Лінії посмішки – Як виправити лінії посмішки щоб обличчя було молодим?

Estimated read time 1 min read

Ви коли-небудь думали, що ваша чарівна усмішка буде асоціюватися з небажаною ознакою старіння? Хоча мало хто говорить про зморшки посмішки, вони є основною перешкодою на шляху до обличчя без зморшок.

Якщо ви хочете виправити лінії посмішки та довше зберегти молодість, ось кілька процедур і домашніх засобів, які можуть виконати ваше бажання.

Що таке лінії посмішки?

Лінії посмішки - Як виправити лінії посмішки щоб обличчя було молодим?

Зморшки посмішки або зморшки сміху – це зморшки, які виникають, коли ви посміхаєтеся. Він розвивається навколо вашого рота і робить вас старими.

У якому віці вони з’являються?

Лінія посмішки може з’явитися на початку 20 років. Коли ви старієте, ці лінії та зморшки поглиблюються та збільшуються. Незважаючи на те, що лінії посмішки та інші типи зморшок обов’язково з’являються з віком, у багатьох людей вони з’являються в дуже молодому віці з різних причин.

Чи привабливі лінії посмішки?

Зморшки посмішки красиві, якщо вони виникають через природне старіння. Але зморшки на обличчі в ранньому віці можуть вплинути на вашу самооцінку та змусити вас почуватися емоційно пригніченим. Передчасні зморшки посмішки краще лікувати.

Що викликає зморшки посмішки?

 • Брак колагену в шкірі
 • Відсутність зволоження
 • Генетична спадковість
 • Алкоголь
 • куріння
 • Екстремальне перебування на сонці
 • Використання жорстких хімічних засобів

15 способів виправити зморшки посмішки

Хоча зморшки сміху, які з’являються після досягнення певного віку, неминучі, ті, що виникли раніше, зникнуть, якщо ви будете дотримуватись згаданих засобів і методів лікування. Прочитайте професійні методи лікування, вправи, домашні засоби та інші варіанти, наведені нижче.

Професійні процедури

1. Ін’єкційні наповнювачі

Щоб отримати миттєвий результат, ви можете вибрати ін’єкційні наповнювачі, які зазвичай складаються з гіалуронової кислоти. Наповнювач вводиться в тканини вашого обличчя, де виникає складка. Наповнювач буде проходити від вашого рота до носа, щоб надати більш гладкий вигляд. Ефект від ін’єкційних філерів зберігається протягом декількох місяців, але якщо ви не задоволені результатом, ви можете в будь-який момент від нього позбутися.

Хоча ця процедура не є постійною, повторне використання таких наповнювачів може залишити на тканинах вашого обличчя трохи тривалий ефект. Багато брендів використовують полі-L-молочну кислоту та гідроксиапатит кальцію для виготовлення цих наповнювачів. Згідно з одним звітом, ці наповнювачі можуть служити від 6 до 12 місяців. Ін’єкційні наповнювачі можуть викликати помірні алергічні реакції та головний біль як побічні ефекти.

Лінії посмішки - Як виправити лінії посмішки щоб обличчя було молодим?

2. Ботокс

Ботулінічні токсини або ботокс також є ін’єкційними наповнювачами, але діють по-іншому. Ботокс послаблює м’язи відповідної шкіри та розслабляє лінії та зморшки. Ваші лінії посмішки стають менш помітними, і ви знову виглядаєте молодо. Ця процедура може тривати кілька днів, щоб показати результати.

Після того, як ваш дерматолог виконає всю процедуру, ви можете отримати почервоніння та подразнення на місці ін’єкції. Вам знадобиться максимум 24 години, щоб повернутися до повсякденної рутини. Ефект від ботокса триватиме майже три місяці.

3. Хірургія

Хірургічне втручання — останній варіант, який вам може знадобитися. Хірургія, дорога та трудомістка, точно може дати більш тривалий ефект, ніж будь-яке інше професійне лікування. Щоб прибрати зморшки посмішки з вашого обличчя, ваш дерматолог запропонує операцію з підтяжки обличчя.

