Щітки – Як чистити щітки та гребінці?

Estimated read time 1 min read

Ви добре попрацювали, вирішивши почистити свої пензлі! Наскільки важливо носити чистий одяг, наші щітки та гребінці також потребують чистки.

Ми часто забуваємо, що щітка для волосся – це особистий інструмент, який часто контактує з нашою шкірою та волоссям. Щоб уникнути проблем зі своєю шкірою голови важливо їх чистити .

Ось як можна чистити щітки та гребінці.

Чому ви повинні чистити щітки?

Щітки - Як чистити щітки та гребінці?

Щітка для волосся — це особистий інструмент, і її потрібно підтримувати в чистоті, як і рушники, чохли та одяг. Коли ви розчісуєте волосся, багато чого може перенестися на цю щітку – читайте, лупа, піт, лусочки, жир, залишки продукту, а іноді навіть воші.

Коли ви повторно використовуєте нечисту щітку, велика ймовірність того, що ви переносите це сміття назад на шкіру голови. Навіть гірше, якщо ним користується друг, це може бути дуже незручно! В ідеалі не рекомендується використовувати спільну щітку для волосся.

Брудна щітка може стати живильним середовищем для бактерій та інших мікробів, які також можуть призвести до захворювань шкіри голови.

Типи щіток для волосся та як їх чистити

Існує в основному три типи інструментів для волосся, які можна використовувати для розчісування волосся – гребінці, гребінці та щітки з щетини кабана. Вони також можуть бути різних розмірів і матеріалів.

Щітки - Як чистити щітки та гребінці?

1. Лопаткові щітки

Цими щітками зазвичай користуються жінки, щоб швидко розплутати волосся перед тим, як вийти. Одна сторона цих щіток має щетину, яка використовується для розчісування та розгладжування волосся, тоді як інша сторона щітки є плоскою поверхнею.

Як очистити:

A. Розпустіть волосся, яке прилипло до щітки

Використовуйте злегка гострий предмет, наприклад ручку, щоб послабити пасма вашого волосся, які заплуталися між щетиною вашої щітки.

B. Витягніть пасма волосся

Ви можете руками висмикнути пасма волосся та викинути їх у мішок для сміття.

C. Скористайтеся парою ножиць і виріжте центр

Якщо ваше волосся відмовляється відпускати щетину, скористайтеся парою ножиць, щоб зрізати їх від центру.

D. Промийте щітку харчовою содою та шампунем

Що тобі потрібно:

  • Одна чайна ложка харчової соди
  • Одна чайна ложка вашого шампуню
  • Одна чашка води

Обережно нанесіть цю суміш на щетину щітки. Обов’язково покрийте всі ділянки кисті. Це допоможе позбутися будь-якого сміття, яке накопичилося на ньому.

E. Ретельно промийте водою

Після нанесення суміші дайте їй постояти 1-2 хвилини і ретельно змийте водою. Дайте пензлику висохнути, поклавши його лицьовою стороною вниз на рівну поверхню.

Щітки - Як чистити щітки та гребінці?Не намагайтеся змивати волосся в унітаз, оскільки це може забити труби.

2. Гребінець

Гребінці, які складаються з широко або близько розташованих пластикових або дерев’яних зубів, також можуть затримувати сміття, масло та бруд. Їх також необхідно регулярно очищати.

Як очистити:

A. Видаліть пасма волосся

Видалити пасма волосся з гребінця не складе великих труднощів.

B. Вимийте гребінець шампунем

Використовуйте кілька крапель шампуню, щоб очистити провали між зубцями гребінця. Обережно ретельно змийте водою.

C. Використовуйте суміш харчової соди та оцту

Що тобі потрібно:

  • 1 чайна ложка соди
  • 1 чайна ложка оцту
  • вода

Дайте гребінцю трохи постояти в суміші харчової соди та оцту. Це допоможе очистити бруд, що накопичився між щетинками гребінця.

D. Змити водою

Змийте суміш водою і дайте їй висохнути природним шляхом.

3. Щітки для волосся з щетини кабана

Щітки для волосся з щетини кабана допомагають розподілити природні олії від коренів волосся до кінчиків, що може призвести до накопичення олії та продукту на волоссі та щітці. Коли ці масла переносяться на ваше волосся, вони можуть здаватися занадто жирними.

A. Використовуйте гребінець, щоб позбутися пасом волосся

Почніть від коренів щетини до кінчиків. Це допоможе видалити всі пасма волосся навколо щітки.

B. Використовуйте шампунь і воду для очищення щітки

Помістіть щітку в миску з гарячою водою з кількома краплями шампуню. Залиште на 15 хвилин. Ретельно змити водою.

Чому під час використання на щітці для волосся з’являється ворс?

