Грошовий егрегор: що таке, підключення, закони, як користуватися, практика для багатства

Estimated read time 1 min read

Дещо знайоме таке поняття як грошовий егрегор. Практики вважають, що в комплексі це один із найефективніших і нескладних способів досягнення статку. На відміну від разових ритуалів на фінанси, він працює майже завжди.

Що таке егрегор

Егрегор називають якийсь потік, енергії, сутність в тонкому світі. Представляє ідею, групу людей, абстрактне чи конкретне поняття. Говорять про егрегори сім’ї, держави тощо.

В окультизмі егрегори стоять в основі світу, створюють існуючий порядок. Канали між ними та людиною називають інвольтаціями. Стовпи пов’язані один з одним, не можуть бути окремо. Неможливо встановити, що було першим: егрегори чи люди — це подібно до проблеми про курку і яйця. Ідея про інвольтацію належить Д. Андрєєву, який представляє сутності країн у тваринноподібному вигляді.

Існує егрегор грошей, але його варто розуміти у більш широкому значенні. Він не наділяє людину потоком папірців або золотом, а скоріше спрямовує її в потрібному напрямку. Потоки не змушують багатство падати з неба, а дозволяють здобути його простим шляхом, але своєю працею.

Простіше кажучи, це підказка згори, на що звернути увагу і куди вкладати кошти, щоб їх ставало більше.

Він з’явився за часів, коли люди почали будувати відносини на матеріальному взаєморозрахунку. Ще до появи монет, купюр вони розплачувалися речами, послугами. Поступово у світ прийшли гроші, спочатку карбовані з дорогоцінних металів, потім купюри та монети. Грошовий егрегор відповідає за наявність у людини фінансів.

Егрегор грошей спрямовує людину у потрібному фінансовому напрямку

Закони егрегору грошей та багатства

У відносинах з потоком немає місця фізичним чи духовним приношенням, якщо ви дотримуєтеся всіх правил. Але корисним буде завжди звертатися до нього, запитуючи поради та дозволи на великі угоди, збільшення межі доходу. Не намагайтеся вимагати.

Грошовий егрегор любить подяку, похвалу. Підтримуйте карму: допомагайте бездомним, жертвуйте на благодійність. Ніколи не думайте про сутність у негативному ключі, не намагайтеся вивчити його природу, підкорити собі. Ці матерії набагато вищі за людське розуміння.

Також не рекомендують ставити егрегор багатства найвище: надмірне поклоніння грошам злить інших сутностей. Пам’ятайте, що фінанси лише інструмент, не зраджуйте і не обмінюйте людські цінності на багатство. Звикайте до думки, що потік не завжди буде стабільним: фінанси з’являються, зникають і це нормально.

Етапи підключення грошового егрегору до себе

Представимо потік у вигляді труби, якою тече вода. Ви можете задовольнятися краплями, які з стиків. Інший варіант – зробити пробоїну, але тоді цінна рідина буде втрачена. Єдиний правильний варіант – грамотно підключитися до неї, встановити кран і завжди мати доступ до води.

Подібно до водопроводу працює і егрегор. Люди, які не змогли правильно до нього підключитися, живуть у бідності, завжди відчувають брак фінансів, навіть якщо багато працюють. А інших егрегор грошей наділяє статком, багатством навіть за мінімальних зусиль.

Наповнити навколишній простір правильними вібраціями допоможуть давні мандали. Вибирати візерунок потрібно в залежності від ваших цілей.

Підготовка

Перед ритуалом чи зверненням радять відповісти чесно:

 1. Яку суму хочу отримати?
 2. Як розпоряджатимуся грошима?
 3. Навіщо мені багатство?
 4. Що готовий віддати натомість?
 5. Чи працюватиму я над своїм станом, примножуючи його?

Усвідомлення цих пунктів необхідне налагодження контакту з потоком. Комусь потрібні гроші на оплату житла, а хтось прагне придбати спортивну машину. Також чітко сформулюйте, навіщо вам бути багатим. Ви хочете статусу, купатися в грошах чи допомагати бідним людям?

Питання про обмін нагальне, хоча багато хто його опускає. Але грошовий егрегор завжди попросить щось натомість, бо працює на давніх поняттях. Здебільшого він бере енергією підтримки самого себе. Але за порушення договору все обертається погано.

Робота над статком – важлива частина успіху. Якщо ви думаєте, що всі багаті люди – злодії, шахраї, дурні, які випадково потрапили в потрібний час у потрібне місце, не зв’язуйтесь з грошовим егрегором. Так ви ображаєте потік, він точно не захоче допомагати.

Якщо цілі остаточно зрозумілі, приступають до завершального етапу підготовки. Моделювання ситуації дуже ефективне. Уявіть, що ви одержали бажане. Пориньте у відчуття, що не потребуєте грошей, маєте достатню їх кількість. Візуалізуйте свій будинок, машину, заощадження.