Операція з підтяжки обличчя вирішить і вирішить кожну проблему зі зморшками на вашому обличчі. Операція підтяжки обличчя вимагає тримісячного періоду загоєння. Він також має великий ризик інфікування разом із поширеними побічними ефектами, такими як рубці, пошкодження нервів і біль.

4. Лазерна терапія

Лазерна обробка проводиться для видалення верхнього шару вашої шкіри для відновлення нового шару шкіри. Він ефективно видалить лінії посмішки, зморшки, темні плями з вашої шкіри Дослідження показують, що вам знадобиться 1-3 тижні для відновлення після процедури. Але для стійкого результату вам потрібно буде пройти процедуру повторно протягом кількох місяців. Ви можете відчувати набряк і біль, оскільки це поширені побічні ефекти лазерної терапії.

5. Індукційне лікування колагеном

Індукція колагену або мікронідлінг допомагає підвищити рівень колагену у вашій шкірі, щоб зробити її пружною та без зморшок. Втрата колагену є однією з головних причин появи на шкірі зморшок посмішки. Таким чином, ваш дерматолог підвищить рівень колагену за допомогою мікроголок, щоб заповнити лінії посмішки.

Індукційне лікування колагеном вимагає тривалого часу та повторної терапії, щоб показати реальний ефект. Багатьом для повного результату потрібно від 3 до 6 сеансів і 9 місяців. Після завершення процедури ви можете помітити почервоніння та подразнення як побічні ефекти.

Йога/Вправи для зморшок усмішки

6. Вправи для виправлення ліній усмішки

Вправа 1

 • Крок 1. Обережно потягніть куточки рота в сторони вказівними пальцями.
 • Крок 2. Спробуйте розтягнути його приблизно на 1/4 дюйма. Затримайтеся в позі на кілька секунд, потім відпустіть.
 • Крок 3. Виконайте протилежну розтяжку. Потягніть куточки рота один до одного.
 • Крок 4. Утримуйте їх кілька секунд і відпустіть. Повторити 25 разів.

Вправа 2

 • Крок 1. Широко посміхніться, розплющивши губи.
 • Крок 2. Натисніть на лінії посмішки пальцями, посміхаючись.
 • Крок 3 – Зберігайте положення протягом п’яти секунд.
 • Крок 4 – повторюйте протягом 30 секунд.

Вправа 3

 • Крок 1. Закрийте очі та покладіть великі пальці на куточки очей.
 • Крок 2 – Проведіть пальцями до скронь.
 • Крок 3 – Зберігайте позу протягом 10 секунд
 • Крок 4 – Повторіть те саме 10 разів.

Домашні засоби

7. Ефірні олії

Ефірні олії ефективні для лікування зморшок посмішки та інших ознак передчасного старіння. Ефірні олії, такі як олія чайного дерева, настоянка троянди, водяна троянда, масло дягелю, граната, сандалового дерева чудово підвищують рівень колагену та підтримують еластичність шкіри. Ви можете шукати продукти, які містять ці ефірні олії, або ви можете нанести ці ефірні олії безпосередньо на шкіру.

8. Трави

Такі трави, як базилік, амла, ашваганда, куркума, гудучі, відомі своїми властивостями проти старіння. Ви можете додати деякі з них у свій звичайний раціон, а також використовувати в режимі догляду за шкірою.

9. Витягування масла

Витягування олії – це метод, при якому харчову олію набирають у рот і тримають певний час. Потім ви виплюнете це. Зазвичай це робиться для підтримки гігієни порожнини рота. Але багато людей вважають, що витягування олії може зменшити зморшки посмішки навколо рота.

10. Алое Віра

Алое віра містить стероли, які допомагають прискорити вироблення колагену. Додавання добавок алое вера у ваш раціон або нанесення гелю алое вера на лінії посмішки покращить стан вашої шкіри.

