ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США – самі великі 2024

Estimated read time 1 min read

Останніми роками крафтові пивоварні пережили величезний сплеск популярності в Сполучених Штатах. Для того, щоб вважатися крафтовою пивоварнею, підприємство повинно виробляти шість мільйонів барелів пива або менше на рік. Хоча крафтові пивоварні повинні дотримуватися суворих виробничих обмежень, як ви незабаром побачите, деякі з них все ще можуть вирости досить великими.

Сьогодні ми розглянемо 10 найбільших крафтових пивоварень США відповідно до їх річного обсягу продажів, виміряного в американських пивних бочках. Читайте далі, щоб дізнатися кілька цікавих фактів про найбільші “малі, незалежні та традиційні” пивоварні країни.

10. Пивоварна компанія Бульвар

Обсяг продажів: 219 094 американських пивних бочок


Розташування: Пасо-Роблес, Каліфорнія / Канзас-Сіті, Міссурі / Куперстаун, Нью-Йорк


Рік заснування: 1989


Засновник: Джон Макдональд

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Пивоварна компанія Бульвар була заснована у 1989 році після того, як її засновник Джон Макдональд закохався у надихаючі смаки бельгійського пива. На деякий час вона стала найбільшою незалежною пивоварнею в США, поки її не перевершила компанія Anheuser-Busch InBev у 2008 році. У 2013 році Пивоварна компанія Бульвар була придбана відомою фламандською пивоварнею Duvel Moortgat і стала основним джерелом американського крафтового пива.

Чи знаєте ви?

Пивоварна компанія Бульвар пропонує відвідувачам “Бульварний досвід”, який забезпечує веселу, практичну прогулянку по історії пивоваріння в Канзас-Сіті.

9. Гамбрінус

Обсяг продажів: 300 000 американських бочок пива


Розташування: Шайнер, Техас / Берклі, Каліфорнія / Портленд, Орегон


Рік заснування: 1909


Засновник: Космос Шпецль

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Ця приватна крафтова пивоварня володіє пивоварнями Spoetzl Brewery та Trumer Brewery і є найстарішою незалежною пивоварнею в Техасі. Пивоварня Spoetzl Brewery, мабуть, найбільш відома своїм пивом Shiner Bock, яке користується великою популярністю і продається у всіх штатах, окрім Гавайських островів.

Чи знаєте ви?

Пивоварня Spoetzl спочатку була відома як “Асоціація пивоварів Шайнер” і була заснована чеськими та німецькими іммігрантами, які хотіли мати можливість насолоджуватися пивом, більш схожим на те, до якого вони звикли у себе на батьківщині.

8. Пивоварня Белла

Обсяг продажів: 310 000 барелів пива в США


Розташування: Каламазу та Комсток, штат Мічиган


Рік заснування: 1985


Засновник: Ларрі Белл

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Найбільша мікропивоварня в Мічигані, Пивоварня Белла, спочатку починалася з магазину домашнього пива Ларрі Белла та його перших партій комерційного пива, яке він варив у 56-літровій каструлі. Перший оптовий продавець Белла знаходився в Енн-Арборі, штат Мічиган, і його продукція швидко стала популярною. Пивоварня Белла відкрила пивний паб під назвою “Ексцентричне кафе Белла” поруч зі своєю пивоварнею, розташованою на Каламазу Авеню.

Чи знаєте ви?

Компанія відкрила універсальний магазин, в якому продаються товари для домашнього пивоваріння, фірмові товари та пиво Белла, як знак поваги до скромного походження пивоварні, що виготовляється в домашніх умовах.

7. Пивоварня Дешут

Обсяг продажів: 315 000 американських бочок пива


Розташування: Бенд, штат Орегон


Рік заснування: 1988


Засновник: Гері Фіш

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Заснована як пивний паб,Пивоварня Дешут зараз постачає своє пиво до 28 штатів та багатьох інших країн світу. Окрім виробництва свого фірмового крафтового пива, Дешут також прагне зробити свій внесок у розвиток суспільства, відраховуючи один долар на благодійність з кожної проданої бочки пива.

Чи знаєте ви?

Пивоварня Дешут використовує інноваційну, нову модель прогнозування, яка повідомляє пивоварам, коли закінчується процес бродіння, і робить весь процес пивоваріння більш ефективним.

6. Пивоварна компанія Стоун

Обсяг продажів: 325 645 бочок пива в США


Розташування: Ескондідо, Каліфорнія


Рік заснування: 1996


Засновник: Грег Кох і Стів Вагнер

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Ця невигадлива крафтова пивоварня зробила собі ім’я, роблячи ставку на ароматне, хмільне пиво та амбітну глобальну експансію.Пивоварна компанія Стоун відкрила три різні заклади в трьох країнах за кілька місяців: Кам’яна пивоварна кімната – Шанхай, Кам’яне пивоваріння – Напа та Кам’яна пивоварна кімната – Пренцлауер Берг.