Ритуал

Найпростіший обряд – звернення для підключення до егрегор. На відміну від побутової магії, до вищих сутностей волають у будь-якій формі. Головне бути:

 1. Конкретним у своїх бажаннях. Назвіть точну суму, і навіщо вона потрібна.
 2. Ввічливим. Поважне ставлення егрегор грошей любить, а панібратське та зневажливе — озлоблює його.
 3. Стримує своє слово. Заручившись підтримкою фінансового егрегора, виконуйте контракт.

Простий приклад:

«Шановний потік, сутність, егрегор. Допоможи мені в моїй справі, дай на розвиток бізнесу (купівлю машини, квартири, оплату боргів). Я обіцяю виконувати договір та примножувати своє багатство».

Підключення свого грошового егрегора – нескладний ритуал. Спочатку він може не спрацювати, оскільки придивляється до вас, чи ви гідні його допомоги.

Інший варіант ритуалу – написати листа. Вкажіть там бажане чи рахунок, куди хочете отримати прибуток. Не знищуйте його до виконання.

Механізми роботи

Обряд працює не безпосередньо. Підключення власного егрегора грошей викликає життя шляху прибутку.

 1. Повернення боргу, на який ніхто не розраховував.
 2. Раптова премія чи збільшення з/п.
 3. Сторонній прибуток, можливість великого підробітку.
 4. Спадщина.
 5. Знахідка величезної суми.
 6. Виграш у лотерею.

При тривалому контакті із потоком принцип змінюється. Сама людина має випадкові можливості заробити. Іноді люди купують квитки в лотерею або роблять виграшні ставки, зловити успіх за хвіст допоможе змова на великий виграш. Потрібно йти за спонуканнями та ризикувати, якщо відчуваєте гостру потребу. Думка від егрегора грошей швидко з’являється і надовго затримується, це не скороминуща забаганка, а скоріше продуманий план дій. Не треба випробовувати успіх великими сумами: спочатку експериментують на малих.

Читайте також про те, як використовувати руни для залучення швидких грошей або відкриття стабільного грошового каналу.

Відключення егрегора бідності

Ритуал від’єднання від егрегора бідності проводять на етапі підготовки до підключення. Він необов’язковий — потрібний, якщо людина перебуває на межі бідності. Йому треба від’єднатися від потоку злиднів, залатати енергетичний витік. Роблять ритуал через медитацію.

 1. Сядьте у зручну позу.
 2. Зосередьтеся на фінансових проблемах, подивіться на ситуації, які забрали ваш дохід.
 3. Повільно відійдіть від них, можна візуально обірвати нитку, що пов’язує вас.
 4. Так зробіть із кожною моделлю.
 5. Вимовте:

«Я звільняюся від енергії нестабільності та стаю вільним від зв’язку з егрегором».

Після медитації виникає відчуття легкості, свободи, надії. Рекомендують почекати кілька днів перед підключенням до егрегору багатства, завершити усі фінансові справи. Можна повторювати цю медитацію іноді.

Грошовий егрегор це маловідомий, але ефективний спосіб заручитися допомогою нематеріальних сутностей для досягнення багатства. Хоча його природа не зовсім зрозуміла, до нього звертаються без спеціальних знань та вмінь.

Рекомендують дотримуватися правил, не хизуватися допомогою вищих матерій і дбайливо ставитись до грошей. Тоді зв’язок з ним буде міцним, довгостроковим і стабільним. Деякі практики застерігають від навернення, закликаючи використовувати інші окультні інструменти, а від впливу егрегорів захищатися. Також у езотериці існує поняття пастки, у якому приваблює сутність.

Як утримати і посилити ваш грошовий егрегор

Хоча егрегор грошей у майбутньому має працювати постійно, енергетику прибутку треба утримувати. Стародавні знання про контакти з потоками містяться в народних прикметах, які існують і сьогодні.

Прикмети про гроші

Зверніть увагу на народну мудрість, дізнайтеся, яке місце в будинку найсприятливіше. Складайте купюри в правильному порядку, не думайте і не забруднюйте. Не тримайте скарбничку, гаманець, заначку порожніми, нехай там лежить будь-який черговий номінал. Найкраще, якщо це буде заговорена купюра.

Перевірте кілька місць для заощаджень: знайдіть найпродуктивніше, решту залиште для накопичень на мрію, негативні зовсім не використовуйте. Перераховуйте запаси в тиші, наодинці. Не допускайте, щоб монети, купюри лежали на підлозі або припадали пилом.

Заведіть правильний гаманець:

 • купюри там зберігаються у розправленому вигляді;
 • усередині є амулет на залучення доходу;
 • лежить монетка на щастя, краще заговорена;
 • аксесуар має червоний, зелений, чорний, коричневий колір та зроблений з натуральних матеріалів, міцний та довговічний;
 • старі портмоне з дірками викидають.

