Шкіра – які комбінації інгредієнтів для досягнення бездоганної шкіри

Estimated read time 1 min read

Хочете максимально використати свій щоденний догляд за шкірою? Змішування інгредієнтів для догляду за шкірою для досягнення вашої мети бездоганної шкіри є одним із найкращих способів отримати максимальну віддачу від режиму догляду за шкірою. Але ви не повинні змішувати будь-які інгредієнти, які ви хочете. Хоча небагато інгредієнтів разом працюють як потужна пара, деякі можуть не поєднуватися.

Важливо знати, які інгредієнти можна змішувати разом. У цій статті ми висвітлюємо, які комбінації інгредієнтів справлятимуть чарівну дію на вашу шкіру, а яких комбінацій вам слід повністю уникати. Давайте копати!«Коли вашій шкірі не вистачає вітаміну Е, вітамін С допомагає відновити її та захистити шкіру від вільних радикалів, викликаних шкідливими УФ-променями. 


Вітамін Е відплачує, підвищуючи силу вітаміну С».

Комбінації інгредієнтів для догляду за шкірою, які краще працюють разом

1. Ніацинамід і саліцилова кислота

Ніацинамід є важливою поживною речовиною і належить до сімейства вітаміну В3. Нестача ніацинаміду в організмі викликає проблеми зі шкірою. Лікує гіперпігментацію та діє як засіб проти старіння шкіри. Саліцилова кислота належить до групи бета-гідроксикислот і є хімічним ексфоліантом. Відомо, що саліцилова кислота є ефективним засобом для лікування акне.

Як це приносить користь

У поєднанні ці два інгредієнти працюють як суперджерело живлення та переваг для догляду за шкірою. Обидва інгредієнти мають схожі властивості та переваги, але діють по-різному. Таким чином, їх поєднання вирішує широкий спектр проблем шкіри.

Зменшіть розмір пор шкіри: пори вашої шкіри збільшуються через надмірну кількість шкірного жиру та брак колагену. Будучи жиророзчинною, саліцилова кислота легко проникає в пори шкіри, видаляючи мертві клітини шкіри та бруд, що застряг навколо волосяного фолікула. Він також має доступ до сальних залоз під шкірою. Це може впливати на видобуток нафти та зменшувати розмір пор. Подібним чином ніацинамід зменшує вироблення шкірного сала шляхом зменшення вмісту жирних кислот і гліцеридів.

Боротьба з ознаками старіння: обидва інгредієнти діють проти ознак старіння. Вони покращують рівень колагену у вашій шкірі та підвищують еластичність волокон. Крім того, додатковими перевагами є боротьба з пігментацією шкіри, УФ-променями, запаленнями та почервонінням.

Запобігайте виникненню прищів: саліцилова кислота та ніацинамід у поєднанні ефективні як засоби боротьби з прищами. «Саліцилова кислота діє як ексфоліант і очищає всі забруднення, які сприяють колонізації бактерій. Ніацинамід, який контролює виділення шкірного сала, запобігає подальшому блокуванню пір і зменшує ймовірність росту бактерій», — каже Абхішікта Хаті, старший керівник з розробки продуктів.

2. Вітамін C і вітамін E

Шкіра - які комбінації інгредієнтів для досягнення бездоганної шкіри

Вітамін С або аскорбінова кислота є важливою поживною речовиною для росту та розвитку. Це допомагає створити колагеновий шар вашої шкіри. Крім того, це потужний антиоксидант, який присутній у дермальному та епідермальному шарах шкіри. Брак вітаміну С у вашій шкірі може спровокувати кілька проблем зі шкірою.

З іншого боку, вітамін Е є жиророзчинним антиоксидантом. Він має різні форми, але тільки альфа-токоферол використовується для людей. Вітамін Е міститься в самому зовнішньому шарі шкіри. Але регулярний вплив сонячного світла та напади окислювального стресу виводять вітамін Е з шару. Таким чином, місцеве застосування вітаміну Е необхідне для поліпшення стану шкіри.

Як це приносить користь

Поєднання вітаміну С і Е є антиоксидантами, які доповнюють один одного.

