Лазерна епіляція влітку

Estimated read time 1 min read

Скільки б спеціалісти не говорили про те, що лазерні процедури можна робити в сонячну пору року, все одно стереотип «не літніх» процедур залишається у більшості людей. Але будьте спокійні, при дотриманні всіх правил лазерна епіляція в Житомирі не вчинить шкоди вам та вашій шкірі.

Лазерна епіляція влітку

Активна сонячна пора в нашій країні настає у квітні й закінчується приблизно в жовтні. Складно уявити собі людину, яка звикла до ідеальної шкіри й не робила б процедури весь цей час. А що говорити про південні країни? Наприклад, США (штат Флорида), де сонце світить цілий рік. Невже люди там зовсім не користуються послугами лазерної епіляції? При тому, що лідер виробників лазерів для епіляції саме США.

Звісно ж усе на так складно. Якщо ви ходите в короткій спідниці все літо, то це не той ступінь пігментації, якого ви досягнете, лежачи цілий день під палючим сонцем на курорті. З «міською» засмагою немає жодних протипоказань для лазерної епіляції. Та й на морі багато хто не засмагає активно і користується протисонцевим кремом. Якщо ж засмага дійсно дуже активна, то процедуру не проводять.

Повторимо правила лазерної епіляції влітку:

  • Після процедури не можна засмагати 3 дні. Або ви робите епіляцію за кілька днів до поїздки на море, або наносите перший тиждень перебування на пляжі протисонцевий крем.
  • До процедури лазерної епіляції має минути певний час, з моменту активної засмаги (якщо шкіра ще й «згоріла»).
  • Найбільш засмаглі зони — гомілки, стегна і руки. З ними дотримуємося правила №2.
  • Зони, що найменш засмагають, — бікіні, пахви. Їх можна робити абсолютно спокійно цілий рік.
  • Якщо ви сумніваєтеся, сильно засмагли ви чи ні, прийдіть у Салон Steffany в Житомирі, спеціалісти оцінять ступінь засмаги та зроблять пробний імпульс.

Лазерна епіляція влітку

Чому лазерну епіляцію бояться проводити на темній шкірі?

Річ у тім, що мішень для лазерного променя — пігмент волосини. Але це той самий пігмент, який міститься і в шкірі. Просто у волосині його набагато більше. Під час засмаги кількість пігменту на поверхні шкіри збільшується. І цей пігмент стає конкурентним для лазерного променя.

Тому під час епіляції на засмаглій шкірі фахівець або змінює параметри на лазері, або використовує лазер Soprano Ice Baby від ізраїльської компанії Alma Lasers. Цей лазер ідеально підходить як для звичайної шкіри, так і для засмаглої. Навіть більше, він не приносить сильного болю або будь-яких інших неприємних відчуттів. Сучасні технології вже досягли того моменту, коли косметичні процедури стали більш комфортними та якісними, а результат від них зберігається достатньо довго.

Тож не варто жертвувати красою та особистим комфортом. Перевіряйте усі стереотипи та консультуйтесь з професійним косметологом, бо тільки спеціаліст зможе розповісти вам усі тонкощі та особливості догляду за своїм тілом.

You May Also Like

More From Author