Місток для грошей можна заряджати, побувавши з ним у банку, ювелірному магазині, забувши в будинку у багатих людей або прочитавши спеціальну змову. Туди на якийсь час кладуть найбільшу нерозмінну купюру.

Також рекомендують дотримуватися інших забобонів про фінанси: як брати, віддавати борги, як використовувати монети, чи варто піднімати на вулиці тощо.

Деякі носять їх у кишенях. Помічали, що є штани, які вважають щасливими та грошовими, а з інших вічно щось пропадає чи губиться? Від останнього варіанта варто відмовитись, чи не класти туди цінні речі.

Зашивайте дірки в кишенях: це енергетичні пробоїни, що випускають статки.

Сутність задовольняється і законами Фен-шуй про баланс енергій. Встановіть потрібні елементи в частинах будинку і вона допоможе вам. Для неї немає різниці, повір’я якої культури вам близькі. Має значення сам принцип балансу, прагнення людини працювати над потоком прибутку.

Перевірені віковою мудрістю талісмани:

 • мандали багатства;
 • мудрі для залучення достатку;
 • грошова жаба;
 • гаманець;
 • ложка-загребушка;
 • грошове дерево або доларове (рослина працюватиме краще, якщо прочитати спеціальну змову на достаток).

Ще більше перевірених прийме про гроші та залучення багатства в життя.

Способи збільшити дохід

Дотримуються інших правил. Збільшенню прибутку сприяє:

 1. Вкладення у справу або під відсотки. Застій, накопичення не залучають нові доходи, тому їх потрібно вкладати.
 2. Замовчування про свої заробітки. Навіть якщо спокуса похвалитися великою, не радять розкривати справжню цифру.
 3. Повернення боргу чи милостиня. Способи покращити карму.
 4. Працьовитість. Замість скарг на злидні, нестачу коштів, краще пошукати способи підробити.
 5. Відсутність заздрості тим, хто має більше фінансів. І навпаки: чужі почуття також впливають на потік. Ніколи не смійтеся з чиїхось доходів, хоч вони й незначні.

Але егрегор багатства може виснажуватися з інших чинників: кредитів, боргів. Перед підключенням роздайте все, що повинні будь-кому. Якщо ви робите внески за кредитом вчасно, він не рахується. Враховують лише прострочені виплати.

Відмова від кредитів необхідна для підключення до грошового егрегору

Після звернення до грошового егрегор через деякий час можуть початися проблеми зі здоров’ям. На нього йде значна частина доходу, але не можна журитися – це плата за прибуток. Краще щоб потік взяв фінансами, а не життям.

Головне у примноженні – наявність мотивації. Безцільне накопичення не продуктивне, призводить до застою. Заробляючи гроші, їх потрібно вкладати чи витрачати.

Завжди дякуйте суті за внесок у ваш достаток, не відмовляйтеся від багатства жартома і не висміюйте трудоголіків.

Підрахуйте ваш грошовий код і дізнаєтесь, які цифри принесуть успіх.

Види найсильніших егрегорів в езотериці

Перша згадка слова «егрегор» належить Віктору Ґюґо. Але його точного визначення тоді не було.

На початку ХХ ст. Ф. Менон висунув першу систематизовану теорію про егрегори. Він виділив 6 типів, породжених думками людей: Добро, Зло, Життя, Смерть, Порядок, Хаос. Його книга вийшла невеликим тиражем, і версія стала надбанням деяких окультних гуртів. Потім так почали називати якесь колективне ментальне виділення, яке має воля і свідомість.

У сучасній езотериці виділяють 3 основні егрегори.

 1. Перший Головний, або Плутон. Символізує волю, законодавчу владу, принцип людини. Спокуса – влада над світом.
 2. Другий Головний, чи Нептун. Означає любов, милість, народ, емоційні статки та афекти. Спокуса брехнею, сп’янінням (наркотики, алкоголь), трансами.
 3. Третій Головний, чи Уран. Пряме втручання, виконавча влада, практичні зусилля людини. Спокуса – руйнівне зло, зайві дії.

Вважають, що принцип трьох егрегорів втілено у християнській ідеї Трійці. Вони керують земними справами, а самі підкоряються Планетарному агрегатору. Схема здається складною, але багато в чому перегукується з досвідом предків, у яких 3 було священним числом, а світ розбивався на рівні.

З опису відомо, що з кожного Головного є кілька варіантів втілення: від абстрактної ідеї до конкретного у житті та діяльності кожної особистості. Це ще один прояв тричастини:

 • вищий світ ідей;
 • колектив (народ, соціум);
 • людина.

Езотерики також розробили класифікацію людей стосовно сутностей. Починаючи від маси, маріонеток і шатунів, закінчуючи надегрегоріальних гравців, які зреклися існуючих егрегорів і придбали свій персональний потік. Останній варіант дає найбільшу свободу волі, максимальну вигоду користування послугами сутностей.

You May Also Like

More From Author