Молитви Миколі Чудотворцю від злої свекрухи

Estimated read time 1 min read

Який народився III столітті в римській провінції Лікія, Микола з ранніх років був глибоко віруючим і надалі все своє життя присвятив служінню Богу. З дитинства Микола вдень і вночі вивчав Святе Письмо, не виходячи днями з храму, а ночами молячись і читаючи.

Микола люто захищав від єресі християнську віру. За його життя християнська церква активно розвивалася.

Серед його чудес і добрих діянь: воскресіння мертвих, безкорислива допомога нужденним, порятунок невинних від страти. Тому багато людей моляться Миколі Чудотворцю для вирішення своїх проблем. Зокрема, читають молитви святому від злої свекрухи.

Кому заступається Микола Чудотворець?

Насамперед, під заступництвом у Миколи Чудотворця мандрівники та мореплавці, оскільки згідно з легендою, у молодому віці, подорожуючи до Олександрії, він воскресив моряка.

Разом з тим, Микола заступається безневинно засудженим і утихомирює ворогуючих. Часто, у зв’язку з цим, до нього звертаються люди з низки сімейних труднощів. До таких звернень можна віднести неприємності пов’язані зі свекрухою та її ролі у житті сина. Часто підшукуються молитви про те, як відвадити чоловіка від свекрухи та як відвадити свекруху від своєї оселі.

Молитва Миколі Чудотворцю для захисту від свекрухи

Молитва Миколі Чудотворцю від злої свекрухи спрямована на розуміння матері свого чоловіка, на заклик до кращих її якостей та внутрішнього заспокоєння.

Молитовне звернення допоможе зрозуміти, заспокоїти та відвадити свекруху від чоловіка. Для цього треба сконцентруватися про прохання та читати наступну молитву святому Миколаю:

О, всесвятий Миколай, угодник прегарний Господь, теплий наш заступник і скрізь у скорботах скорий помічник. Допоможи мені, грішному й похмурому, у справжньому житті, благай Господа Бога дарувати мені залишення всіх моїх гріхів, які згрішили від юності моєї, у всьому житті моїм, діломи, і в поході душі моєї помози ми, окаянному, благай Господа Бога, всієї твори Творця, визволити мене повітряних митарств і вічної муки, нехай завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милосердя, . Амінь.

О, святителю Христу Ніколає! Почуй нас, грішних, що моляться тобі (ім’я) і покликають на допомогу скору твою представницю. Милостива до нас створи Бога нашого, та за Своєю благістю подасть нам (зміст прохання). Викупи нас, угоднику Христа, від зла, що на нас, і в усякій життєдайній потребі і потребі посли нам свою допомогу. Амінь.

You May Also Like

More From Author