Наступна гра у серії Call Of Duty може стати продовженням Modern Warfare 2

Estimated read time 1 min read

Наступна частина Call of Duty, реліз якої має відбутися 2023 року, може стати продовженням Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) , повідомило видання Bloomberg. Згідно з недавнім витоком , проект носить кодову назву «Юпітер» (Jupiter), за його розробку відповідає студія Sledgehammer Games.

Проект може втратити цифру «3» у назві, хоч його назва поки що невідома. Activision хоче, щоб нова Call of Duty не лише відчувалася повноцінною грою, а й розширювала шутер 2022 року. Офіційно про продовження Modern Warfard оголошено не було.

Як стало відомо, спочатку планувалося випустити для Modern Warfare 2 сюжетне доповнення та низку нових карт. Але масштаби контенту зросли та стали придатними для повноцінної частини серії.

Наступні 10 років серія Call of Duty виходитиме на консолях Nintendo ігор, оскільки компанія підписала відповідну угоду з Microsoft. А ось у Sony договір з випуску шутерів на її платформі спливає у 2024 році. Пропозиція , що гарантує реліз франшизи на консолях PlayStation, була відхилена.

You May Also Like

More From Author