у них, що вони готові купити. Взнайте проблеми своєї аудиторії в ході спілкування.

Є 3 основні причини, за якими вам не вдасться запустити продажу курсів:

 • у вас немає бізнес ідей;
 • ви не впевнені, що досить гарні;
 • ви запустите продукт, але потім виявите, що ніхто не захоче його купувати.

Як з цим боротися?

Ретельно вивчати ринок і запити споживачів. Відвідати подібний курс, щоб поглянути на всю «кухню» зсередини. Задати собі питання «А якою унікальною інформацією володію я?» – відповідь на це питання і стане основою для ідеї. Перед запуском продажів курсів рекомендується попередньо провести тестування – продайте кому-небудь урізану версію за мінімальну ціну, отримаєте відгук і зробіть висновки.Ідея для Інстаграм 7.

Друк фотографій

Всі люди вже звикли зберігати свої фотографії на електронних носіях. Однак від романтики друкованих фото відмовитися складно. Тому послуги з друку фотографій з Інстаграма відчувають себе на ринку прекрасно: користуються попитом, отримують стабільний дохід.Друк фотографій з Інстаграма – це, з одного боку інноваційна бізнес ідея, а з іншого – вона повертає нас до минулого, той час, коли друк фото був актуальним і затребуваним.Роздрукувати фотографії з Інстаграма поштучно людина може в спеціальних автоматах. Такі апарати зустрічаються в кожному торговому центрі.Інший формат цього бізнесу – створення альбомів з фотографій, викладених в Інстаграмі. Користувач отримує готову фотокнигу – у твердій обкладинці, з колажами фотографій, які обрані заздалегідь, в індивідуальному оформленні.Виробництво фотоальбомів в жорстких палітурках з індивідуальним дизайном дозволяє добре заробляти.

Для того, щоб надавати подібну послугу, вам буде потрібно створити свій сайт. Там буде доступний конструктор фотокниги, що дозволяє замовнику самостійно вибрати дизайн, кількість сторінок, розміщення фотографій. Завдяки цьому сервісу можна буквально роздрукувати свій Instagram – з лайками, датами, підписами. Також не забудьте створити свій аккаунт в Інстаграмі, за допомогою якого ви будете рекламувати свої послуги і шукати зацікавлених покупців.Другий важливий момент в такому бізнесі – пошук друкарні, де будуть друкуватися фотокниги. Для цього ознайомтеся з друкарнями в вашому місті, складіть тех. завдання, дізнайтеся ціни. Вибирати потрібно не просто найдешевші друкарські послуги. Зверніть увагу на якість друку, папір, колір. Від якості виконання залежить успіх вашої справи. Перш ніж укладати договір з друкарнею, запустіть пробний друк, щоб упевнитися в якості.Ідея для Інстаграм 8.

Партнерські програми

Одним з найпростіших і прибуткових способів заробітку в Інстаграме є продаж чужих товарів або послуг через партнерські програми. Як це працює?

Алгоритм роботи на майданчику:

1.Реєстрація2.Вибір партнерського продукту або послуги3.У деяких випадках доведеться отримувати схвалення на свій Інстаграм-аккаунт в якості рекламного майданчика.4.Отримання партнерської посилання5.Розміщення рекламного поста з партнерської посиланням у себе в акаунті6.Якщо користувач перейде по вашому партнерському посиланню і придбає товар або послугу, ви отримаєте винагороду.

На сьогоднішній день існує безліч партнерських програм. В інтернеті можна легко знайти списки кращих партнерів.

Наостанок кілька порад щодо ведення бізнесу на партнерських програмах:

 • Не використовуйте зображення продукту.
 • Людям важливий результат.
 • Покажіть їм продукт, який ви рекламуєте в дії, і як він може позитивно вплинути на їхнє життя.
 • Скоротіть своє посилання. Довгі партнерські посилання виглядають непривабливо. Для зручності використовуйте сайт bit.ly, який призведе посилання в нормальний вигляд.
 • Використовуйте тільки релевантні хештеги.
 • Вибирайте для партнерських продажів ті продукти, які вже добре продаються і отримують схвальні відгуки клієнтів.

Ідея для Інстаграм 9.

Виконання завдань

Цей метод навряд чи можна назвати заробітком – швидше, підробітком. Він не приносить великого прибутку, але зате забирає трохи часу і приносить дохід.

Як заробити в Інстаграмі на лайках?1.Увійдіть на спеціальний сервіс2.Отримайте завдання, наприклад, поставити лайк на певні сторінки. За допомогою спеціальних сервісів можна заробити в Інстаграме на 3-х простих діях: лайки, коментарі, підписки.

Інстаграм сьогодні – це не просто соціальна мережа для спілкування, а справжня торгова площадка, на якій можна розгорнути справжній бізнес і добре заробляти. Насправді, ідей для заробітку в Інстаграмі набагато більше. Можна надавати послуги по обробці фотографій, бути організатором Giveaway, випускати авторські пресети для обробки фотографій, надавати послуги дизайнера для оформлення аккаунта, писати тексти на замовлення і т.д. Тому головне – знайти ту ідею бізнесу, з якою вам буде просто і цікаво працювати. В такому випадку бізнес в Інстаграм принесе задоволення. Також наш матеріал: як швидко перевести продаж в онлайн.

 • Що можна продавати в інстаграмі: 9 прибуткових ідей

  Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

  View all posts

You May Also Like

More From Author