Кредит готівкою без довідки про доходи з 18 років – Tobiporada

Estimated read time 1 min read

Частим явищем є молоді люді віком від 18 років, які час від часу опиняються у складних фінансових ситуаціях, коли грошей до отримання стипендії, оплати за фріланс тощо просто немає. Зазвичай такі особи є студентами та спеціалістами без стажу роботи, які потребують терміново невеликої суми грошей на будь-які цілі.

Кредит готівкою без довідки про доходи з 18 років у банках видають крайнє рідко, а зносити до ломбарду останні цінні речі також не є виходом із складної ситуації. Якщо ви не маєте змоги зачекати на заробітну плату або стипендію до кінця місяця та потребуєте взяти гроші в борг вже зараз – єдиним рішенням є позичити їх.

На даний момент позичити гроші без довідок з 18 років та без постійних доходів та кредитної історії цілком можливо. Спеціально для такої категорії позичальників на цій сторінці запропонований перелік фінансових установ та перевірених мікрофінансових організацій, які готові надавати кредити з 18 років готівкою. Вам залишається просто порівняти умови кредитування та самостійно обрати найкращий та підходящий варіант.

Український фінансовий ринок щоденно пропонує різноманітні кредитні організації та установи, через що позичальникам досить важко обрати компанію для оформлення кредиту. Ми вирішили цю проблему – просто перегляньте МФО з нашого списку, який розміщено вище. Ви знайдете лише надійні мікрофінансові організації, які отримали спеціальну ліцензію на видачу онлайн позик.

Обираючи компанію для отримання кредиту онлайн, завжди заздалегідь уточнюйте наступні моменти: необхідна сума позики, термін кредиту (у більшості випадків невеликі суми кредиту видаються максимум на 30 днів з можливістю пролонгації ще на місяць), розмір процентної ставки за користування кредитом, яким чином вона нараховується та чи є додаткові комісії. Не забувайте відстежувати акції на офіційній сторінці обраної МФО. Нерідко організація пропонує позичальнику акції та вигідні умови отримання кредиту. Також, численні установи готові надавати перші позики під 0%.

Кредит з 18 років

Більшість надійних та перевірених українських мікрофінансових організацій пропонують кредити без довідки про доходи з 18 років студентам на картку або готівкою онлайн. Для того, щоб отримати такий кредит без відмов в банку, доведеться побігати з великою купою різноманітних документів та довідок. До того ж просто мати на руках паспорт недостатньо – банки потребують наявності офіційної роботи, поручителя та пакету документів. Студенти та всі інші категорії громадян України можуть отримати кредит виключно з 18 років в МФО. Фінансові установи пропонують менший розмір кредиту, ніж при оформлені його у банку під заставу машини або будинку, проте тут можна швидко та миттєво отримати готівку чи гроші на карту в будь-який час без відмов та ризику.

На сторінці зібрані кредитні пропозиції всіх ліцензованих фінансових установ України. Позичальники зможуть знайти актуальну інформацію про зниження процентних ставок по кредитам та рекламні пропозиції, які доступні особам, що досягли віку 18+. Для отримання кредиту студентам, потрібно знати прості правила та механіку роботи системи.

Щоб отримати кредит онлайн на карту з 18 років в Україні, потрібно надати мікрофінансовій установі паспорт з українським громадянством та пропискою, власний номер телефону та адресу електронної скриньки. Послуга надається без довідок та зайвих додаткових документів. Позичальнику також не потрібно шукати знайомих та друзів для поручительства, а всі процеси відбуваються конфіденційно.

Для оформлення миттєвого кредиту без відмов, позичальник має обрати організацію, яка співпрацює з клієнтами будь-якої сфери зайнятості та віку. Більшість стандартних банків готові надавати кредити позичальникам, що досягли віку 21 року. Однак вибірка МФО дозволяє оформити гроші в борг раніше. Обирайте потрібну суму кредиту за пропонованою ставкою та терміном погашення. Відправляйте заявку в декілька МФО, щоб мати більше шансів та вибору серед успішно схвалених кредитів. Після цього залишається обрати найвигідніший варіант та підписати договір онлайн. Сума кредиту нараховується на прив’язану до особистого кабінету картку будь-якого українського банку.