11. Яєчні білки

Яєчні білки корисні для підтяжки шкіри. Ви можете нанести яєчний білок на лінії посмішки і дати йому висохнути протягом 30 хвилин. Змийте теплою водою і висушіть шкіру. Ви помітите значне поліпшення через певний час.

12. Масаж обличчя

Щоб зменшити зморшки посмішки, можна також піти на масаж обличчя. Це стимулює м’язи обличчя і розслабляє їх. Масаж також покращить приплив крові та кисню до вашого обличчя. Він працює як природна підтяжка обличчя, яка допомагає зменшити зморшки посмішки та інші ознаки старіння.

Продукти, що продаються без рецепта

13. Маска для обличчя

Маски для обличчя корисні не тільки для зморшок посмішки, але й для будь-якого виду зморшок. Нанесіть маску і залиште на певний час, як зазначено на продукті.

14. Смужки

Смужки або патчі для обличчя можна використовувати для будь-якого типу зморшок. Накладіть пластир на проблемну ділянку і залиште на ніч. Вранці ви побачите свіжу та підтягнуту шкіру.

15. Косметика

Деякі інгредієнти в косметиці можуть ефективно лікувати зморшки посмішки. Купуючи косметичний продукт, обов’язково перевірте наявність деяких з наступних інгредієнтів. Переконайтеся, що продукти, які ви використовуєте, відповідають вашому типу шкіри.

A. Ретинол

Доведено, що креми з ретинолом ефективні для зморшок посмішки. Згідно з подвійним сліпим дослідженням, 36 людей отримували 0,4% місцевий ретинол тричі на день безперервно протягом 24 тижнів. Їх тонкі лінії та зморшки значно зменшилися, а також покращився стан шкіри.

B. Гідроксикислоти

Гідроксикислоти є найбільш широко використовуваними засобами проти старіння. Це допомагає боротися з такими ознаками старіння, як зморшки, лінії посмішки, пігментні плями тощо. Гідроксикислоти діють як на шар шкіри, так і на епідермальний шар, щоб усунути ознаки старіння.

C. Пептиди

Пептиди – це амінокислоти, які стимулюють вироблення колагену вашою шкірою. Колаген робить вашу шкіру пружною та позбавляє від ознак старіння. Це поступово зменшить лінії посмішки разом з іншими ознаками старіння.

D. Вітамін С

Вітамін С є надзвичайно потужним антиоксидантом. Він нейтралізує вільні радикали у вашій шкірі та збільшує вироблення колагену, що запобігає ознакам старіння. Він підтримує еластичність вашої шкіри та зберігає її пружною.

Як запобігти зморшкам посмішки?

1. Негайно кинь палити, оскільки воно розщеплює колаген

2. Захистіть себе від сонячних променів. Одягайте тіні та використовуйте сонцезахисний крем, коли виходите на вулицю.

3. Не спіть довго на боці. Намагайтеся спати прямо або хоча б частіше міняйте сторону.

4. Використовуйте засоби догляду за шкірою, які стимулюють вироблення колагену.

5. Зволожуйте шкіру якомога більше.

6. Неодмінно зволожуйте шкіру щодня.

7. Не використовуйте засоби на хімічній основі.

8. Їжте здорову їжу.

9. Складіть правильний розпорядок вправ.

10. Уникайте дієт йо-йо.

Висновок

Зморшки посмішки є природною частиною процесу старіння. Небагато людей отримують це у віці 20 років, і мало хто відчуває це набагато пізніше в житті. Оскільки з віком ці лінії стають більш помітними, ви можете звести їх до мінімуму. Ви можете вибрати будь-яке із запропонованих у цій статті рішень. Якщо ви вважаєте, що ваша проблема не піддається лікуванню загальними засобами, зверніться до свого дерматолога, щоб отримати правильне професійне лікування.

You May Also Like

More From Author