Ваша щітка для волосся та пасма волосся притягують пил і сміття з атмосфери. Коли ваше волосся зосереджено в одному місці, цей бруд прилипає до нього через тертя між вашою щіткою та пасмами волосся.

Бруд, залишки продуктів, жир і лупа також сприяють появі сірого ворсу на щітці після використання.

Як часто потрібно чистити щітку для волосся?

Зазвичай рекомендується чистити щітки для волосся кожні один-два тижні. Однак, коли ви вирішуєте, як часто слід чистити щітку, слід враховувати кілька факторів:

1. Наскільки жирна ваша шкіра голови

Жирна шкіра голови має тенденцію притягувати більше бруду, який потрапляє на пасма вашого волосся кожного разу, коли ви розчісуєте волосся. Якщо у вас надмірно жирна шкіра голови та волосся, чистіть щітку принаймні раз на тиждень або щоразу, коли відчуваєте, що на ній накопичилося забагато бруду.

2. Скільки ви потієте

Піт означає додатковий жир. Якщо ви регулярно займаєтеся спортом або багато подорожуєте, велика ймовірність, що ви піддаєте шкіру голови бруду та забрудненню. Це також можна перенести на вашу щітку для волосся.

3. Як часто ви розчісуєте волосся

Жінки з кучерявим або текстурованим волоссям вважають за краще розчісувати волосся в душі разом з кондиціонером. Це допомагає їм краще розчісувати волосся, і їм, можливо, не доведеться занадто часто розчісувати волосся. Якщо ви не розчісуєте волосся щодня, можливо, вам не доведеться чистити його занадто часто.

Як почистити гребінь від вошей?

Коли ви використовуєте гребінець від вошей, велика ймовірність, що воші та їх яйця застрягнуть між щетиною. Це робить використання гребінця менш ефективним і може також перенести ці яйця назад на шкіру голови.

Ось кілька способів очищення гребінця від вошей:

1. Видаліть будь-які видимі яйця вошей за допомогою чистої серветки та викиньте їх у смітник або поліетиленовий пакет. Це дозволить уникнути зараження.

2. Помістіть гребінець у миску з гарячою водою та переконайтеся, що температура вище 130 F. Воші не можуть вижити при таких високих температурах. Залиште гребінець там на 15-20 хвилин.

3. Коли ви вийняли гребінець, обов’язково вилийте воду. Налийте трохи спирту на гребінець і залиште його висохнути на чистому паперовому рушнику.

4. Ви можете використати зубну щітку, щоб позбутися залишків сміття. Проведіть щіткою по всій довжині гребінця від вошей.


Що таке біле на вашому гребінці?

Щітки - Як чистити щітки та гребінці?

Після розчісування волосся ви можете помітити, що на шкірі голови воно зібрало трохи білого. Це поєднання продукту та мінеральних накопичень на вашому волоссі разом із мертвими клітинами шкіри та, можливо, навіть лупою!

Коли ви використовуєте жорстку воду, на шкірі голови залишаються мінерали, яких важко позбутися за допомогою шампуню. Вони можуть навіть обважнити ваше волосся та спричинити його з часом ламання.

Використання демінералізуючого продукту може допомогти усунути це накопичення мінералів і видалити зайвий жир зі шкіри голови. Коли ви використовуєте гребінець для волосся із залишками продукту та мінералів, ви можете помітити білий або сірий ворс.Ти знав?


Залишки продукту можуть обтяжувати ваше волосся, спричиняючи додаткову жирність. 


Це трапляється, коли ви надто кондиціонуєте або неправильно змиваєте засоби для укладання. 


Яблучний оцет — хороший спосіб видалити ці залишки з волосся.

Як салони чистять щітки?

Щітки - Як чистити щітки та гребінці?

Салони зазвичай вживають додаткових заходів, щоб підтримувати свої інструменти в чистоті, щоб уникнути передачі різних захворювань від одного клієнта до іншого.

Кожен салон прагне дотримуватись різних протоколів безпеки. Однак для більшості салонів це характерно:

  • Гребінці та щітки зберігаються в баночці після використання на клієнті.
  • Машинка з крихітними щетинками, які швидко обертаються, використовується для видалення пасом волосся з інструментів.
  • Потім щітки замочують у дезінфікуючому засобі приблизно на 15 хвилин, щоб позбутися всього бруду, сміття та бактерій, які могли накопичитися на інструментах для волосся. Деякі салони також використовують дезінфікуючу гарячу духовку для чищення кистей.

Висновок

Вашу щітку для волосся потрібно час від часу чистити, щоб запобігти потраплянню накопиченого бруду, бактерій і мертвих клітин шкіри назад на шкіру голови. Обов’язково очищайте щітки та гребінці кожні один або два тижні згідно з вищезазначеним процесом. Вдалого догляду за волоссям!

You May Also Like

More From Author