Волосся – Як доглядати за фарбованим волоссям?

Estimated read time 1 min read

Якби ви щойно пофарбували волосся, ви хотіли б, щоб воно трималося довго, чи не так? Є багато способів, як це зробити.

Незалежно від того, чи ви вибрали тонкий балаяж чи просте мелірування, важливо знати, як підтримувати та захищати своє фарбоване волосся. Крім того, салони коштують дорого, і ви, ймовірно, витратили чималі гроші, щоб досягти своїх цілей щодо кольору волосся.

З додатковим доглядом і увагою ваше фарбоване волосся залишатиметься здоровим і живим набагато довше. Давайте дізнаємося як.

Способи догляду за фарбованим волоссям

Волосся - Як доглядати за фарбованим волоссям?

1. Тримайте своє волосся зволоженим

Так, це чарівна мантра! Зволожуйте волосся якомога більше, тому що після фарбування волосся стає сухим і ламким.

Глибоке кондиціонування допомагає волоссю зберегти вологу, роблячи його м’яким і блискучим. Також бажано обробити гарячою олією принаймні за три дні до фарбування. Процедури з гарячою олією не тільки живлять ваше волосся, але й захищають його від висихання завдяки всім хімічним речовинам у барвнику.

2. Зачекайте перед миттям голови

Після фарбування волосся зачекайте принаймні 72 години, перш ніж мити волосся шампунем. Аміак, присутній у барвнику, відкриває кутикули волосся, щоб фарба могла проникнути у стрижень волосся . Для повного закриття шару кутикули потрібно до трьох днів.

Якщо ви помиєте волосся шампунем одразу після фарбування, існує ймовірність того, що колір волосся миттєво потьмяніє та стане тьмяним. Якщо ви хочете, щоб ваш новий тон виглядав яскравим, краще почекати з миттям голови.

3. Частіше підправляйтеся

Якщо ваше волосся росте швидко, швидше за все, незабарвлені корені з’являться досить швидко. Якщо вас це турбує, відвідайте свій салон або колориста для регулярних підправок.

Ретушування корисно, якщо ви хочете пофарбувати певну частину волосся, де колір зник. Якщо ви вважаєте, що це надто складний догляд, виберіть відблиски або смуги. Таким чином, буде не дуже помітно, коли колір почне бліднути.

4. Вибирайте шампунь без сульфатів

Волосся - Як доглядати за фарбованим волоссям?

Лауретсульфат натрію є одним із найпоширеніших інгредієнтів у шампунях. Використання сульфатів на фарбованому волоссі — жахлива ідея, оскільки це, ймовірно, позбавить волосся і кольору, і вологи.

Якщо ви хочете, щоб ваш колір волосся залишався довше, оберіть формулу без сульфатів, спеціально для фарбованого волосся. Органічні шампуні, виготовлені з натуральних інгредієнтів, також є хорошою альтернативою, оскільки вони дбайливо впливають на волосся.

5. Додайте дрібку барвника

Щоразу, коли ви кондиціонуєте волосся, додайте дрібку барвника в кондиціонер. Це може допомогти відновити колір, який змивається після миття голови.

Цей прийом добре працює, якщо ви використовуєте яскраві кольори, такі як рожевий, блакитний або фіолетовий.

6. Перевірте температуру води

Гарячий душ може бути чудовим, але краще уникати миття волосся гарячою водою. Це позбавляє ваше волосся натуральної олії та надзвичайно тьмяніє.

Бажано регулювати температуру води до теплої або холодної під час миття голови.

7. Уникайте миття голови щодня

Найефективніший спосіб захистити своє фарбоване волосся — не мити його щодня. Щоденне миття шампунем позбавляє волосся кольору, залишаючи його сухим і тьмяним.

Обмежте миття голови не більше двох-трьох днів на тиждень. Якщо вам важко відмовитися від звички мити голову, перейдіть відразу до етапу кондиціонування.

8. Захистіть своє волосся від тепла

Фарбоване волосся більш схильне до пошкоджень і вразливе до тепла. Якщо ви хочете, щоб ваш колір волосся виглядав свіжим, вкрай важливо зменшити вплив тепла від фенів, випрямлячів і плойок.

Якщо вам конче потрібно використовувати інструменти для укладання, придбайте хороший термозахисний спрей, щоб мінімізувати шкідливий вплив тепла на волосся.

9. Зробіть маски для волосся своїм кращим улюбленцем

Волосся - Як доглядати за фарбованим волоссям?

Незалежно від того, пофарбували ви волосся чи залишили його в природному стані, подружитися з маскою для волосся завжди буде гарною ідеєю. Поживна маска для волосся діє як потужний кондиціонер, який може значно оздоровити ваше волосся.

Ви можете вибрати маску в магазині або зробити власну маску вдома, використовуючи натуральні інгредієнти, такі як алое вера та кокосова олія.

10. Захистіть своє волосся під час плавання

Вода в басейнах містить хлор, щоб захистити її від бактерій. Важливо захистити волосся перед зануренням у басейн, нанісши кондиціонер перед плаванням, змастивши волосся маслом або одягнувши шапочку для плавання.

Закінчивши плавати, не забудьте повністю промити волосся чистою водою. Для додаткового живлення нанесіть на волосся засіб, що не змивається, після ополіскування.

Чи можна змащувати волосся після фарбування?

Так! Кокосова олія корисна для всіх типів волосся , особливо для сухого, пошкодженого та фарбованого волосся.

Хімічні речовини, присутні у фарбі для волосся, можуть зробити ваші пасма сухими та грубими, але кокосова олія нейтралізує ці ефекти. Він живить і зволожує ваше волосся, стимулює ріст волосся, відновлює пошкодження та не тьмяніє ваш колір.

Просто нанесіть кілька крапель кокосової олії на волосся, залиште на ніч і змийте вранці. Ваше фарбоване волосся неодмінно буде вам вдячне.

Чого слід уникати використання на фарбованому волоссі?

1. Уникайте використання шампунів, які містять сульфати. Сульфати можуть бути занадто сильними і, ймовірно, позбавлять волосся кольору.

2. Уникайте використання занадто великої кількості тепла. Інструменти для укладання, такі як фен, плойка та випрямляч, завдають довгострокової шкоди вашому волоссю.

3. Уникайте використання гарячої води для миття фарбованого волосся.

4. Уникайте надто частого миття голови.

Висновок

Якщо ви хочете пофарбувати волосся, не обманюйте колір, щоб заощадити гроші. Важливо вибрати хорошу марку фарби, якщо ви бажаєте досягти високого кольору з довготривалими результатами. Поговоріть зі своїм стилістом, щоб ви обидва були на одній хвилі.

Сподіваємося, вам сподобалося прочитати цю статтю, і ці поради стануть у нагоді вам у догляді за фарбованим волоссям.

You May Also Like

More From Author