Секс в машині: Поради та рекомендації

Estimated read time 1 min read

Хочеш зайнятися екстремальним сексом, але все ніяк не можеш зважитися?

Почни з сексу в машині. При бажанні, він може бути і екстремальним, і незвичайним, і дуже пристрасним.Для початку переконайся, що ти цього хочеш, тому що у сексі в машині є свої плюси і мінуси.Плюси:

– екстремальний і незабутній, ворушить фантазію, розбурхує нерви і взагалі урізноманітнює сексуальне життя;

– це відмінний вид фітнесу, так як пози доведеться приймати найхимерніші.Мінуси:

– травмонебезпечний;

– загрожує штрафом і стресом, якщо вас застукають поліцейські;

– протипоказаний людям у віці: є небезпека що-небудь собі вивихнути, зламати, а стрес може привести до проблем з серцем;

– протипоказаний людям з великою надмірною вагою: є небезпека десь сильно застрягти.

Секс в машині: правила і пози.

Основні правила автосексу

Якщо ти думаєш, що секс в машині – заняття просте і нехитре, то ти глибоко помиляєшся. Іноземні автори настрочили на цю тему не один трактат, ну а в нашій країні культура автосексу тільки набирає обертів. І як у кожній культурі, тут не обійтися без правил.

Чистота.

Салон машини повинен бути чистим, і не завадило б додатково накрити місце, де ви збираєтеся розташуватися, заздалегідь підготовленим простирадлом. Зручно використовувати одноразові пелюшки, їх можна знайти в дитячих магазинах.

Повна справність машини.

Особливо це стосується ручника і акумулятора. Ніякого алкоголю, особливо пива. По-перше, може захотітися в туалет в найвідповідальніший момент. А по-друге, поліція не дрімає! Бути оштрафованим після сексу – нерозумно і неприємно. Запас води і їжі. Чиста вода повинна бути обов’язково – її і попити можна, і використовувати в гігієнічних цілях. Ну а після сексу завжди хочеться чогось перекусити. Так нехай хоча б печеньки у вас будуть.

Ніколи не залишайте двигун увімкненим і закриті вікна, коли в машині займаєтеся сексом.

Можна захопитися і отруїтися чадним газом. Краще все-таки чи вимкнути двигун, або відкрити вікно. Взимку все ускладнюється: доведеться періодично прогрівати машину і відкривати вікно. Закривайте двері на замок, навіть якщо стоїте в якомусь глухому містечку. Ніколи не знаєш, що може перешкодити: хулігани, бомжі, цікаві тварини та інша нечисть.

А тепер до діла топ поз для заняття сексом у машині

1. Зворотня наїзниця

Цю позу можна виконати на задньому сидінні, якщо відкинути вперед спинку пасажирського крісла. Обидва партнери можуть використовувати це крісло як опору – так буде зручніше.

ПлюсиПоки жінка контролює весь процес, чоловік отримує задоволення.

2. Сидячи

Поза, схожа на попередню, але більш компактна. Краще виконувати її на задньому сидінні.

ПлюсиПереваги попередньої пози плюс більше можливостей для додаткових ласк.

3. Колиска

У класичному варіанті чоловік сидить в позі лотоса, жінка знаходиться зверху і обвиває його ногами. Якщо відмовитися від хитросплетінь нижніх кінцівок, то цю позу цілком можна повторити в автомобілі.

Плюси«Колиска» – інтимна і чуттєва поза, ідеальна для повільного сексу. Якщо ви нікуди не поспішаєте, її цілком можна включити в ваш сексуальний марафон і чергувати з більш активними положеннями.

4. Наїзниця

Позу «Жінка зверху» досить просто виконати на задньому сидінні. Якщо зв’язати партнеру руки ременем безпеки, стане ще цікавіше.

ПлюсиТотальний контроль для неї, відпочинок і прекрасний вид – для нього.

5. Ложки

Ще одна поза, яку нескладно здійснити на задньому сидінні.

ПлюсиДосить розслаблене і комфортне положення для обох партнерів. До того ж в цій позиції менше шансів на те, що вас побачать.

6. Король дороги

Мінет водієві – нев’януча класика. Головне – будьте обережні: займатися цим в дорозі точно не потрібно. Ну і бережіть голову.

ПлюсиНазва говорить сама за себе: партнер дійсно відчує себе королем дороги.

7. Догі-стайл

Цю позу можна виконати не тільки на задньому, а й на передньому сидінні, якщо відкинути назад спинку.

ПлюсиГлибоке проникнення, можливість для додаткової стимуляції і, звичайно, неприборкана пристрасть.

  • Секс в машині: Поради та рекомендації

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

You May Also Like

More From Author