Волосся – Як збільшити густоту волосся?

Estimated read time 1 min read

Для більшості з нас важлива стильна зачіска перед великою вечіркою чи заходом. Завдяки індустрії краси, що швидко розвивається, і вимогам до неї, які постійно зростають, вам подобається мати заздрісні пасма навіть щодня, чи не так? Тут грає роль густота волосся.

Ми перерахували кілька природних і рекомендованих дерматологами способів покращити густоту волосся. Отже, густе та об’ємне волосся тепер лише в статті. Продовжуйте прокручувати.

Що таке густота волосся?

Волосся - Як збільшити густоту волосся?

Щільність волосся означає кількість пасом на волоссі. Це визначається тим, наскільки близько пасма вашого волосся розташовані одне до одного. Це, у свою чергу, визначає, наскільки тонким чи густим виглядає ваше волосся. Втрата волосся може зменшити його густоту.

Деякі люди втрачають волосся через генетику, а в інших випадках мають місце захворювання. Однак найчастіше ми схильні втрачати пасма волосся через продукти, які використовуємо. Теплова укладка, пов’язування волосся та миття гарячою водою можуть сприяти випаданню волосся. Це зменшує товщину волосся.

Як ви можете виміряти густоту свого волосся?

1. Фототрихограма

Цей метод проводять професіонали, які оцінюють кількість і якість вашого волосся. Це швидший спосіб визначення густоти вашого волосся.

2. Тест шкіри голови

Якщо ви бачите шкіру голови (якщо ви не проділили волосся), можливо, у вас низька густота волосся. Якщо все, що ви бачите, це ваше волосся та коріння, у вас волосся високої щільності.

Що викликає низьку густоту волосся?

1. Гени

Ваші гени відіграють важливу роль у визначенні здоров’я та густоти вашого волосся. Якщо у ваших близьких родичів тонке волосся, то, ймовірно, воно буде й у вас.

2. Дієта

Хоча мало відомо про зв’язок між нездоровою дієтою та низькою густотою волосся, дотримання дієти з високим вмістом вітамінів і поживних речовин може збільшити об’єм волосся.

3. Медичні умови

Деякі аутоімунні захворювання та інші захворювання можуть сприяти випаданню волосся. Це може зробити ваше волосся менш об’ємним, ніж раніше.

4. Стрес

Стрес може сприяти випаданню волосся. Це може викликати реакції імунної системи, які можуть призвести до втрати волосся.

Чому густота вашого волосся важлива?

Більшість із нас люблять експериментувати з різними зачісками та оцінювати, що нам найкраще підходить. Знаючи густоту свого волосся, ви зможете краще зрозуміти зачіски, які вам підійдуть.

Ви також зможете підібрати правильні засоби для свого волосся. Наприклад, якщо ваше волосся густе, ви можете використовувати важкі продукти, такі як незмивні кондиціонери. Якщо густота вашого волосся низька, ви можете використовувати легкі засоби, які не будуть обтяжувати ваше волосся. Усвідомлення густоти вашого волосся також дозволить вам докладати свідомих зусиль, щоб відновити його об’єм.

Як збільшити густоту волосся?

1. Природні методи

A. Гель алое вера

Алое віра має протизапальні та антимікробні властивості, які зберігають шкіру голови чистою. Здорова шкіра голови необхідна для підтримки здорового волосся. Наповнений поживними речовинами, алое вера може зміцнити ваші волосяні фолікули, запобігаючи ламкості та покращуючи густоту.

Як використовувати:

1. Втирайте гель алое вера в шкіру голови.

2. Залишити на 1 годину.

3. Змити холодною водою.

B. Насіння пажитника

Насіння пажитника містять антиоксиданти, які борються з вільними радикалами в організмі. Вільні радикали можуть послабити ваші волосяні фолікули, що призведе до випадіння та ламкості волосся.

Як використовувати:

1. Замочіть насіння на ніч.

2. Подрібніть їх до утворення пасти.

3. Нанесіть яблучну пасту на коріння волосся. Залишити на 1 годину.

4. Змити холодною водою.

C. Пакет цибулі та меду

Кажуть, що цибульний сік ефективний у покращенні структури волосся.

Як використовувати:

1. Змішайте в рівних частинах сік цибулі і мед.

2. Нанесіть його на шкіру голови та залиште на годину.

3. Змити холодною водою.

D. Масляний масаж

Масаж шкіри голови не тільки розслабляє, але також може бути ефективним для зміцнення волосяних цибулин. Регулярний масаж шкіри голови посилює приплив крові до фолікулів, сприяючи росту волосся. Це може допомогти збільшити густоту волосся.

E. Дієта

Здорове харчування, багате вітамінами, мінералами та іншими поживними речовинами, може допомогти покращити густоту та структуру волосся. Споживайте продукти, багаті вітаміном D, вітаміном B3 і B6, антиоксидантами, фолієвою кислотою та цинком для кращого здоров’я волосся.

Волосся - Як збільшити густоту волосся?Продукти, багаті вітаміном D


Продукти, багаті вітаміном B3


Яйця


Жирна риба


Сир


масло печінки тріски


курка


Зелений горошок


авокадо


риба


Продукти, багаті антиоксидантами


Продукти, багаті вітаміном B6


Кавун


Папайя


Овочі


Помідори


риба


Фрукти


Овочі


Птиця

2. Використовуйте продукти, які збільшують об’єм вашого волосся

Певні продукти, як-от нарощування волосся та термоукладання, роблять ваше волосся об’ємним. Ці продукти можна використовувати перед тим, як вийти на вулицю для великої події. Ви можете поговорити зі своїм перукарем і навіть з лікарем про продукти, рекомендовані для вашого типу волосся. Також запитайте свого лікаря про те, як часто ви повинні використовувати ці продукти.

3. ПРП

Збагачена тромбоцитами плазма або PRP – це метод збільшення об’єму вашого волосся. Процес передбачає забір крові пацієнта і збагачення тромбоцитів. Після збагачення тромбоцитів кров повторно вводять у шкіру голови пацієнта, щоб сприяти росту волосся.

4. Міноксидил

Дерматологи в усьому світі звертаються до міноксидилу, щоб допомогти пацієнтам відростити волосся. Міноксидил вже досить давно є популярним методом лікування випадіння волосся. Ваш лікар може нанести на шкіру голови 2-5% розчин.Примітка:


Переконайтеся, що ви проходите цю процедуру під суворим наглядом лікаря.


Чи може гоління волосся покращити його густоту?

Волосся - Як збільшити густоту волосся?

Ну, дозволь мені лопнути твою бульбашку – ні, гоління волосся не збільшить його густоти. Мало того, гоління навіть не сприятиме росту втраченого волосся.

Коротке волосся завжди виглядає більш об’ємним, ніж довше. Це просто трюк, щоб зробити ваше волосся густішим і щільнішим. Однак нове волосся завжди більш здорове, оскільки воно не піддавалося агресивному впливу зовнішнього середовища. Це може зробити його м’якшим і здоровішим.

Висновок

Густота волосся – це не що інше, як густота вашого волосся. Натуральні засоби, такі як гель алое вера та насіння пажитника, можуть сприяти росту волосся та покращити його густоту. Ви також можете поговорити зі своїм лікарем про різноманітні доступні в офісі способи збільшення густоти волосся.

You May Also Like

More From Author