«Просто продовжуйте рухатися» — 101-річна жінка, яка все ще працює, ділиться секретом свого активного життя

Estimated read time 1 min read

Немає нічого неможливого!

Більшість людей бояться настання старості і з сумом чекають на черговий день народження. Але Джейн Бернс, яка щойно відсвяткувала свій 101-й день народження, не належить до цих людей. Вона пишається своїм віком та тим, як проживає кожен день свого життя.

Джейн стверджує, що секрет її довголіття, бадьорості та здоров’я у тому, що вона продовжує вести активне життя. На відміну від більшості людей похилого віку, які проводять більшу частину дня в кріслі навпроти телевізора, Джейн працює неповний робочий день, спілкується з молодими колегами і просто отримує задоволення від того, що вона робить.

Бадьора старенька працює у місцевому магазині товарів для рукоділля. На цю роботу Джейн влаштувалася ще 1997 року після смерті коханого чоловіка. Багато завсідників магазину раді бачити Джейн — вона стала невіддільною частиною суспільства.

Джейн — зірка не лише у рідному місті. Бабуся стала популярною у соціальних мережах після того, як її колега опублікувала відео, на якому жінка ділиться порадами про те, як прожити щасливе та активне життя. Джейн — приклад не лише для людей похилого віку, а й для молодих.

«Я все життя була активною і займалася чимось. Так що, я думаю, такий спосіб життя і допомагає мені залишатися в такій прекрасній формі навіть у 101 рік і навіть попри те, що я хворіла на рак», — сказала Джейн.

Джейн твердо вірить у стабільний порядок дня — вона вважає, що він відіграє життєво важливу роль у підтримці її гарного стану. Наприклад, щоранку Джейн робить легку зарядку, їсть корисний сніданок і робить макіяж.

Ще одним секретом щасливого життя Джейн вважає те, що її оточують чудові люди, багато з яких значно її молодші.

Історія Джейн — чудове нагадування про те, що коли справа стосується насолоди життям, немає вікових обмежень.

You May Also Like

More From Author