Антивікова сила: Вітамін С багатий антивіковими властивостями. Але в поєднанні з вітаміном Е антивікова сила значно посилюється.

Захист від вільних радикалів: Доктор Каустав Гуха, провідний науковий співробітник SkinKraft, пояснює, що: «Коли вашій шкірі не вистачає вітаміну Е, вітамін С допомагає відновити її та захистити вашу шкіру від вільних радикалів, викликаних шкідливими ультрафіолетовими променями. Вітамін Е відплачує, підвищуючи силу вітаміну С».Додавання ферулової кислоти до комбінації вітамінів С і Е може створити потужну дозу розчину проти старіння. 


0,5% ферулової кислоти з 1% вітаміну Е і 15% вітаміну С повинні зробити магію!

3. Зелений чай і кофеїн

Шкіра - які комбінації інгредієнтів для досягнення бездоганної шкіри

Антиоксиданти необхідні для здорової шкіри. Ось чому ми пропонуємо вам ще одне антиоксидантне поєднання зеленого чаю та кофеїну. Зелений чай має протизапальні властивості та багатий антиоксидантами. Кофеїн багатий антиоксидантами та має фотозахисні властивості, тобто забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання.

Як це приносить користь

Захист шкіри: поєднання цих двох інгредієнтів захищає вашу шкіру від вільних радикалів і раку шкіри, викликаного ультрафіолетовими променями.

Покращує та зволожує: ця комбінація також покращує текстуру вашої шкіри та підтримує її зволоженість.

4. Ретинол і гіалуронова кислота

Ретинол виготовляється з вітаміну Е і в основному використовується для лікування акне та ознак старіння. Гіалуронова кислота добре відома як засіб для зволоження шкіри та запобігання старінню. У індустрії догляду за шкірою ці два інгредієнти зазвичай використовуються разом.

Як це приносить користь

Синергія: Ретинол прискорює клітинний обмін вашої шкіри та стимулює вироблення колагену. Гіалуронова кислота діє як зволожуючий агент і втягує воду в клітини шкіри, щоб зробити вашу шкіру гладкою. Це одна з найкращих комбінацій для здорової шкіри.

Шкіра - які комбінації інгредієнтів для досягнення бездоганної шкіри

5. Гліколева кислота та ресвератрол

Ресвератол отримують з винограду. Технічно це антиоксидант, який зменшує пігментацію, зменшує запалення та бореться з ознаками старіння. З іншого боку, гліколева кислота є альфа-гідроксикислотою, яка працює як хімічний пілінг.

Як це приносить користь

Лікує гіперпігментацію: поєднання гліколевої кислоти та ресвератролу найкраще лікує гіперпігментацію. Ресвератрол індукує вироблення меланіну та допомагає зменшити гіперпігментацію. Гліколева кислота також має аналогічні переваги для шкіри, наприклад, зменшує пігментацію, запобігає старінню та акне.

6. Ретинол і ніацинамід

Ретинол ініціює оновлення клітин вашої шкіри та прискорює вироблення колагену. Він також відновлює вашу пошкоджену сонцем шкіру. Ретинол також діє на пігментацію шкіри. Ніацинамід контролює втрату води та покращує бар’єрну функцію шкіри. Таким чином ця комбінація стабілізує стан вашої шкіри та забезпечує її здоровою.

Як це приносить користь

Стабілізує стан шкіри: ретинол має тенденцію висушувати вашу шкіру, якщо використовувати його окремо. Ось чому завжди рекомендується використовувати ретинол разом із зволожуючим агентом, а ніацинамід допомагає посилити переваги.

7. Центелла азіатська та вітамін С

Центелла азіатська – рослина, яка використовується для виготовлення ліків. Відомо, що рослина має ранозагоювальні властивості. Крім того, він може зменшити ознаки старіння, оскільки він сповнений антиоксидантів. Вітамін С також має схожі властивості, тому ці два є потужною парою.

Як це приносить користь

Багаторазова користь: Дослідження показує, що поєднання цих двох інгредієнтів може покращити зволоження шкіри, а також зробити вашу шкіру більш пружною та еластичною.

