Інтернет без світла: як підключитися до Мережі без електрики

Estimated read time 1 min read

Військова агресія росії кардинально змінила життя українців і торкнулася всіх її сфер. Ракетні удари завдають шкоди не тільки психіці людини, а й вносять корективи у звичний розпорядок. Навчання, роботу, дозвілля, які сьогодні важко уявити без Інтернету, доводиться відкладати на ті рідкісні моменти, коли є світло. Але цю проблему можна вирішити, підключившись до Мережі через спеціальні USB роутери https://comfy.ua/ua/internet-router/tag__s-usb/, який не вимагає включення до стаціонарної мережі. Як це працює?

Wi-Fi без світла: як підключити роутер за відсутності електроенергії

Не важко налагодити Wi-Fi в квартирі або офісі в періоди блекауту. Але важливо розуміти, що пристрій буде функціонувати тільки тоді, коли і споживач, і провайдер використовують альтернативні джерела енергії. Навчені неприємним досвідом компанії-постачальники інтернет-послуг активно обладнають технічні відділи генераторами, що дозволяють транслювати інтернет користувачам під час відключень світла. Завдання ж споживача – купити роутер, який можна запитувати від павербанку чи іншого альтернативного джерела енергії (генератор, джерело безперебійного живлення та ін.).

Від чого залежатиме час роботи маршрутизатора? Насамперед – від потужності джерела енергії. Повербанки розраховані на певний заряд, після якого роботу пристрою буде припинено. Для отримання безперебійного інтернету запасіться кількома джерелами живлення та заміняйте їх у міру потреби.

Як ще можна підключити Wi-Fi роутер без світла

Інтернет без світла: як підключитися до Мережі без електрики

Якщо підключитися до Інтернету через провайдера не виходить, спробуйте використати ще один варіант підключення. Для цього вам знадобиться смартфон з доступом до мобільного Інтернету:

  • використовуйте смартфон як джерело сигналу;
  • увімкніть точку доступу через налаштування телефону та “роздайте” Інтернет на інші пристрої, у тому числі – на роутер;
  • для підключення роутера через смартфон вам знадобиться додаткова SIM-картка, яка встановлюється в маршрутизатор і ловить сигнал 3G або 4G.

Підключення через телефон має мінуси. Смартфон, що працює в режимі роздачі Інтернету, швидше нагрівається та розряджається. Користуватись таким пристроєм довго не вийде.

У яких випадках буде актуальним вай-фай роутер без електрики

Купівля спеціального маршрутизатора для отримання доступу до Мережі без підключення до електрики дозволить користуватися благами цивілізації не тільки в моменти відключення світла, але й за неможливості підключити пристрої до розетки. Наприклад, під час поїздок, подорожей, перебування у місцях, де немає доступної стандартної електромережі. Не забувайте про те, що Інтернет не береться з повітря та для користування ним у місці, де ви хочете використовувати маршрутизатор через павербанк, має бути доступний сигнал від провайдера.

Сьогодні купити Wi-Fi роутер, який може працювати без електрики, можна у різних варіантах виконання, з різними характеристиками та за різною ціною. У Comfy легко підібрати саме ту модель, яка буде відповідати вашим побажанням та бюджету. Особливо, якщо скористатися цікавими пропозиціями магазину, в якому завжди є неймовірні знижки.

You May Also Like

More From Author