Підбірка кредитів онлайн з 18 років – кращі пропозиції України

Мікрофінансові організації та інші установи подібного типу постійно видають кредити 18-річним. Молодим позичальникам просто не вигідно псувати власну кредитну історію, тому навіть під час тимчасової неплатоспроможності вони в перспективі оплатять займ. До того ж молодих клієнтів приваблюють числені переваги швидких кредитів при оформленні у 18 років. Серед доступних та популярних МФО, які видають кредити з 18 років:

 1. Качай гроші;
 2. SlonCredit;
 3. Loany;
 4. Money4you;
 5. 3eCredit;
 6. SelfieCredit;
 7. IdeaBank;
 8. ШвидкоГроші.

Фінансові організації пропонують можливість використати послугу пролонгації при фінансових ускладненнях. Пролонгація кредиту – це відстрочка платежу по основному боргу. Це є однією з головних переваг миттєвого кредиту. Також доречно згадати й про іншу перевагу швидкого кредиту – швидкість оформлення позики та обробка. Заповнення заявки на кредит онлайн займає декілька хвилин, в процес схвалення не більше 30 хвилин. Гроші після схвалення миттєво зараховуються на карту. Швидкі кредити для повнолітніх жителів України також можуть похвастатись наступними перевагами:

 • Відсутність бюрократії – для оформлення заявки на невеликий кредит достатньо паспорта громадянина України та картки платника податків;
 • Легкість оформлення – заявку можна подати через інтернет, перебуваючи за межами рідного міста чи навіть не в країні. Кошти після схвалення швидко надходять на вказану карту одразу після ідентифікації даних позичальника;
 • Лояльне ставлення кредитора до позичальника – в інших країнах важко отримати кредит у 18 років без поручителів та довідок. Однак в Україні для громадян існують гнучкі умови та адекватні ставки;
 • Оформлення цілодобова у будь-які дні – співпраця з надійними організаціями дарує клієнту необхідну фінансову підтримку у будь-який момент – вранці чи вночі. Якщо вам терміново потрібні гроші на карту, тоді даний вид кредиту підходить найкраще.

Для прискорення оформлення та отримання грошей існує процедура, яка в цілому не відрізняється від стандартної системи. Однак швидке оформлення та своєчасне зарахування необхідної суми грошей на карту дозволяє уникнути посилення будь-яких проблем з фінансами, так можна як оплатити навчання, лікування чи квартиру вчасно, так і урізноманітнити власне життя, відправившись у подорож або купивши подарунок коханій людині. Насправді переважна більшість рішень виникають раптово, тому й фінанси на подальшу реалізацію можуть знадобитись терміново. Для отримання бажаного кредиту максимально швидко варто дотримуватись простих порад:

 • Завжди вказуйте свої дані коректно. Всю інформацію, вказану в заявці на кредит, буде перевіряти спеціальна система через бази. Не бійтесь та не хвилюйтесь, якщо маєте заборгованості в іншому банку і в жодному разі не приховуйте цей факт – тоді це може стати причиною для відмови у тривалого розгляду.
 • Залишайте заявки в декількох МФО. На нашому сайті представлена проста та інтуїтивно зрозуміла функція відправки заявок в декілька мікрофінансових організацій – все, що вам залишиться, це в результаті обрати кращу пропозицію із доступних. В таких випадках не варто заповнювати багато анкет і боятись відмови, адже МФО лояльні до клієнтів.
 • Використовуйте картку банку зі швидкою обробкою платежів. Від типу картки позичальника й залежить те, наскільки швидко гроші стануть доступними на рахунку. Певні стандартні банки будуть обробляти переклади впродовж кількох днів, хоча сума по кредиту з МФО перераховується одразу.