Шкіра - які комбінації інгредієнтів для досягнення бездоганної шкіри

8. Кераміди, холестерин і жирні кислоти

Роговий шар – це зовнішній шар епідермісу. Він також відомий як ліпідна матриця, оскільки містить ліпідні структури вашої шкіри та створює шкірний бар’єр. Шкірний бар’єр складається з керамідів, холестерину та жирних кислот.

Як це приносить користь

Численні переваги: ​​цей шар вашої шкіри часто страждає від зневоднення, сухості та забруднення. Поєднання церамідів, холестерину та жирної кислоти при місцевому застосуванні може бути корисним. Зазвичай більшість безрецептурних зволожуючих засобів пропонують таку комбінацію інгредієнтів.

9. Ніацинамід і вітамін С

Вітамін С має великий потенціал і корисний у різних напрямках, наприклад, проти старіння, шрамів від прищів і пігментації шкіри. Ніацинамід зволожує шкіру та робить її пружною. На думку експертів зі шкіри, комбінація ніацинаміду та вітаміну С є безпечною та надзвичайно ефективною. Але кожна шкіра унікальна, і таке поєднання може підійти не кожному. Люди з чутливою шкірою можуть відчувати легке подразнення.

Як це приносить користь

Доповнюючі переваги: ​​Оскільки два інгредієнти доповнюють один одного, використання їх разом може посилити ефект кожного. Отже, хоча обидва вирішують такі аспекти, як освітлення шкіри та старіння шкіри, обидва роблять це по-різному.


Яких комбінацій інгредієнтів для догляду за шкірою слід уникати?Комбінація інгредієнтів


Чому варто уникати?


Перекис бензоїлу і вітамін С


Перекис бензоїлу має властивість окислювати вітамін С. Таким чином, вони роблять один одного марними.


Ретиноїди і вітамін С


Ця комбінація може призвести до надмірного відлущування шкіри. 


Це призведе до подразнення шкіри, чутливості, почервоніння тощо.


Бензоїл пероксид і ретинол


Два з них є сильними інгредієнтами. 


Використання їх разом може призвести до лущення, сухості та лущення шкіри.


Гліколева кислота, саліцилова кислота та молочна кислота


Використання занадто великої кількості кислот разом може бути шкідливим для вашої шкіри. 


Це видалить природний жир і зробить вашу шкіру надзвичайно сухою. 


Це також може пошкодити шкірний бар’єр.

Поради та запобіжні заходи, яких слід дотримуватися при поєднанні інгредієнтів для догляду за шкірою

1. Патч-тест є обов’язковим під час експериментів з активними інгредієнтами незалежно від типу шкіри.

2. Коли ви купуєте продукт для будь-яких проблем зі шкірою, переконайтеся, що ви перевіряєте інгредієнти.

3. Комбінації, згадані вище, здебільшого зустрічаються в безрецептурних засобах для догляду за шкірою, оскільки вони схвалені та перевірені медично.

4. Дізнайтеся свій тип шкіри, перш ніж купувати будь-який комбінований засіб. Ваша шкіра може не вважати всі комбінації інгредієнтів заспокійливими. Зазвичай люди з чутливою шкірою відчувають невеликий дискомфорт і роздратування від великої кількості інгредієнтів.

5. Якщо у вас чутлива шкіра, усі комбінації, пов’язані з вітаміном С, можуть вас трохи різати.

6. Не використовуйте альфа-гідроксикислоти у високих концентраціях. Це може пошкодити верхній шар вашої шкіри та зробити її надзвичайно чутливою.

Висновок

Ми обговорили 10 найпоширеніших і надзвичайно ефективних комбінацій інгредієнтів для догляду за шкірою. Ці комбінації мають потенціал для лікування великої кількості проблем шкіри.

Незважаючи на те, що інгредієнти, згадані вище, індивідуально потужні, їхній потенціал зростає, якщо їх поєднати з іншими правильними інгредієнтами. Сподіваємось, ця стаття допоможе вам вибрати правильну комбінацію інгредієнтів і насолодитися дивовижними перевагами для шкіри, які вона пропонує.

You May Also Like

More From Author