М’які меблі – зі шкіри чи тканини?

Estimated read time 1 min read

Обираючи корпусні меблі, покупець визначається з матеріалом, орієнтуючись і на свої смаки, і на фінансові можливості. Комусь до вподоби вироби з натуральної деревини, але виявляється така продукція не всім по кишені. Не проблема – шафа з ДСП зі шпонованими фасадами – чудовий компроміс.

М’які меблі – зі шкіри чи тканини?

Не стали виключенням у цьому правилі і м’які меблі https://www.mebelok.com/myagkaya_mebel/. Тобто їх також підбирають і під приміщення, і під смак покупця, і під бюджет. Саме тому виробники пропонують безліч варіацій представлених у різних колекціях та сегментах. Отже перед тим як відвідати сайт інтернет гіпермаркету МебельОк, бажано визначитися з тим, які саме м’які меблі ви плануєте купити, в якому стилі і ціновому сегменті. Тоді підбір підходящого варіанту займе мінімум часу, а кінцевий результат буде радувати на протязі багатьох років.

Преміальний та середній сегмент – в чому різниця?

Варто уточнити зразу, що м’які меблі представлені в преміальному сегменті і в середньому відрізняються аж ніяк не якістю виготовлення, чи ергономічністю конструкції Ні. Сучасні покупці дуже вимогливі, тому виробники у всіх серіях незалежно від цінової політики, пропонують якісні модулі, що відповідають всі стандартам та вимогам в плані безпеки, екологічності та ергономіки. Різниця між диваном преміальним і доступним в середньому сегменті полягає у використанні різних матеріалів. Так супер дорогий диван буде виконаний з натуральної шкіри в якості оббивки, а в ролі наповнювача буде використовуватися унікальна сировина з «ефектом пам’яті». Тоді як його колега з середнього сегменту буде мати не менш оригінальний вигляд, але в якості оббивки виробник використає екошкіру (замінник) або меблеву тканину. Щодо внутрішніх частин, то вони також будуть якісними і безпечними, але не з групи супер інноваційних матеріалів.

Також дуже дорогі м’які меблі відрізняються від більш доступних по ціні вартістю фурнітури та особливостями дизайну. Хоча, дизайн запропонованих моделей вражає різноманітністю форм. Оцінити ці варіації на тему дизайну та кольору дозволяють фото виробів. До речі, виробники пропонують м’які меблі монофункціональні і багатофункціональні. Як це? Дуже просто. Диван може бути тільки диваном (місцем для відпочинку чи сидіння). А якщо це багатофункціональна модель, то дякуючи спеціальним комплектуючим, вона перетворюється в повноцінне двоспальне ліжко ще і оснащене спеціальними нішами для зберігання постільної білизни чи одіял. Те саме стосується і крісла. Монофункціональна модель – це просто місце для сидіння. Але якщо це багатофункціональна конструкція, то крісло виявиться трансформером і перетвориться при потребі у ліжко. Отже обираючи м’які меблі звертайте увагу на їх:

  • Дизайн;
  • Форму;
  • Розміри;
  • Стилістику;
  • Колір;
  • Фактуру;
  • Конструкцію (функціональність);
  • Вартість.

М’які меблі – зі шкіри чи тканини?

Так ви точно підберете стильні рішення, які дозволять створити в приміщенні не просто красивий інтер’єр але і максимально затишний. А експерти MebelOk радо вам в цьому допоможуть.

You May Also Like

More From Author