Якщо ви поспішаєте та бажаєте отримати кредит онлайн швидко та без відмов, не витрачайте час на перегляд сотні й тисяч сайтів різноманітних мікрофінансових установ. До того ж так є великий шанс зустріти неофіційну організацію без ліцензії, яка по факту є шахраєм – завжди дізнавайтесь, чи має компанія ліцензію. На цій сторінці зібрані перевірені кредитні пропозиції – за вами залишається внести параметри позики та обрати підходящий варіант, який дозволить швидко розв’язати будь-яку фінансову проблему.

Чи видають банки і МФО онлайн кредити з 18 років?

Кредити з 18 років без довідки про доходи видають фінансові установи, які займаються займом мікрокредитів. Так, кредит з 18 років простіше отримати, скориставшись інтернет сервісом мікрокредитування. Існують все ж українські певні банки, які готові надавати кредит з 18 років молоді та студентам на невеликі суми в межах від 500 до 5000 гривень. Оформити кредит на рік з 18 років готівкою до 25 тисяч гривень можна в банках лише за умовою, якщо позичальник має постійний дохід.

Якщо ви вперше вирішили скористатись позикою грошей онлайн, завжди обирайте пропозиції мікрофінансових установ, які готові надавати перший кредит під 0 або 0.01%.

1. Отримати кредит від банку без довідки про доходи

Щоб мати змогу користуватись споживчим кредитом від банку, необхідно відвідати відділення, відкрити поточний рахунок та оформити кредитну картку. Мінімальний ліміт по кредитці становить 500-1000 гривень і його можуть надати одразу. Якщо позичальник зарекомендує себе відповідальним, який не допускає прострочень, то за рік ліміт може збільшитись до 10 тисяч гривень. Клієнт може отримати персональний кредит готівкою з 18 років від банку, проте часто для цього доведеться застрахувати кредитний ліміт чи надати довідку про доходи.

Банки мають власний ліміт на кредити без довідки, і в Україні ліміт може досягати 150 тисяч гривень, проте отримати таку суму в борг зможуть лише ті особи, які є постійними клієнтами банку та мають позитивну кредитну історію. Також шанс мають позичальники, які готові надати більше персональної інформації: про вклади на депозитах, майно у власності тощо. Зазвичай у анкеті необхідно вказати склад родини, рівень заробітної плати, свої щомісячні витрати та місце роботи й період.

Як показує практика, вперше взяти готівковий кредит з 18 років на суму, яка сягає більше 10 тисяч гривень без довідки про доходи та офіційного працевлаштування нереально. Особливо якщо до того ж немає підтвердження володіння цінним майном або забезпечення заставою. У будь-якому випадку, якщо отримати кредит у 18 років, то можна збільшувати поступово кредитний ліміт на карті. Так, через 2-3 роки можна запросили близько 20 тисяч гривень. Проте для цього необхідно активно використовувати кредитку, регулярно брати та вчасно повертати споживчий кредит в межах встановленого персонального ліміту.

2. Отримати кредит від МФО без довідки про доходи

Невеликі фінансові організації готові надавати можливість взяти міні кредит без довідки про доходи тим особам, яким вже виповнилось 18 років. У більшості випадків подібні компанії мають офіси у всіх великих містах, активно використовують веб-сторінки та мобільні додатки для швидкого кредитування онлайн в інтернеті. Якщо офіс МФО розташований недалеко, можна подати заявки персонально, відвідавши відділення. Проте онлайн сервіс дарує змогу оформити кредит без особистої присутності за лічені хвилини без довідок та отримати швидко гроші на карту українського банку.

Щоб взяти кредит без довідки у 18 років в МФО вам знадобиться небагато: паспорт громадянина України, картка платника податків, банківська картка українського банку, мобільний телефон та електронна скринька. Далі варто пройти просту реєстрацію на сайті МФО, на що знадобиться в середньому до 15 хвилин. Позичальник має також додати фотографію з паспортом та погодитись на обробку персональних даних компанією.

Оскільки гроші одразу перераховуються на кредитну картку, її варто завчасно прив’язати до створеного на сайті особистого кабінету. Процес прив’язки кредитки відбувається через тестове списання 1-ї чи більше гривні. По завершенню процедури реєстрації варто обрати суму позики та термін повернення кредиту.

