5 порад для тих, чия любов зараз на відстані

Estimated read time 1 min read

Як не втратити один одного?

Спілкування в стосунках має свої складності. Але додайте до цього відстань, і суміш стає гримучою. Є вислів: «Відстань значить так мало, коли хтось значить так багато». Але насправді це не так, правда?

Ніщо так не ставить під загрозу відносини, як відстань. Стосунки на відстані можуть руйнувати навіть найміцніші пари.

Вона може знищити насилу зароблену довіру. І воно здатне відштовхнути нас один від одного. Не тільки фізично, а й емоційно. По правді кажучи, це одне з найскладніших випробувань, через які повинна пройти пара.

Отже, як вести цю битву і виграти її? Ось 5 порад і принципів, які слід запам’ятати, якщо ви опинилися в стосунках на відстані.

1. Якщо відносини мають значення, відстань не має.

Чи знаєте ви найпростішу пастку, в яку ви можете потрапити, коли ви фізично тривалий час, з тим кого любите? Це те, як шалено легко забути цінність ваших відносин. Легко забути дрібниці. Ви забуваєте глибоке задоволення від пробудження поруч один з одним, тепло обіймів, чарівництво кожного дотику.

5 порад для тих, чия любов зараз на відстані

І, чесно кажучи, саме ці маленькі, але інтимні частини спільного життя нагадують нам про те, як сильно ми любимо і цінуємо когось. Але коли ви розлучилися, у вас немає цих постійних нагадувань. Замість цього у вас є самотність. У вас є бажання бути з кимось – і воно незадоволене.

Тому ще важливіше пам’ятати, що важливі відносини, а не відстань. Не дозволяйте думкам віддалятися. Постарайтеся згадати, чому ви вирішили бути з цією людиною, чому ви його любите, і чому так важливо залишатися разом.

2. Діліться невеликими моментами радості.

5 порад для тих, чия любов зараз на відстані

Відстань має тенденцію змушувати вас нехтувати спілкуванням. Тому так важливо ділитися навіть дрібницями, не кажучи вже про значимі події. Обмін цим з вашим партнером створює позитивну взаємодію. Це піднімає настрій. І це об’єднує вас.

3. Виділіть і розташуйте пріоритети один для одного.

Спонтанність – важка річ, коли ви знаходитесь у відносинах на відстані. У вас є так багато речей, щоб мати справу з різницею в часі, щільним графіком, повним життям поза один одного. Буде дуже важко просто спонтанно зв’язатися один з одним.

Отже, зробіть один одного пріоритетом. Вам не потрібно говорити по три години щодня. Але важливо знайти час, щоб ви могли сісти і поговорити один з одним. Це зробить спілкування не тільки постійним, а й більш простим в управлінні.

Крім того, пріоритетність один одного надає важливість вашим відносинам. Це дає вам як парі щось відчутне. Коли все інше відкинуто – ваша здатність бути один з одним або бути поруч, коли ви потребуєте увагу одне в одного – дуже важлива.

4. Можна мати своє особисте життя. І партнеру теж.

Іноді відстань змушує вас хотіти компенсувати інші речі. Ви відчуваєте себе безсилим, як ніби потрібно вдвічі більше зусиль, щоб зв’язатися з вашим партнером. Таким чином, ви намагаєтеся вникнути в його життя без вас.Ви настільки загрузли в процесі збереження ваших відносин, що забули про все інше. Ви даєте так багато, що це стає вашим єдиним пріоритетом. Але це величезна помилка. Не забувайте будувати своє особисте життя. Не забувайте, хто ви за межами ваших відносин.

5 порад для тих, чия любов зараз на відстані

Що робить вас вами? Це захоплення, мрії, цілі. Це ваші хобі. У вас є друзі, родина, робота. Не нехтуйте усіма цими речами тільки тому, що ви відчуваєте себе безсилим у ваших у стосунках на відстані. І пам’ятайте, це нормально, що ваш партнер теж проживає своє життя. Не намагайтеся контролювати і стримувати його.

Якщо це має сенс, жити здоровим, індивідуальної життям – але робити це разом. Будьте цілою з коханою людиною. І нехай ваш партнер теж буде особистістю. Інвестуйте один в одного. Що ще більш важливо, дозвольте іншій людині рости і розвиватися по-своєму.

Замість того, щоб обмежувати або стримувати один одного, заохочуйте один одного. Мотивувати вашого партнера, щоб здійснити свої мрії та цілі. І переконайтеся, що вони роблять те ж саме для вас.

5. Говоріть про проблеми і образи.

Люди часто говорять вам «залишатися позитивним», коли ви знаходитесь у відносинах на відстані. І здебільшого позитивне мислення може допомогти вам впоратися з цією проблемою. Але одна справа мати позитивний настрій, а інше – повністю уникати емоцій.

Розмови про важкі ситуації, вислуховування проблем вашого партнера і розподіл усього, навіть негативного, тільки поглибить ваш зв’язок.

5 порад для тих, чия любов зараз на відстані

Це не зробить вас сумніше. Це не зробить ситуацію гірше, ніж є. Розмови про переживання не зашкодять вашим відносинам – вони вам допоможуть. Так що не соромтеся розмовляти один з одним, навіть якщо це означає, що ви хочете поскаржитися. Тому що, якщо ви не будете слухати те, що переживає інша людина, хто це зробить?

Це тільки ви двоє. У вас повинні бути спини один одного. Особливо, коли стає занадто важко. Не лінуйтеся. Текстові повідомлення – це простий спосіб зрозуміти, як ви себе почуваєте. Поговоріть по телефону або скайпу.

Відносини на відстані важкі – але вони також можуть бути неймовірними. Більшість людей вважають, що відносини на відстані пов’язані з проблемами і труднощами, і не більше того. Правда в тому, що, якщо все зроблено правильно, відносини на відстані можуть зміцнити зв’язок між двома закоханими людьми унікальним і глибоким чином.

Пари тестуються по повній. Вони змушені щодня ставити під сумнів свою любов. Але коли вони пережили такий роман, вони виходять непереможними.

Такі відносини посилюють близькість. Вони відточують спілкування. І в кінці тунелю у вас буде відчуття, що ви підкорили найвищу гору. Якщо ваші стосунки  на відстані важливі, якщо ви обоє сильні і якщо у вас є зобов’язання – це буде неймовірно корисним і дивним досвідом для вас.

  • 5 порад для тих, чия любов зараз на відстані

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

You May Also Like

More From Author