Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

Estimated read time 1 min read

Кожна рослина має власною енергетикою, яка здатна залучити щастя або нашкодити. Вибирати квіти для будинку слід відповідально, щоб не придбати рослини, відразливі удачу і любов.

Деякі нешкідливі на перший погляд рослини здатні вельми ускладнити життя тим, хто зважився їх придбати. З такими квітами пов’язано багато прикмет і забобонів.

Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

Щучий хвіст

Рослина привносить негативну енергетику в будинку самотніх жінок і заважає їм знайти другу половинку. Друга назва квітки – тещин язик – дано не випадково. Ця рослина ускладнює відносини молодят і заважає гармонійного життя, особливо якщо знаходиться в спальні.

Папороть

Квітка вважається енергетичним вампіром, що забирає життєві сили. Тим, хто зважиться завести вдома таку рослину, потрібно бути готовиТоп-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдомам до того, що почуття апатії і навіть ліні буде частим. Занепад сил, викликаний впливом цієї рослини, може навіть стати причиною втрати роботи.

Лілії

Незважаючи на красу і приємний аромат, ці рослини викликають головний біль і позбавляють сил. Лілії не місце в будинку людей зі слабким біополем, яке рослини здатні зруйнувати. Крім того, лілії, на відміну від інших рослин, виділяють вуглекислий газ і поглинають кисень, а значить, в спальні таку квітку принесе тільки шкоду здоров’ю.

Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

Плющ

Витка рослина здатна захистити від неприємностей і будь-якого зла, але тільки якщо розташована поза домом. У приміщенні таку квітку притягують негаразди і не дають людям жити щасливим життям. За повір’ями, плющ вважається рослиною-мужегоном, а значить, садити його в будинку не варто, щоб не порушувати сімейну ідилію.

Орхідея

Підступний квітка вражає своєю красою, проте за позірною крихкістю ховається справжній хижак. Орхідеї харчуються емоціями, позбавляючи своїх господарів сил і спустошуючи їх. Такі рослини неможна садити в будинку тим, хто не впевнений у своїх силах або має слабку біополем.

Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

Бегонія

Ці квіти також є енергетичними вампірами, здатними позбавити людей сил і енергії. У великій кількості такі квіти вдома тримати не можна, інакше відчуття спустошеності і нестачі сил буде переслідувати постійно.Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

Кактус

Багато хто звик вважати, що кактуси здатні вбирати в себе негативну енергетику. Проте кактуси, які розташовані в спальні, відштовхують чоловічу енергетику, заважаючи насолоджуватися особистим щастям. Тим, хто любить ці колючі рослини, варто тримати їх виключно на кухні і в невеликих кількостях, щоб особисте життя не піддавалася постійним випробуванням на міцність.

Диффенбахія

Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

Красива велика рослина найбільше підходить для офісних приміщень. У будинку ця квітка забирає сили і здоров’я. Незважаючи на те, що диффенбахія прекрасно очищає повітря, тримати її в будинку небезпечно. Крім того, квітка отруйна, і якщо в будинку є маленькі діти або тварини, від неї краще позбутися.

Монстера

Рослина абсолютно не підходить для прикраси приміщення, і тим більше для спальні. Ця квітка здатна позбавити сил, харчуючись позитивними емоціями в момент, коли люди найбільш беззахисні, тобто під час сну. Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдомаТим, хто відчуває себе постійно розбитим після пробудження і не може займатися щоденними справами, варто від нього відмовитися.

Фікус

У багатьох країнах фікус вважають рослиною, яке заважає зачаттю потомства. Саме тому квітку намагаються тримати поза спальні. Незважаючи на красу, рослина отруйна, що також не робить його особливо привабливим.

Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

  • Топ-10 кімнатних рослин, які не варто тримати вдома

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

You May Also Like

More From Author