Переваги швидких кредитів при оформленні в 18 років

Головне в онлайн швидких кредитах на картку з 18 років є те, що потенційний позичальник має можливість отримати ухвалення кредиту незалежно від свого місцеперебування та в будь-який час доби, під час свят та вихідних. Більша частина мікрофінансових організацій працює цілодобово, а відвідувати фізичний офіс просто немає потреби. Заявка на кредит, підписання договору та процес перерахування грошових коштів – все це відбувається в режимі онлайн на сайті установи. Ще однією важливою перевагою взяти кредит в МФО є те, що тут подаються мінімальні вимоги до клієнтів. Щоб отримати схвалення поданої заявки, позичальник має відповідати простим стандартним умовам.

Більше не потрібно надавати великий пакет документації та додаткових довідок, підтверджувати платоспроможність. Щоб отримати кредит достатньо тієї інформації, яка міститься при подачі заявки. Кредит в 18 років на картку оформляється навіть при відсутності офіційного місця роботи, адже головне просто мати можливість погасити кредит. Виникає інше запитання – хто може отримати мікрокредит?

На мікрокредит та оформлення позик, на відміну від банківського кредитування, може розраховувати практично кожна людина. Ухвалення позитивного рішення за заявкою приймаються в тих випадках, коли позичальник має:

 • Паспорт з українським громадянством;
 • Українську прописку;
 • Змогу своєчасно вносити платежі по кредиту;
 • Персональну банківську карту, що оформлена на своє ім’я для перерахування коштів.

Також важливо враховувати вікові вимоги. Мікрофінансові установи працюють лише з повнолітніми громадянами, тому отримати позику тим, кому ще немає 18, не вдасться. Погана кредитна історія в минулому не стане перешкодою, оскільки не входить в перелік причин відмови у надані кредиту.

Щоб отримати кредит з 18 років, необхідно в першу чергу почати з підготовки інформації та подачі заявки. Після того, як ви зробите вибір в користь якоїсь МФО, на їхньому сайті варто заповнити запропоновану форму для реєстрації. Стандартний перелік інформації для обробки персональних даних включає справжні ПІБ, дані українського паспорта, інформацію про місце проживання, номер власного мобільного телефону та інформацію про рівень доходу.

Після того, як позичальник заповнить заявку, необхідно її надіслати на розгляд в установу. Мікрфінансова організація розглядає заявки дуже швидко, це може займати від 15 до 60 хвилин. Далі потенційний клієнт отримує повідомлення з результатом. Якщо схвалено позитивне рішення, гроші одразу перерахуються на вказану карту. Якщо позичальник не має банківської карти, переказ може відправитись на електронний гаманець, який також необхідно вказати в анкеті завчасно. Ще одним методом отримання грошей в МФО є видача готівки. Якщо позичальник обирає цей варіант, необхідно відвідати офіс МФО, якщо він є в місті проживання позичальника, або ж використати платіжну систему.

Існують випадки, коли немає фінансової можливості виплачувати позику. Це є досить поширеною проблемою, коли клієнт бере кредит в МФО, але не завжди вдається вносити платежі за вказаним графіком. В таких випадках варто використати послугу пролонгації. Така послуга дозволяє коригувати графік погашення заборгованості чи зменшувати розмір платежів. Пролонгацією можуть скористатись ті клієнти, які наразі відчувають фінансові проблеми з поважних причин.

Послуга пролонгації є платною, проте якщо кошти відсутні для виплати боргу, все ж таки краще одразу звернутись з відповідною заявою в МФО. Так можна не допустити нарахування пені та штрафів, передачі даних та боргу колекторським компаніям та інших неприємних наслідків. Отже, можна сміливо заявити, що отримати кредит без довідки про дохід у 18 років можливо, якщо звернутись до мікрофінансової установи. МФО не будуть надавати жорстких умов до потенційних клієнтів та готові співпрацювати з тими, хто раніше вже мав проблеми з погашення кредитів чи при відсутності офіційного місця роботи. Велика кількість подібних компаній дозволяє позичальнику обирати найвигідніші для себе умови по кредиту, враховуючи суму та термін, на який необхідний кредит. 

You May Also Like

More From Author