ᐈ 10 найбільших зоопарків США – великі зоопарки Америки – самі великі 2024

Estimated read time 1 min read

Люди завжди були зачаровані іншими істотами, з якими ми ділимо нашу планету. Усі тварини, великі та малі, відіграють важливу роль у різних екосистемах Землі – і цілком природно, що ми хочемо дізнатися про них більше.


Однак не завжди є можливість вийти на вулицю і поспостерігати за дикими тваринами в їхньому природному середовищі існування, особливо за тими, що мешкають у віддалених регіонах. Але саме тут на допомогу приходять зоопарки. Вони урізноманітнюють наше життя, надаючи можливість побачити рослини і тварин з усього світу за одну поїздку. Незважаючи на те, що по всій території Сполучених Штатів розкидана незліченна кількість різних зоопарків, сьогодні ми зосередимося на 10 найбільших зоопарках країни.

10. Зоопарк Детройта

Площа: 50 гектарів


Рік відкриття: 1928


Розташування: Мічиган


Головна визначна пам’ятка: Наука на кулі та 4-D театр

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

У Детройтському зоопарку представлені численні експонати з середовища проживання, а також найбільший у світі вольєр для пінгвінів. На додаток до цікавих тварин, представлених на виставці, багаті експозиції Детройтського зоопарку налічують понад 700 різновидів рослин.

Чи знаєте ви?

Завдяки фінансуванню Детройтського зоопарку Південноафриканський фонд збереження прибережних птахів побудував розплідник для пташенят африканських пінгвінів, над реабілітацією яких вони працюють.

9. Зоопарк Генрі Дорлі

Площа: 52 гектари


Рік відкриття: 1894


Розташування: Небраска


Головна визначна пам’ятка: Брехливі джунглі та купол пустелі

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Зоопарк Генрі Дорлі, який у 2014 році отримав звання “найкращого зоопарку світу” за версією TripAdvisor, має найбільший котячий комплекс у Північній Америці. Він також є домом для одного з найбільших у світі критих тропічних лісів – Лідських джунглів.

Чи знаєте ви?

Одним з головних експонатів зоопарку Генрі Дорлі є “Купол пустелі” – найбільший засклений геодезичний купол у світі та одна з найбільших у світі пустель у приміщенні.

8. Зоопарк Лос-Анджелеса

Площа: 53 гектари


Рік відкриття: 1966


Розташування: Каліфорнія


Головна визначна пам’ятка: Тропічні ліси Америки та ранчо Мюріель

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Зоопарк Лос-Анджелеса, який ретельно регулюється та утримується містом Лос-Анджелес, приділяє особливу увагу добробуту тварин та збереженню природних середовищ існування. Цей зоопарк організовує безліч різноманітних програм, щоб допомогти гостям навчитися цінувати і поважати тварин, які живуть поруч з нами, і прагне навчати своїх відвідувачів.

Чи знаєте ви?

У 1970 році африканський чорний носоріг на ім’я Твінклтос народив перше в Каліфорнії дитинча носорога.

7. Смітсонівський національний зоологічний парк

Площа: 65 гектарів


Рік відкриття 1889


Розташування: Вашингтон, округ Колумбія


Головна визначна пам’ятка: Великий будинок мавп і острів лемурів

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Смітсонівський національний зоологічний парк – один з найстаріших зоопарків США. Він є частиною Смітсонівського інституту і прагне просвіщати людей про важливість збереження тварин та їхніх природних середовищ існування. Цей зоопарк є одним з найпопулярніших туристичних місць у Вашингтоні, оскільки він відкритий 364 дні на рік і не стягує жодної плати за вхід.

Чи знаєте ви?

В рамках природоохоронної та освітньої діяльності зоопарку близько п’ятої частини всіх видів тварин, що мешкають у ньому, перебувають під загрозою зникнення або під загрозою зникнення.

6. Зоопарк і сад Рівербенкс

Площа: 68 гектарів


Рік відкриття 1974


Розташування: Південна Кароліна


Головна визначна пам’ятка: Ботанічний сад і прогулянка з кенгуру

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Зоопарк і сад Рівербенкс, який з гордістю називають головною визначною пам’яткою Південної Кароліни, є домівкою для понад 2 000 тварин і одним з найвідоміших ботанічних садів країни. У головному ботанічному саду знаходиться дитячий сад, де діти можуть досліджувати і навіть взяти участь у розкопках кісток динозаврів!

