Найгарніші кімнатні рослини, що в’ються

Estimated read time 1 min read

Дуже часто на фото з найгарнішими сучасними дизайнами можна помітити вазони із рослинами, що в’ються. На сьогодні вони знову стали трендом, який дозволяє створити у домі шматочок «зеленого» раю. Якщо зрівнювати ці рослини з іншими кімнатними квітами, то вони набагато витриваліші та зовсім непримхливі, їм не потрібно багато сонця та особливий режим поливу. Це ще одна причина не відмовляти собі у цій красі.

Найгарніші кімнатні рослини, що в’ютьсяЗверніть увагу, що вони не просто дуже гарно вписуються у будь-який інтер’єр, вони ще й несуть практичну функцію, таку як очисники повітря чи природні фільтри. Як ми уже написали більшість таких декоративних рослин не надто примхливі, тому їх можна використовувати для різних цілей. Приміром, ви можете запросто використовувати їх для зонування приміщення, розділяючи на кухні обідню зону та робочу, у спальні туалетний столик та спальне місце і т.д.

Крім того це багаторічні квіти, що будуть з кожним роком все гарніше розпускатись та творити красу у вашому домі. Ними дуже гарно декорують пусті стіни чи кути, де немає багато світла і інші декоративні квіти просто не виживуть.

Ми пропонуємо вам перелік найпопулярніших вазонів, що в’ються, котрі однозначно можуть стати справжньою родзинкою у будь-якому домі.

Циссус чи кімнатний виноград

Найгарніші кімнатні рослини, що в’ютьсяЦе рослина, котра за правом вважається зовсім не примхливою та найпростішою у догляді. Такий вазон досить швидко розростається та постійно оновлює листя. Вже за короткий проміжок часу у вас в домі буде зелений живий килим. За своєю природою – це ліана, що в’ється та переносить різні температури і вологість повітря. Влітку її слід підливати двічі на тиждень, а от взимку вистачить одного поливу на два тижні. При цьому час від часу слід обприскувати листя, щоб воно було максимально красивим.

Плющ чи Хедера

Найгарніші кімнатні рослини, що в’ютьсяЦе один із найпопулярніших кімнатних вазонів, що в’ються. Це вічнозелена ліана, яка росте шаленими темпами (до 45 см в рік) та зовсім непримхлива у догляді. Вона може вирости у горщику до 2 м завдовжки. Його можна сміливо використовувати для декору вертикальної стіни, і вам не потрібно буде хвилюватись з приводу того, як закріпити вазон, адже на листяній пластині плюща є присоски, що дає йому можливість запросто самому чіплятись за поверхню. Підливати його слід досить багато, як у літній, так і в зимовий період. Також в ідеалі обприскувати цю кімнатну рослину кожного дня чи хоча б двічі на тиждень.

Зверніть увагу, що він не боїться протягів, тому може бути розміщений у будь-якій частині будинку. 5 способів як ніколи не залити рослини.

Сциндапсус

Найгарніші кімнатні рослини, що в’ютьсяОдна з тих кімнатних рослин, що практично нічого не потребує з особливих умов. Вона може рости навіть у дуже темному кутку, при цьому єдина умова – жодних прямих сонячних променів. Особливо вона подобається усім завдяки красивому листю серцевидної форми. Вони можуть бути різних забарвлень, як яскраво зеленими, так і з різного кольору плямами.

Зверніть увагу, що вазони сциндапсуса зі строкатими листочками потребують трішки більше світла, бо в темному місці вони можуть тьмяніти чи отримувати плями. Догляд за всіма видами – регулярний полив та підживлення у період активного росту.


Фікус повзучий

Найгарніші кімнатні рослини, що в’ютьсяЦя кімнатна рослина не надто залежна від впливу світла, проте потребує більш ретельного ставлення до режиму поливу. Підливати слід досить помірно, не раніше, ніж висохне земля перед попереднім поливом. При цьому влітку це частіше, плюс у жаркі дні варто обприскувати листяний покрив. Фікус може у будь-який жаркий день, коли йому не вистачатиме води, моментально скинути листя.

Кольорова гама бутонів фікуса дуже різноманітна, вони бувають червоні, жовті, рожеві, помаранчеві, білі, блакитні, бузкові, а часом навіть двоколірні.

Раніше ми розповідали як поливати орхідею радимо також ознайомитись з статтею.

  • Найгарніші кімнатні рослини, що в’ються

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts

You May Also Like

More From Author