Лайфхаки впевненості: 11 простих порад, коли не вистачає впевненості в собі

Estimated read time 1 min read

Впевненість в собі грає важливу роль в житті кожного, і далеко не всі володіють нею від народження. Чи можливо навчитися впевненості? Звісно, саме такі поради ми і підготували для вас в цій статті!

Психологічні Лайфхаки: 11 порад для тих, хто хоче стати більш впевненим

Впевненість – якість, яка допомагає досягати успіху в найрізноманітніших сферах життя. І знайти її може кожен, адже це справа звички. Ми поділимося з вами простими порадами, які завжди будуть виставляти вас в кращому світлі!

1. Уявіть себе в ідеалі

Коли відчуваєте, що земля тікає з-під ніг, уявіть, як би ви поводилися в такій же ситуації, будучи впевненою в собі особистістю? І дійте так само! Під час публічного виступу, наприклад, можна уявити оточуючих близькими друзями або дітьми, тоді напруга і страх швидко зникнуть. Починайте з малого і поступово це увійде в звичку, адже впевненість – це звичайнісінький стан, який доступний кожному!

Лайфхаки впевненості: 11 простих порад, коли не вистачає впевненості в собі

2. Зверніть увагу – коли у вас виникають негативні думки про себе

Ви здивуєтеся, що негативні думки з’являються при одних і тих же обставинах. Спробуйте поспостерігати: це може відбуватися перед сном, або по дорозі кудись. Щоб позбутися від них, досить пояснити собі, що це просто погана звичка. Просто ігноруйте їх, не надавайте їм значення.

3. Відзначайте свої досягнення

Заведіть блокнот своїх успіхів і досягнень і записуйте туди ваші перемоги. Це може бути будь-що: 30-ти хвилинна пробіжка, або правильний сніданок, вдала конференція або співбесіда. Наша психіка набагато сильніше сприймає негатив, тому таке підживлення у вигляді позитивних записів буде налаштовувати вас на впевненість в своїх силах.

Лайфхаки впевненості: 11 простих порад, коли не вистачає впевненості в собі

4. Не намагайтеся бути бездоганними

Зазвичай люди, які мають щільний графік і максимальне завантаження не залишають для себе жодної вільної хвилинки. В результаті втрачається радість життя і солодкий смак перемоги, адже коли ви ставите надто високу планку ви кожен раз падаєте в своїх очах, не досягаючи її. Чому б не брати навантаження по силам, від цього вас не перестануть поважати.

5. Говоріть з незнайомцями

Киньте самі собі виклик – вирушайте на вечірку, або інший захід де ви нікого не знаєте, і спробуйте себе в ролі впевненої людини. Намагайтеся більше відкрито спілкуватися з касирами або офіціантами, але важливо, щоб вам було комфортно. Адже все що для цього потрібно – просте дружелюбність!

Лайфхаки впевненості: 11 простих порад, коли не вистачає впевненості в собі

6. Пропонуйте свою допомогу

В житті не часто зустрічаються ті, кому ви дійсно небайдужі. Будь кому буде приємно відчути турботу і навіть найменшу підтримку. Не соромтеся здатися нав’язливим, пропонуючи свою допомогу, і навіть якщо вам відмовлять, людям буде дуже приємно!

7. Перестаньте вивчати соцмережі

Порівнюючи своє життя з ідеальними фото з соцмереж, ви можете серйозно нашкодити своїй самооцінці. Не забувайте, що це своєрідне змагання за успіх, а точніше картинку успішності. Адже ніхто не стане викладати на загальний огляд свої трабли.

І взагалі, забудьте цю звичку – порівнювати себе з іншими, вас може хтось надихати, це факт, але порівнювати себе можна лише з собою в минулому! Це об’єктивно і розумно.

8. Не ховайте погляд, тренуйтеся …

Дослідження показали, що люди, які частіше дивляться в очі, не опускають і не відводять погляд убік викликають більше довіри у оточуючих. Намагайтеся дивитися людям в очі, це сприймається як відкритість і чистота ваших намірів.

Лайфхаки впевненості: 11 простих порад, коли не вистачає впевненості в собі

9. Завжди приймайте компліменти з задоволенням

Всі реагують на компліменти по-різному, і якщо хтось спокійно приймає і дякує за приємні слова, то інші соромляться і навіть принижують свої достоїнства. Не треба так, це помилкова скромність, яка нікого не прикрашає, так ви лише опускаєте себе в очах оточуючих. З посмішкою подякуйте за приємні слова, цього буде більш ніж достатньо!

10. Спина пряма погляд вперед

Всі люди – «тварини», адже кожен інстинктивно зчитує всю інформацію про вас просто дивлячись на те, як ви рухаєтеся, тримайтеся в цілому. Пряма постава, піднята голова – саме так виглядає упевнена в собі людина. Крім того, вчені довели, що така манера триматися знижує стрес!

11. Вимикаємо пластинку з негативними думками

Чим більше пірнаєте в роздуми про проблему, тим більше вас затягує це болото. Думайте як її вирішити, але не займайтеся самокопанням. Відволікайтеся будь-яким способом, до речі фізична активність швидко вимикає розумову жуйку: слухайте улюблену музику і не зациклюйтеся на поганому. Зробили висновки – йдемо далі!

You May Also Like

More From Author