Чи знаєте ви?

Зоопарк і сад Рівербенкс щиро бере участь у русі “Позеленіти”, інтегруючи такі речі, як сонячна енергія, ретельне регулярне прибирання сміття та засоби, що дозволяють економити воду.

5. Зоопарк Брукфілда

Площа: 87 гектарів


Рік відкриття: 1934


Місцезнаходження: Чикаго, штат Іллінойс


Головна визначна пам’ятка: Виставка “Сім морів” та автосафарі

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Брукфілдський зоопарк утримує близько 450 різних видів тварин і прагне забезпечити їм якісні домівки та щасливе життя. Цей зоопарк відомий своїми вольєрами під відкритим небом, а також тим, що приділяє особливу увагу навчанню відвідувачів делікатному ставленню до природних екосистем.

Чи знаєте ви?

Зоопарк Брукфілда схвилював маси, відкривши першу повністю закриту експозицію дельфінів, а також першу повністю закриту симуляцію тропічного лісу. Раніше він також міг похвалитися найбільшою у світі експозицією зоопарку в закритому приміщенні.

4. Зоопарк Бронкса

Площа: 107 гектарів


Рік відкриття: 1899


Розташування: Нью-Йорк


Головна визначна пам’ятка: Ліс горил Конго та світ джунглів

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

У знаменитому зоопарку Бронкса мешкають 4 000 тварин 650 різних видів. Зараз зоопарк відкритий цілий рік, щоб люди могли милуватися тваринами в усі пори року. Цей всесвітньо відомий зоопарк не лише дбайливо ставиться до власних живих експонатів, але й підтримує зусилля по збереженню дикої природи навіть в Африці.

Чи знаєте ви?

Зоопарк Бронкса колись був домом для кількох тилацинів, або “тасманійських тигрів”, хоча, на жаль, ці екземпляри загинули, що змусило людей запідозрити, що цей вид, можливо, вимер.

3. Зоопарк Міннесоти

Площа: 196 гектарів


Рік відкриття: 1978


Розташування: Міннесота


Головна визначна пам’ятка: Medtronic Minnesota Trail

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Раніше відомий як Зоологічний сад Міннесоти, цей зоопарк був одним із перших, який розмістив своїх тварин відповідно до їхнього ідеального середовища, а не за окремими видами. Понад 4300 тварин називають цей зоопарк своїм домом, а людям надається безліч можливостей спостерігати за ними зблизька.

Чи знаєте ви?

Популярна стежка Medtronic Minnesota Trail запрошує відвідувачів у подорож, щоб поспостерігати за тваринами, які мешкають у штаті Міннесота. Різноманітні експонати дають відвідувачам можливість оцінити місцеву дику природу зблизька.

2. Королівство тварин Діснея

Площа: 234 гектари


Рік відкриття: 1998


Розташування: Флорида


Головна визначна пам’ятка: Острів Діскавері та Діноленд США

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Цей знаменитий зоологічний тематичний парк є частиною Всесвітнього курорту Уолта Діснея у Флориді. Королівство тварин Діснея досягає унікального балансу і гармонії між експонатами зоопарку і захоплюючими атракціонами та шоу. При проектуванні парку було ретельно продумано добробут сотень видів тварин, щоб атракціони та шоу не турбували тварин.

Чи знаєте ви?

Зоопарк настільки ретельно дбає про безпеку своїх тварин, що застосовує такі заходи, як використання тільки паперових соломинок і кришок для напоїв, а також повітряних кульок, що біологічно розкладаються.

1. Зоопарк і акваріум Колумба

Площа: 234 гектари


Рік відкриття: 1927


Розташування: Огайо


Головна визначна пам’ятка: Прогулянка на човні на острів динозаврів та експедиція в Конго

ᐈ 10 найбільших зоопарків США - великі зоопарки Америки - самі великі 2024

Зоопарк і акваріум Колумба – найбільший зоопарк у Сполучених Штатах. У цьому величезному зоопарку мешкає понад 7000 тварин 800 різних видів, що робить відвідування зоопарку незабутнім на все життя. Він також пропонує літні табори для дітей та програми для відвідувачів різного віку, щоб дізнатися про тварин, які живуть у зоопарку.

Чи знаєте ви?

Зоопарк Колумба докладає особливих зусиль для збереження кількох зникаючих видів, таких як африканський сірий папуга, африканський леопард і чорна гримуча змія.

You May Also Like

More From Author