Чи знаєте ви?

У лютому 2018 року Пивоварна компанія Стоун подала позов проти MillerCoors за їхню сміливу спробу ребрендингу Keystone Light, в якому назва “Стоун” була написана великими літерами на боковій стороні бляшанки.

5. КАНархія

Обсяг продажів: 421 222 бочки пива в США


Місцезнаходження: Лонгмонт, Колорадо / Тампа, Флорида / Даллас, Техас


Рік заснування: 2015


Засновник: Метт Фрейзер

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

КАНархія – це колектив крафтового пивоваріння, що складається з кількох незалежних пивоварів, які пишаються інноваціями та освіжаючими смаками пива. Колектив КАНархія був визнаний “Крафтовою пивоварнею року” у 2018 році за версією Brewbound і залишається популярним у всіх 50 штатах і багатьох інших країнах.

Чи знаєте ви?

Одна з броварень, що входить до складу КАНархія, Оскар Блюз, першою почала продавати свій світлий ель у бляшанках.

4. Пивоварна компанія “Нова Бельгія”

Обсяг продажів: 844 937 бочок пива в США


Місцезнаходження: Форт Коллінз, Колорадо / Сан-Франциско, Каліфорнія


Рік заснування: 1991


Засновник: Кім Джордан і Джефф Лебеш

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Ідея створення пивоварні “Нова Бельгія” виникла у Джеффа Лебеша, який подорожував Бельгією на велосипеді та зупинявся біля кожної пивоварні. Під час подорожі він черпав натхнення, яке допомогло йому розвинути американську крафтову пивоварню з унікальним набором цінностей, таких як задоволення та сталий розвиток. На логотипі цієї компанії, яка на 100% належить працівникам, зображено велосипед як символ сталого розвитку та бельгійської культури.

Чи знаєте ви?

У перші дні спільної роботи пивоварами Джефф Лебеш і Кім Джордан варили пиво у своєму підвалі, а рік потому перенесли виробництво до відремонтованого вантажного складу.

3. Бостонська пивна компанія

Обсяг продажів: 1 200 000 бочок пива в США


Місцезнаходження: Бостон, штат Массачусетс


Рік заснування: 1984


Засновник: Джим Кох, Лоренцо Ламадрід, Гаррі Рубін та Ронда Каллман

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Бостонська пивна компанія назвала свій перший пивний бренд на честь батька-засновника Семюеля Адамса, а згодом розширила свою репутацію за рахунок інших продуктів, таких як лінійка міцних сидрів Angry Orchard. Прагнучи запропонувати своїм споживачам нові революційні смаки та сорти пива, Бостонська пивна компанія започаткувала процес витримки пива в бочках зі спиртом, наповнених ароматизаторами.

Чи знаєте ви?

Джим Кох знайшов оригінальний сімейний рецепт знаменитого нині бостонського лагера Семюела Адамса на горищі свого батька.

2. Пивоварня Сьєрра-Невада

Обсяг продажів: 1 250 000 барелів пива в США


Розташування: Чіко, Каліфорнія


Рік заснування: 1980


Засновник: Кен Гроссман

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Кен Гроссман відкрив і керував магазином товарів для домашнього пивоваріння, починаючи з 1976 року, постійно нарощуючи свої знання та навички настільки старанно, наскільки це було можливо, поки не відкрив свою першу пивоварню в 1980 році. Спочатку він побудував свою пивоварню з нуля, використовуючи багато перероблених компонентів, у тому числі сталеві танки з молочних ферм.

Чи знаєте ви?

Пивоварна компанія Сьєрра-Невада об’єднала зусилля з Пивоварна компанія “Стоун”, щоб створити унікальний, ароматний, витриманий у бочках IPA в надихаючому жесті співпраці та конкурентної доброї волі.

1. Д. Г. Юенглінг і син

Обсяг продажів: 1 400 000 бочок пива в США


Місцезнаходження: Поттсвілл, штат Пенсильванія


Рік заснування: 1829


Засновник: Девід Юенглінг

ᐈ 10 найбільших крафтових пивоварень у США - самі великі 2024

Д. Г. Юенглінг і син – найбільша крафтова пивоварня в США за обсягом продажів. Крім того, це також найстаріша пивоварна компанія в Америці, яка працює і сьогодні. Вперше вона була заснована як Пивоварня “Орел” німецьким іммігрантом Девідом Юенглінгом, який згодом запросив свого сина Фредеріка в якості бізнес-партнера і змінив назву компанії на знак визнання.

Чи знаєте ви?

Починаючи з 2018 року, Д. Г. Юенглінг і син почала пропонувати перше за 17 років цілорічне пиво: цільносолодове пиво під назвою Yuengling Golden Pilsner.

You May Also Like

More From Author