Правильний догляд за волоссям: особливості та секрети

Estimated read time 1 min read

Є чимало маленьких секретів, що значно спрощують догляд за волоссям в домашніх умовах. До прикладу, чим швидше жирніє волосся, тим прохолоднішою водою слід його мити, на кінчики волосся взагалі на слід наносити шампунь, для них вистачить піни, що стікатиме при полосканні, а маску навпаки слід в першу чергу наносити на сухі кінчики. Про це та інше, ми поговоримо у нашій статті.

Розбираємось із типом волосся

Правильний догляд за волоссям: особливості та секретиДля того щоб правильно підібрати засоби та вітаміни для волосся, слід добре розуміти з чим ви маєте справу. Перше, що необхідно знати – тип вашого волосся, яких є декілька:

  • нормальне;
  • сухе – не відбиває світло, виглядає тьмяним та посіченим;
  • жирне – має тьмяний відтінок і дуже швидко після миття починає злипатись та виглядати брудним;
  • змішане – зазвичай притаманне для довгого волосся, що швидко жирніє при коренях, але має сухі кінці.

Якщо ваше волосся еластичне, легко розчісується та вкладається, переливається на сонці та залишається таким на протязі декількох днів після миття, то ви правильно обрали доглядові засоби. Якщо ж ні, то будемо вчитись разом.

Як доглядати за волоссям?

Правильний догляд за волоссям: особливості та секретиЯк ми уже писали вище, усі засоби повинні обиратись виключно під ваш тип волосся, інакше ви не отримаєте хороших результатів, навіть якщо вкладете у це купу грошей та енергії.

Розпочнемо з миття голови

Якщо мова іде про частоту, то тут усе дуже індивідуально, це може бути як щоденне миття, так і раз на 7-8 днів, що є абсолютно нормальним. Запам’ятайте, що немає стандартів та вимог – мийте голову так часто, як цього потребує ваше волосся. При цьому для щоденного миття слід використовувати більш м’які засоби.

Правильний догляд за волоссям: особливості та секретиЗверніть увагу на температуру води! Власницям жодного типу волосся не слід мити голову у надто гарячій чи холодній воді. Оптимальна температура 35-42С. Хоча жирне волосся слід ополіскувати максимально охолодженою водою. Ще один важливий момент – ніколи не наносьте шампунь на сухе волосся. Важливо добре промити корені та шкіру голови, на кінці взагалі не потрібно наносити шампунь, для них вистачить піни, що буде стікати при ополіскуванні.

Для того, щоб волосся залишалось чистим максимально довго слід помити його шампунем двічі. Тільки після цього наносити кондиціонери чи маски для волосся. Адже лікувальна дія шампуню буде відчутна лише після другого миття, коли ви очистили шкіру голови від різного роду забруднень.

Розчісування

Правильний догляд за волоссям: особливості та секретиЄ один невеличкий секрет – волосся, яке було добре розчесане до миття, буде набагато легше розчісуватись і після нього. Важливо також правильно розчісувати волосся, коротке – від коренів до кінців, а довге – навпаки. Звісно найкращим варіантом сушіння волосся є природній процес, проте якщо зачіска потребує вкладки феном для волосся, то це допустимо. Просто намагайтесь використовувати режим холодної сушки, тримаючи фен на відстані не менше 40 см від голови.

Дуже важливо розуміти, що догляд за волоссям – це постійний та безперервний процес. Саме тому ви не знайдете чарівні вітаміни для волосся, що назавжди зроблять його вигляд неперевершеним та яскравим. Не можна місяць добре доглядати за волоссям та шкірою голови, а наступного місяця забути про це і надіятись на результат. Пам’ятайте, якщо ви будете послідовними та дотримуватиметесь простих правил догляду, то отримаєте здорове та красиве волосся без особливих зусиль та великих витрат.

  • Правильний догляд за волоссям: особливості та секрети

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts

You May Also Like

More From Author