Особливості методу плазмотерапії

Estimated read time 1 min read

Плазмотерапія – це метод лікування опорно – рухового апарату. Ця процедура полягає в використанні зразку крові пацієнта та виділенні з нього плазми з високим вмістом тромбоцитів. Вони в подальшому слугують в якості елементів, які дозволяють регенерувати хрящі, зв’язки чи сухожилля. Метод використовується вже досить давно та є науково доведеним. Найчастіше, він застосовується до спортсменів або людей, що ведуть активний спосіб життя та можуть часто травмуватись чи навантажувати коліна чи інші суглоби.

Особливості методу плазмотерапії

Перевага методу полягає в тому, що він не викликає ускладнень, які можуть виникати через непереносимість або алергічні реакції. Фактично, на клієнта впливає власна кров, що повністю сприймається організмом за замовчуванням.

Плазмотерапія стає досить популярною процедурою. Її можна провести в багатьох клініках, де є потрібне обладнання. Наприклад, Time+ надає такі послуги.  Крім того, важливим є компетенція лікаря. Не всі спеціалісти однаково ефективно можуть надавати таку послугу.

Алгоритм проведення плазмотерапії

Алгоритм проведення процедури досить складний та складається з багатьох етапів. Стандартна плазмотерапія відбувається наступним чином:

  • підготовка пацієнта;
  • забір крові;
  • обробка крові;
  • підготовка плазми;
  • проведення процедури;
  • догляд та рекомендації після проведення процедури.

На кожному етапі лікар надає всю потрібну інформацію. на стадії підготовки проводяться всі заходи щодо оптимізації процесів та консультування пацієнта. Забір крові відбувається з вени на плечі або руці. Кількість крові залежить від процедури та цілей лікування. Після отримання зразку відбувається подальше оброблення в лабораторії. Ці процеси включають розділення компонентів крові для того, щоб виділити елементи плазми з високим вмістом тромбоцитів. Ця плазма в якості ін’єкцій вводиться в область, яка піддається лікуванню.

Після успішного проведення процедури плазмотерапії лікар консультує пацієнта про подальший догляд за областю введення ін’єкції та режимом активності, який слід дотримуватись для нормального перебігу реабілітації.

Особливості методу плазмотерапії

Коли може використовуватись плазмотерапія

Плазмотерапія може призначатись при захворюваннях опорно – рухового апарату. Це можуть бути пошкодження суглобів, різноманітні травми м’язів, зв’язок або сухожиль. Кожен випадок є індивідуальним, тому перед проведенням процедур, пацієнт ретельно обстежується. Це дозволяє провести більш ефективне лікування та чітко визначити чи є потреба в плазмотерапії.

You May Also Like

More From Author